Perballe pasqyres tende

Diddy19

Su@mi
Re: Perballe pasqyres tende

Kush po ti ve briret ty mo?? :eek:

Dmth me paske genjy e?? /pf/images/graemlins/frown.gif :cry: :smash:


/pf/images/graemlins/wink.gif :tipsy:
 

Seriozi

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

Perballe pasqyres time jam ne rregull fare,ku ka si une,ëh po e keqja eshte tek shprehja tjeter :
perballe pasqyrave te mija, ketu po qe me dalin lakrat ne shesh ose me troç me del toçi ne shesh, pse: /pf/images/graemlins/laugh.gif
I afrohem pasqyres afer dhe shikohem mire e mire,deri ketu çdo gje shkon mire e bukur,e keqja eshte kur marr nji pasqyre tjeter (nga ato te voglat qe perdorin femrat per t'heq vetllat /pf/images/graemlins/laugh.gif ) dhe e vendos mbrapa kokes :mad: yyyyyy :mad: ç'te shof,vrima ozonit sa vjen dhe rritet.Çfare eshte do thote dikush,hiç ore asgje nuk eshte ,eshte thjesht nji cope koke pa floke ose me sakte tulla.Po nji tulle e bukur ama nga ato qe ju shkojne shume djemve dhe i bejne me terheqes per seksin tjeter.Tani madhesia e kesaj pjese pa floke(tulles mo :mad: ) eshte sa nji kokerr veze e zjere por me ç'duken bathet se shpejti do behet sa nji kokerr veze e skuqur.
Prandaj eshte me mire kur e shikon veten vetem ne nji pasqyre,apo nuk ti zmadhon gjerat ajo pasqyra tjeter :smash: .
 

dirty vegas

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

..mos ky syri i djatht eshte me i vogel se i majti? ..cudi sa t'skuqme qekan, jo per gjo po kam flejt edhe mir. ..t'rruhem apo mos rruhem sot?
..ehhh s'po rruhem mir jam.
 

qeshem

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

...fytyre bebushi, pavaresisht nga vitet /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Diddy19

Su@mi
Re: Perballe pasqyres tende

Keto ditet e fundit shof nje piercing qe kam ba,po ngaqe me dhemb e shof nese e kam te skuqme apo jo!! :mad:

Sot ngjyre roze! /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
I

insane

Guest
Re: Perballe pasqyres tende

gjithcka pervec vetes time :shrug:
une JAM transparent, ose ndoshta thjesht 1 vampir... :devil:
 
I

insane

Guest
Re: Perballe pasqyres tende

edhe une duhet me pre floket..te pakten u rrojta dje se isha bere si 'barbone' /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Sallaku

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

Po si nuk shkova te berberi ta rruaj aman /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
I

insane

Guest
Re: Perballe pasqyres tende

Berberi do Ke-le
nshpi do vec i cik kohe, ene drita. Drita kena plot, kohe..na e ha cik ky AlbForumi.. po e merito ama /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

devolution

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

Shikohu ne pasqyre!!! - zeri yt i vrazhde dhe ...disi i turbullt me urdheron meshirueshem, teksa ndricoj cigaren e fundit te paketes sime te panumurt.
Dhe ... une vendos te thatin emrin tim, perbrenda te cuditshmeve pasqyra te syve te tu, ...shkelqejne porsi asterikse bore, mbi dritaren e venitur te se cmendures pas teje zemres sime. Ato te mahnitshmet vezullime te syve te tu, ah po, ty duhet me patjeter te te kujtohet sesi, i thyen pasqyrat e brendesise sime, sesi te gjitha organet e organizmit tim te zhurmshem u rrezuan permbi te padukshmin shpirtin tim, i cili figurativisht u cmend, dhe ... ti me grantesken pakujdesine tende apo me mosmirenjohjen me te varfer u lave mbi gjakun tim, ate nate memece, ate te heshtur mbremje, dhe ... tani, pikerisht, ne keto momente fluturimesh utopike, me kerkon te shihem permbi pasqyren tende. Coprat e saj te mjerueshme burgosin perbrenda me qindra, mijera galopante shembellimet e tua.
Dhe ... vendos vetveten perballe pasqyres tende! Ti shkujdesshem e braktis portretin tim ne gri, me plasen ashtu te vetmuar, por ... ka raste kur edhe vetmia ka miresine e saj qiellore. Shemellimi, eh i vrazhdi shembellimi im, ushqen vargjet e sapo lindur perbrenda tuneleve te pafund te trurit tim te semure. Te veshtroj ne sy, dhe ... ti hesht! ...Ndjehem i manget, me mungon nje send, ... vrapoj drejt abstraktes, ne kerkim te hijes sime, ... ti me xhentilese e ke palosur, ... duke e strehuar vjedhurazi ne xhepat e tu te hirte.
...Mundohesh te luash me imazhin tim te zhveshur perbrenda pasqyres tende. Une te veshtroj pa me te voglen kureshtje, te hedh shikime direkt e ne piken e refleksionit, dhe ..., Ti -
A a?!
Feminorja buzeqeshja jote - vendimtari casti im!
Dhe... thyhen akujt e pasqyres tende, me nje hap te ngadalte afrohesh drejt meje, ... me xhentilese nxjerr te shkalafituren hijen time prej xhepave te panumurt te trupit tend, dhe ... detajshem ma vesh mbi trup me nje rritem tejet te crregullt puthjesh. Ledhaton te njomtit syte e mi derisa...., derisa edhe ... gjendrat ekstreme te lotimit thahen prej te lageshtes gjuhes tende.
...Te flak mbi te blertin shtratin tim, teksa trupi im xhahet mbi coperat e pangjitshme te pasqyres tende, (tashme te thyer).
...Dhe nates detajshem i tregon se sa shume me do, duke u klithur fytyrave anormale te territ: Te dua!!!
Kete e di! Ndonje sensacion te ri a ke per te me treguar?
...Pa pike gjaku ne trup, vdesim te dy..., sepse carcafet e pine terre lengun tone, pertypen shfrenueshem leukocidet, shtrydhen pameshire te gjitha qelizat e kuqe, peshtyne mbi dysheme pllakezat, dhe... se fundi, mbi te paperdorshmit carcafet e mi, mbi te mjerueshmit deshmimtaret e vetem te kryqezates sone me te fundit mbeti vetem nje njolle - s'ishte aspak ne te kuq!!!

P.S.: ... Me respekt ndaj nick-ut tim te meparshem neurosis.
 
Top