Perballe pasqyres tende

@d@

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

<font color="brown">Sepse u be shkak qe te humbte filli i temes. Ju lutem permbajuni temes qe ketej e tutje. Faleminderit per mirekuptimin
alinos </font>
 

epremte

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

- ja tek mbetem vetem zoti dhaskal...
- leji keto budalliqe pash zotin! keput qafen tani se kam pune!!
 

@d@

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

shpirti, ishe si yll ne seminar .. i tregve austriake tokat /pf/images/graemlins/kiss.gif me nje vendosmeri shqiptare /pf/images/graemlins/lol.gif
ich liebe dich muahhhhhhhhhhh
 

@d@

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

.. perseri gjithe diten duke menduar dhe torturuar veten, pse, si, ca, ku , sa. Mos u merzit se sot do te bej nje masazh ne darke m.q.se se kemi dhe pervjetorin e mozartit /pf/images/graemlins/lol.gif
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

Kam nja 10 vjet qe degjoj nga te tjeret qe ky imazh qe shoh cdo mengjes ne pasqyre eshte i njejti si 10 vjet me pare...do ishte mire te me behej qejfi...por une nuk shoh te njejten gje si te tjeret...ose ndoshta une u fsheh te tjereve ate qe shoh vete...
let's see 10 years by now /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

capuni

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Kam nja 10 vjet qe degjoj nga te tjeret qe ky imazh qe shoh cdo mengjes ne pasqyre eshte i njejti si 10 vjet me pare...do ishte mire te me behej qejfi...por une nuk shoh te njejten gje si te tjeret...ose ndoshta une u fsheh te tjereve ate qe shoh vete...
let's see 10 years by now /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

...sipas opinionit tim prej eksperti, jam i mendimit se jeni dukur po aq e plakur 10 vjet me pare sa c'dukeni edhe sot. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

soni2

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

eh ed shih ku t'ka ra rrethi i syve je ba si i gjetun masanej ska faj shokt kur t'dvesin "ke fillu mallin"
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: Perballe pasqyres tende

Para pasqyres : TE shoh shume te lodhur,pa nerva,te merzitur dhe plot trishtim.TE ka humbur shkelqimi qe ke patur,ajo deshire per tu ngritur ne mengjes plot energji e frymezim te ka humbur...e gjen dot vetveten? ja ku e ke pasqyren tende??ohhh po pse perhumbesh keshtu,cte ben te ndihesh kaq keq mund te ma thuash ketu perpara syve?? te lutem me thuaj dicka...kjo pasqyra ime nuk ndryshoi kurre,ma ben kaq te veshtire ta gjej veten...
 

Dolores

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

Bahhh ka kohe qe vizioni i syve te mij eshte shtremberuar....edhe perfektsimi i shembellimit tim kerkon syze....pas kaq kohesh me ne fund i kam mbushur mendjen vetes te shof me mendje jo me ca prozhektor te semure
 
S

Scorpion

Guest
Re: Perballe pasqyres tende

Shoh veten ne pasqyre, dhe kuptoj qe jam kthyer ne nje monster, kam humbur gjithcka e shkaterruar ate qe krijova per nje jete te tere. S'jam me shume se nje hic tani...
 

Leana

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

E hap, e mbyll prape. Serish e hap, kur degjoj:
Mos! Mbylle, mos e hap, mbylle te thashe!!! Nuk je ti, ajo qe ti do te shohesh, nuk eshte vecse shembelltyra e dikujt qe ti nuk do doje te ishte kurre. Perse valle, nuk je me ti? Nuk po e njeh me veten tende e dashur? Nuk ke se si? Te besoj, e di qe nuk je ti. Je ajo qe dikush tjeter do donte te ishe.
Dhe ti qesh, qesh se nuk qan dot. Cfare? Pasqyra e ka fajin?Mos e hap...Eshte thjesht nje imazh, iluzion. Hap pasqyren e shpirtit tend, mos e ler veten te te genjeje nje pasqyre. Mos!! Serish ngelet vetem nje pasqyre. Te genjen... Ti nuk je ajo, nuk je as ai. Ti ...je vetem ti!
 

Leana

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

Te kerkoja pertej pasqyres dhe ste gjeta. Pertej saj te kerkova dhe prape ste gjeta. U harrova e tera pas teje pasqyre dhe duke te kerkuar brenda saj, papritur te gjeta ne veten time. Une isha ti!
 

Danae

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

as a close friend of mine, once said: older i am, better i feel.
 

Dolores

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

1 thinja...2 thinja....3 thinjaaaaaa....sa me shpesh te numerosh aq me shume shtohen......
 

epremte

Primus registratum
Re: Perballe pasqyres tende

shshshshshs dol!
nuk thu shyqyr qe i ke mbrapa koke???
thinjat tregojne fisnikeri
 

T[]

Forumium praecox
Re: Perballe pasqyres tende

kane qene me te bukura pasqyrat para 10 vjetve tani se si te duken...
 

Ema

Goddes
Re: Perballe pasqyres tende

Pff,po kjo nuk jam une moj Ana!Baluket pas ballit menjane si i mban ti,kjo me bie siper syve,nuk shoh mire,qenka gjasme efekt natyral!Floket te mbledhura as shume lart,as as shume poshte.Pastaj kjo bluza eshte shume e hapur.Ku me shkon mua kjo bojeqielli i mbyllur moj?Ua,me pantallona te ulta fare?Po do na dalin te tera jashte:p. Cilat kepuce?Keto me take?Po pse pak jam vete e gjate?Te vesh keto te ultat?Jo? /pf/images/graemlins/frown.gif
Po tualeti?Blu?Bojedeti?Gri?NUk lyhem me keto ngjyrat,nuk me shkojne.

...Dukem tjeter.Kerkoj neper pasqyre me deshire te tmerrshme depertimi Veten e vertete por nuk e shoh gjekundi.Pak nga indiferenca,pak nga kepucet e ulta isha futur pa dashur te kategoria e meshkujve.Dhe eshte keq kur cmesoshesh te jesh femer,te levizesh ngadale,me delikatese,te rrish 45 minuta duke kapur floket bisht dhe duke vene 16 karfica,te pish me pipe nga gota dhe te rrotullosh veshtrimin,te shkosh nga tavolina tek banaku dhe te mbeshtetesh bute berryalat mbi mermer duke lene pas teje ata qe te shikojne te mbrapmet,te qeshesh(gjithmone pa ekzagjerim dhe pa perplasur duart) duke i dhene keshtu shpirt nje mekanizmi vrastar per rracen "Burre".

Pastaj...
Hm,transformimi u prit shkelqyeshem.(Sa inat me vjen!!!)
Ku kishin qene me pare tere keta "Burra"?Kishin pritur nje pale pantallona te uleta?Floket me balluken pas veshit dhe gishtat(me roze) te lyer kujdesshem?(rrofsh o ime moter).
Keshtu u shnderrova ne imazh te pasqyres.Per here te pare pasqyra shkonte te pinte dicka ne darke.
Per suksesin e pasqyres nje dolli ju lutem!
Ngrita dolli per veten ne pasqyre,per 2 bachata,per luleshtrydhen sa nje molle e eger(ku te futem nga turpi nderkohe qe me shohin se kafshoj luleshtrydhen te kuqe flake me keshtu sysh prej zjarri?).
Nje dolli per fuqine joshese te pasqyres,zemer!Ti as nuk me di emrin por pasqyra te pelqeka qamet.Ben c'ben e kerkon ta shtrengosh me krahe(te pret heret a vone,cope xham...).

Kaq.Magjia zgjat deri ne 3.Pas kesaj nga fundi i lokalit kercet shfrimi prej pijes se "burrave".Une vesh xhupin e madh,te bardhe bore.Tani jam pak une,me pak pasqyre.Dal ne rruge me trukun e prishur.

Nje dolli per Hirushen!
Per princin dualband me zerin e ngjirur(Mi reina,nananananana.... /pf/images/graemlins/laugh.gif )

Naten e mire!
 

Ema

Goddes
Re: Perballe pasqyres tende

/pf/images/graemlins/tonguee.gif Apo nuk e kam pas edhe shpine afer spitalit une /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top