Re: Do doja...

b.k.

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

une do te doja te isha me grupin e anonimeve ne nje nga Highlands e Skocise :wub:

1index.jpg
 

olti

Neo
Re: Re: Do doja...

Do doja dhe une shume. Mbase do e kemi mundesine /pf/images/graemlins/smile.gif
 

qeshem

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

do doja the same me ato te shkruajtsve paraardhes /pf/images/graemlins/wink.gif
 

jula

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Do doja te lexoja tre postime rresht nga "krunde" te nentitulluara "Rezistenca!" /pf/images/graemlins/laugh.gif
:kiss:
 

edda

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

do te doja nje çokollate :angel: ..ne frigo kam vetem gjojna me krype..nga shpija e kam te ndaluar te dal UFFFFFAAAAA
Du sheqer du sheqer du sheqer
 

Diddy19

Su@mi
Re: Re: Do doja...

Do doja te kisha mundesine ti qendroja afer familjes sime ne kete moment veshtiresie qe po kalojne.... :cry: :cry:

Ah,kurbet kurbet!
 

b.k.

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Fillimisht postuar nga Su@mi:<br />[qb] Do doja te kisha mundesine ti qendroja afer familjes sime ne kete moment veshtiresie qe po kalojne.... :cry: :cry:

Ah,kurbet kurbet! [/qb]
do te doja te kisha nje aeroplan privat, tia jepja Su@mit te ikte ne shqiperi
 

rexi-sexy

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

un do doja te isha ne tirane tani!te shikoja dhe te takoja vetem per pak djalin qe e kam akoma ne zemer( edhe pse jam larg tij)dhe te kthehem perseri ne padova!!! :confused: :smash:
 

bengu

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Fillimisht postuar nga mAcjA:
[qb] Do doja gjithcka qe me sheh syri /pf/images/graemlins/wink.gif
:kiss: [/qb]
kurse une i dua ato qe nuk mi shef syri. koheve te fundit vetem keq shof /pf/images/graemlins/frown.gif
 

ana-b

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Do te doja t ja rrasja nje grusht Julit tim se me ka merzitur sot po ce do qe sa i afrohem me vie ta puth e jo t ja fus grusht turinjve.
 

qeshem

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

do doja te degjoja ca gjera te bukura,
pfffff edhe genjeshta mjafton te ishin te bukura...
 

Diddy19

Su@mi
Re: Re: Do doja...

Do te doja te isha "e dukshme".....Per disa njerez nganjehere s'ekzistoj fare!


Du maaamin!! :cry: :cry:
 

beshbossi

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

do doja te ishia une e me mua vetja ime e cila shpesh iken e me le vetem,e atehere une behem me nerva e s'jam me as une!!!!!!
 

Ema

Goddes
Re: Re: Do doja...

Dua nje femije,por kur mendoj se rruges s'i bie dot drejt po ka shtigje sa te duash qe kalojne ne gjetje babe-bishe,kerkim,terhiq e mos e kput,s'ja var njeriut me humb deshira /pf/images/graemlins/frown.gif
 
Top