Perballe pasqyres tende

Ema

Goddes
Re: Perballe pasqyres tende

Dje kam kompensuar me gjithe Anen tere kohen qe s'kam nejt para pasqyres keto dy muajt e fundit.Gjithe kohet kur krihesha neper shkalle.
Meqe me ka rene tartabiqja dhe jam bere nje Taglia 38 :confused: nisa tu vesh rroba micro,mini,kanatjere te hapura.Te pajisura me aparat beme edhe nje zervizio-erotico-fotografico :devil: qe do na e kishin zili te gjith.Kemi bo nja 30 parada me tere fustanet e mundshem,te gjate,mte shkurter,dekolte,me kurriz jashte,me floke lart,me floke leshuar,gjysem,lame nam /pf/images/graemlins/tongue.gif .
..edhe me fund meshini se harrova... :rolleyes:
...Tani po qajme hallin se ku do e cojm me la filmin :cry: -do i bojm ner fotografit :angel:
 

edda

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

Do preferoja ti evitoja pasqyrat sepse ta nxijne jeten..duket sikur te testojne ne çdo moment te dites...por e kam te pamundur sepse kur shkoj ne banjo kam nje te madhe qe ze nje faqe muri, kur shkoj ne dhomen e gjumit kam gjithashtu nje te madhe (kjo eshte içik me e mire se te tjerat sepse me ndihmon ne netet e zjarrta), ne pune kam nje te vogel perballe...uffa..
 

abs

nuk e di...
Re: Perballe pasqyres tende

ma postoni mu filmin :devil:


ah c me kujtove ( per krishtlindje psh)kohen kur shkoj tek prinderit...ne javen e dyte e kemi perhere `parad mode`, ku marrin pjese femite e fisit nga mosha 2 e siper, deri tek me i vjetri/a 80 vjec...te gjithe do veshen e zveshen para kameras... /pf/images/graemlins/tongue.gif
s kane cfare te bejne ( sidomos pleqt, nga malli bejne gjithcka, masanej hajde mos ju bind absit :devil: ) /pf/images/graemlins/laugh.gif


e marr me mend se ja keni kalu mire...e imagjinoj...

n fakt me erdhi nje idee ne mend...por s po e them njehere pa `fjet nje nate me te`, kshtu thojne kto knej :wink: /pf/images/graemlins/laugh.gif


ne do kenaqemi duke ju pare ne foto...

ps: t keqen e avatarit, qenka rrit pema :angel:


/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Dua

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

Dje desha te thej pasqyren bashke me murin. Ne oren 24 pa 15 ngjyrosa floket, ngjyra ishte bjonde, NORDIK fare e floket e mi u bene te kafta, oker, nje ngjyre e padefinuar. Ppfffff, sot do provoj prape te shikohem ne pasqyre me ngjyren e re. Ishalla do me pelqeje, e s'do thej gje. :goofy:


...nga Dua
 

Seriozi

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

Para pasqyres shikoj dike qe nganjehere nuk e njoh.E shikoj direkt e ne sy,gje qe ka efekt te dyfishte,dhe perpiqem te kuptoje se çmendon ai tjetri valle?kush eshte ky?pse nga ndonjehere ndryshon krejtesisht nga une?Më vjen ta thyej pasqyren ne ato momente por me kujtohet gjyshja ndjese paste qe me thoshte:kujdes biro,nuk duhet ta thyesh pasqyren se eshte ters. Po valle a ka me ters se ai tjetri perballe meje.Marr nji karrige perballe pasqyres dhe ndez nji cigare, e thith fort,fort aq sa nikotina t'me bej ta harroj per pak çaste ate tjetrin .Mbaroj cigaren,çohem dhe shikoj ate qe kam perballe që per çudi si per t'me acaruar akoma me shume ben ekzaktesisht te njejtat levizje si une.Eh them me vete ç'te besh,dhe i buzeqesh. /pf/images/graemlins/smile.gif Kur papritur dhe ai ma kthen me buzeqeshje. Uhhh... çlirohem,paska qene e thjeshte,mjaftoka vetem nji buzeqeshje dhe .....jeta vazhdon perseri gezueshem si me pare.
/pf/images/graemlins/smile.gif
 

abs

nuk e di...
Re: Perballe pasqyres tende

5 vjet pa martu mbet po thyve pasqyren...ta dish!

:devil:


thojne gjyshet... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

kam thy tri maj nafake,pse nuk thu ti se po ju percjelli tanave :wave: nga dera e albforumit :sleep:
 

abs

nuk e di...
Re: Perballe pasqyres tende

un kam thy 4 cope, prandaj...... :devil:


keshtuqe dhe ty :angel: po t` nisi njehere /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

hajt ta them te veshi me ke du me m'nise mu :wub: ,meqe doke me me nise me te paret me takon me zgjedhe /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

Fillimisht postuar nga 'Mistreci':
[qb] Para pasqyres shikoj dike qe nganjehere nuk e njoh.E shikoj direkt e ne sy,gje qe ka efekt te dyfishte,dhe perpiqem te kuptoje se çmendon ai tjetri valle?kush eshte ky?pse nga ndonjehere ndryshon krejtesisht nga une?Më vjen ta thyej pasqyren ne ato momente por me kujtohet gjyshja ndjese paste qe me thoshte:kujdes biro,nuk duhet ta thyesh pasqyren se eshte ters. Po valle a ka me ters se ai tjetri perballe meje.Marr nji karrige perballe pasqyres dhe ndez nji cigare, e thith fort,fort aq sa nikotina t'me bej ta harroj per pak çaste ate tjetrin .Mbaroj cigaren,çohem dhe shikoj ate qe kam perballe që per çudi si per t'me acaruar akoma me shume ben ekzaktesisht te njejtat levizje si une.Eh them me vete ç'te besh,dhe i buzeqesh. /pf/images/graemlins/smile.gif Kur papritur dhe ai ma kthen me buzeqeshje. Uhhh... çlirohem,paska qene e thjeshte,mjaftoka vetem nji buzeqeshje dhe .....jeta vazhdon perseri gezueshem si me pare.
/pf/images/graemlins/smile.gif [/qb][/QUOTE
sa gje i komplikum kekeee :smash: :smash: :smash: /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Ema

Goddes
Re: Perballe pasqyres tende

Absi pema asht tha /pf/images/graemlins/tongue.gif
...

Danae :tipsy:

P.s:Se c'ka ca tipa interesant/e ne AF qe jam shume kurjoze me i njoft :devil:
 

Danae

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

he ihere shtroje carcafin e emnave :book: ti studiojme pak ne bashkesi,une di nja 5 a 6.
i krahasojme pak :thumbsup: listat parazgjedhore??
 

Ema

Goddes
Re: Perballe pasqyres tende

Grate:

Absi
Amira
Alinosi(per her te 2)
Lara Kroftja
Blucka
Kordhelka ime
...ene nai tjetr qe e kam harru /pf/images/graemlins/tongue.gif


Burrat:

LR
SAlo djali
sapuni kavajes
Blenxh hutaqi
Nazhi(per her te 2 /pf/images/graemlins/tongue.gif )
ato cunat e Tirones /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

abs

nuk e di...
Re: Perballe pasqyres tende

Fillimisht postuar nga Danae:
[qb] hajt ta them te veshi me ke du me m'nise mu :wub: ,meqe doke me me nise me te paret me takon me zgjedhe /pf/images/graemlins/tongue.gif [/qb]
ma thuaj n guzhin pra, se s nigjoj fort mir, e t duhet me bertit /pf/images/graemlins/laugh.gif
me zgjedh e pastaj me perzgjedh...
ej, ku jemi ktu ne!...s marrim mace n thes :devil:

:cool:


Absi pema asht tha
...


prite zot :eek: me u tha pema pa u rrit hala...!
si t kesh has n kte `t dukshmin/padukshmin i pari pa fillim e i fundit pa mbarim...pema lulezon ne kto dimensione qe vet i ke pershkru... :angel:


:wave:


-----------------------

...nuancat...dhe eksperimenti...
 

Ema

Goddes
Re: Perballe pasqyres tende

Te paren te kisha ke lista moj.

Shif se ka nryshu firma ,po duhet me e nerru se qeka nji varg kompromentues:

Shpatullat tona te ndryshme,
syte pakez te ngritur,
kembet qe nuk na takoheshin,
dhe puthjet tona te pashlyeshme-
gjithcka me ne fund,do te jete bashkuar.


...ai kembet tona qe nuk takoheshin :eek: :eek: :eek: ,kushedi c'mendon njeriu i varfer /pf/images/graemlins/tongue.gif

P.s:Kam harru Ofeline dhe Albanen,tere grupine e Thiatros e dua ta takoj /pf/images/graemlins/smile.gif


Danae futni ne banjo ju te dyja :goofy:
 

Danae

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

1.munin hirko(qe ka nje vit qe me ka premtu te me tregoje nje dyqan grek biskotash me tlyn,sa llupese jaaam /pf/images/graemlins/tongue.gif )
2.sailor matrapazin
3.rrugacin
4.blendin
-ka edhe nja dy qe i kam sekret :wub: -
ndersa ata qe do i mblidhja nje nate ne pizhama party ne shpi time do ishin shume,por po filloj e mbaj rregjister :
shpirtzezen :kiss: ,
pemerritesen
amazonen,
kordelken,(c'hutaqe qe jam)
lara,
dolores,
lepurushen,
sofine(mka marre malli per te) /pf/images/graemlins/frown.gif ,
durrsaken,
bebushen,
penelken,qe e kam xhan xhan,
isabellen e trandofillen /pf/images/graemlins/laugh.gif ,
pa harru ate qe sjell derrat ne thes,tean:)
a bertita mjaftueshem absi??
kam idene se do dilte nje pizhama party shume e hareshme :sleep: :lol:
 

Ema

Goddes
Re: Perballe pasqyres tende

I dua dhe une izzyn me trannyn:

Ve re se numri i vajzave intersante dhe te kendshme eshte konsiderushem shume me i larte se i djemve /pf/images/graemlins/tongue.gif
...forum grash-Dane do e hapim ate Amazona Club ne ?? :rolleyes:
 

Danae

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

ci sto :thumbsup: :lol:
ja perballe pasqyres ndihem amazone,se ndryshe do me editoje moderatori /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

abs

nuk e di...
Re: Perballe pasqyres tende

ok, jam dakort me ju...s ditkeni hic me zgjedh /pf/images/graemlins/tongue.gif

kto cunave...qe thoni ju...ju takon mbingarkese...ose e kunderta...un per vedi jam per t paren :devil:


duhet te parashtrojme alternativa...dhe te bejme ca kompromise... :rockband:

un si n orar t punes qe jam... spo e shtrydh ma kte koklimonin tim...deri ne dark... :kiss:


:wave:


-------------------
 
Top