Pse femrat bejne sikur nuk duan?

olololol

Primus registratum
Re: Pse femrat bejne sikur nuk duan?

<font color="red">Sepse femrat jane mace dhe kane qef te lozin pak me cunat /pf/images/graemlins/laugh.gif </font>

Se mu kujtua nje si barcalete :
<font color="blue">NJe Gjel </font> po ndiqte nje Pule , dhe pula mendon, PO te iki do humbas rastin, , <font color="red">po te rri do me quaje kucke </font> , <font color="blue">Po bej sikur rrexohem /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif </font>

OK

Ne vete pranojme nqs nje femer na pranon shpejt/direkt s'qenka gje, nderkohe kur na sorollasin, na pelqen kjo lloj LODHJE .

Hajt se gocat i kena si rrush jena vet *urvare /pf/images/graemlins/thumbsup.gif
 

antip

Primus registratum
Re: Pse femrat bejne sikur nuk duan?

Ti mor bab duket sikur me postimet qe ben nuk ndan te njejtin mesazh qe transmeton me firmen qe ke... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

olololol

Primus registratum
Re: Pse femrat bejne sikur nuk duan?

LOL arsyeton gabim:

Theniet jane thenie !

temat jane tema /pf/images/graemlins/smile.gif

Inot i kena tha po jepi hakun /pf/images/graemlins/smile.gif

Dhe ti psh firmen e ke me Spec po ta shofesh holle holle
 

ilirjan

Primus registratum
Re: Pse femrat bejne sikur nuk duan?

Bojn sikur nuk duan sepse shofin rretheqark fytyra te uritura per sex , nuk ka gje me te neveritshme per nje femer se nje mashkull i uritur
 

policia

Forumium maestatis
Re: Pse femrat bejne sikur nuk duan?

une mendoj se pikerisht kjo e ben interesante marredhenien mashkull-femer. mashkulli ka natyren ne pergjithesi te jete i drejtperdrejte, po te ishte edhe femra keshtu do ishte shume kot ma do mendja...
meqenese femra e ka nje natyre te tille, mashkulli intrigohet, fillon mendon menyra te ndryshme ta beje per vete...
femra nga ana e saj intrigohet nga menyrat e ndryshme qe gjen nje mashkull etj... po te ishin gjerat e prera "po" ose "jo" kjo marredhenie do te kthehej ne nje pune te rendomte dhe bajate...
perjashtoj ketu te gjitha rastet kur femra duket dy jave larg qe pergjigjen e ka "jo" dhe mashkulli kalon ne besdisje per te... por besoj se ato kohra kane kaluar dhe ishalla nuk kthehen me...
 

ODISEA

Primus registratum
Re: Pse femrat bejne sikur nuk duan?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Shikon nje femer. Bejn si te painteresuara, nderko kur i intereson shume.
Ngacmon nje femer. Bertasin me te madhe.
Do te besh diska me nje femer. Nuk duan.
Do te besh dashuri me nje femer. Bejne sikur nuk i intereson e nuk i kenaq. Pse?

[/ QUOTE ]

Nderro bar/pub /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
 

ODISEA

Primus registratum
Re: Pse femrat bejne sikur nuk duan?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
une mendoj se pikerisht kjo e ben interesante marredhenien mashkull-femer. mashkulli ka natyren ne pergjithesi te jete i drejtperdrejte, po te ishte edhe femra keshtu do ishte shume kot ma do mendja...
meqenese femra e ka nje natyre te tille, mashkulli intrigohet, fillon mendon menyra te ndryshme ta beje per vete...
femra nga ana e saj intrigohet nga menyrat e ndryshme qe gjen nje mashkull etj... po te ishin gjerat e prera "po" ose "jo" kjo marredhenie do te kthehej ne nje pune te rendomte dhe bajate...
perjashtoj ketu te gjitha rastet kur femra duket dy jave larg qe pergjigjen e ka "jo" dhe mashkulli kalon ne besdisje per te... por besoj se ato kohra kane kaluar dhe ishalla nuk kthehen me...

[/ QUOTE ]
sot ka ardh koha qe femra ne takimin e pare te kerkon te kercesh maje banakut per te /pf/images/graemlins/laugh.gif
edhe ngul kembe biles /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
aq sa ndonjehere te ze frika /pf/images/graemlins/eek.gif /pf/images/graemlins/devil.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
 

picasso

Forumium maestatis
Re: Pse femrat bejne sikur nuk duan?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Shikon nje femer. Bejn si te painteresuara, nderko kur i intereson shume.
Ngacmon nje femer. Bertasin me te madhe.
Do te besh diska me nje femer. Nuk duan.
Do te besh dashuri me nje femer. Bejne sikur nuk i intereson e nuk i kenaq. Pse?

[/ QUOTE ]hahhahhahahha eshte shume e thjeshte sepse ti DO ta besh...perse nuk e ben ate qe te Doje...sa lodhesh duke ju lutur apo me keq???
 

Princesha

Primus registratum
Re: Pse femrat bejne sikur nuk duan?

Ca jane keto tema te deshperume, meshkujt skan ca me te nimu, pse kujton se jan ala ktu ne forum? /pf/images/graemlins/smile.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Pse femrat bejne sikur nuk duan?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Shikon nje femer. Bejn si te painteresuara, nderko kur i intereson shume.
Ngacmon nje femer. Bertasin me te madhe.
Do te besh diska me nje femer. Nuk duan.
Do te besh dashuri me nje femer. Bejne sikur nuk i intereson e nuk i kenaq. Pse?

[/ QUOTE ]

S'jepet femra aq kollaj mre, pastaj eshte ne natyren e tyre te hiqen te veshtira, por kane mendjelehtesine, genjehet e shkreta kollaj, dhe mashkulli genjet njesoj /pf/images/graemlins/tonguee.gif Ama i fute ne dore, futi mikun e Ciao! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Pse femrat bejne sikur nuk duan?

Interesante ju shkodranet /pf/images/graemlins/laugh.gif Si kam kuptu shum gjana te ju /pf/images/graemlins/wink.gif
 

fiona20

Primus registratum
Re: Pse femrat bejne sikur nuk duan?

eshte mentaliteti i femres shqiptare ato nuk kerkojne vetem seks por dicka me shume nga nje lidhje........them se nuk jone te gjitha njesoj te kuptohemi....
 
S

Scorpion

Guest
Re: Pse femrat bejne sikur nuk duan?

Nuk jane njesoj fiona20 por kane filluar te emancipohen /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

picasso

Forumium maestatis
Re: Pse femrat bejne sikur nuk duan?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
eshte mentaliteti i femres shqiptare ato nuk kerkojne vetem seks por dicka me shume nga nje lidhje........them se nuk jone te gjitha njesoj te kuptohemi....

[/ QUOTE ]nuk ka te bej vetem me femrat shqiptare...spse shumica e femrave...ashtu si dhe shumica e meshkujve(fshehurazi)kerkojne dicka me shume sesa sex.dhe ai qe eshte kundra mendimit tim...atehere te me thote...a nuk eshte e vertet qe njeriu eshte nje qenie qe nuk ngopet kurr?
 

gangsterja

Primus registratum
Sepse nuk duan te bijne viktime e meshkujve dhe nuk duan ta tregojne dashurine qe ndjejne sepse do te lendohen.
 
Top