Perballe pasqyres tende

Danae

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

ti nuk je vecse pasqyre,
e une nuk jam vecse shembellim
po kur takohemi bashke dukuri interesante.
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Kam nja 10 vjet qe degjoj nga te tjeret qe ky imazh qe shoh cdo mengjes ne pasqyre eshte i njejti si 10 vjet me pare...do ishte mire te me behej qejfi...por une nuk shoh te njejten gje si te tjeret...ose ndoshta une u fsheh te tjereve ate qe shoh vete...
let's see 10 years by now /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

...sipas opinionit tim prej eksperti, jam i mendimit se jeni dukur po aq e plakur 10 vjet me pare sa c'dukeni edhe sot. /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

He mo ekspert /pf/images/graemlins/laugh.gif
Ja paske mbath... /pf/images/graemlins/goofy.gif
Sidoqofte, pak rendesi ka mosha, kur pasqyra te tregon njesoj ne 10 vjet me radhe /pf/images/graemlins/devil.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif

p.s. xheloz dreqi /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Perballe pasqyres tende

c'jam vete! As edhe nje liber s'kam lexuar /pf/images/graemlins/lol.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Perballe pasqyres tende

jo po pres ke dera e banjes, por eshte xhami si pasqyre /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Perballe pasqyres tende

me cilin kreher te krihem? /pf/images/graemlins/pickellonja.gif

eh, c'jam vete...
 

Sirena

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

Edhe pse veten ne pasqyre e shoh disa here ne dite...me duket se nuk e kisha vene re qe vitet kane kaluar edhe per mua,,,sado e cuditshme te duket kjo per dike qe me njeh e thote "o zot po ti je gjithmone njesoj!" qe une nuk di ta marr si kompliment per faktin qe koha duket sikur ndalon tek une...apo ta marr si qortim per faktin qe nuk bej ndonje ndryshim here pas here...po nejse keto jane komplekse femrash!
Por po te perziej bashke disa vite stresi shume shendetshem te lene pas,thuajse 26 vite mbi supe(qe jane relativisht pak gjithsesi),pranveren qe sapo ka ardhur,tiparet e mia te zeza e gjithmone te theksuara duket sikur jane zbutur,embelsuar,faqet jane skuqur lehtas,floket serisht shume te gjate(si personazhet femra te mangave japoneze)...ndihem mire...shume mire /pf/images/graemlins/smile.gif
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

Perballe pasqyres tende shihem cdo dite...aq sa kam fituar pronesi ne imazhin qe reflekton...dhe mundohem ta mirembaj sipas deshires time...gjithmone duke te lejuar kenaqesine e shijimit... /pf/images/graemlins/smile.gif
Mos me shiko kur s'e kam mendjen, se e ndjej shikimin tend...ca me plait quand meme, dhe pse po kerkoj te kunderten...
Eshte e njejta gje...me shume gjera qe te kerkoj /pf/images/graemlins/wub.gif
 

ODISEA

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Perballe pasqyres tende shihem cdo dite...aq sa kam fituar pronesi ne imazhin qe reflekton...dhe mundohem ta mirembaj sipas deshires time...gjithmone duke te lejuar kenaqesine e shijimit... /pf/images/graemlins/smile.gif
Mos me shiko kur s'e kam mendjen, se e ndjej shikimin tend...ca me plait quand meme, dhe pse po kerkoj te kunderten...
Eshte e njejta gje...me shume gjera qe te kerkoj /pf/images/graemlins/wub.gif

[/ QUOTE ]
fjala mos , nuk duhet perdorur ne rastin ne fjale...
magnetizmi i imazhit te reflektuar ka infektuar qenien time...
pasqyren time...
syte... /pf/images/graemlins/wub.gif
 

ana karenina

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

Vazhdoj te dukem e vogel. Kam frike se sa vjen e dukem akoma me e vogel. Edhe kur lyhem, edhe kur var xhingla mingla femrash te rritura, kur zgjatem dy tre gisht me teper nga efekti i takave, kur vesh xhakete mbi kemishe, gjithmone dukem si femije. Edhe kur jam e sjellshme dukem si femije, edhe kur buzeqesh se nuk dua te ulerij apo t'i pervishem atij/asaj perballe, edhe kur lejoj te me presin fjalen me arrogance, te mos me degjojne, hesht e dukem femije. Edhe kur cuditem, kur tronditem, mekem njesoj si femije. Me duket se me eshte mbushur mendja dhe vete e s'po marr vesh dukem se jam apo jam sepse dukem. Me ka ardhur ne maje te hundes!
 

marina s.

Forumium maestatis
Re: Perballe pasqyres tende

Nuk arrij te shoh ndergjegjen time,por nuk shqetesohem;eshte e paster edhe pse e padukshme!
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Perballe pasqyres tende

Mr. Rabbit is coming to town. I better make myself pretty /pf/images/graemlins/wub.gif
 

ameba

Forumium maestatis
Re: Perballe pasqyres tende

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Mr. Rabbit is coming to town. I better make myself pretty /pf/images/graemlins/wub.gif

[/ QUOTE ]

<font color="purple"> No need Honey cause I like just the way U are... not like they draw U.... </font>
 
Top