Përçartje

alinos

Forumium maestatis
Re: Përçartje

:lol:

Ja dhe nje deshmor-e (?) e kauzes Feminizmi= gje e keqe ...
Ku po vete kjo dynja :shrug: :cry:
 

jula

Primus registratum
Re: Përçartje

Me pelqen te besoj se ka beteja qe perfundojne me barazim...tek nje film i Bertoluccit, e vetmja menyre per te evituar nje "ngordhje" nen shah mat, eshte te vrasesh veten nje sek. para levizjes decizive. :wave:
 

abs

nuk e di...
Re: Përçartje

ah ju e turbulloni vedin...tuj e pas arren dhe gurin n dore... :wink:

:devil:


------------------------
PER Shtetet e Bashkuara te Albanise: Shqiperi,Kosove,Maqedoni, propozoj:
Rendi Publik te drejtohet 70% nga FEMRAT!!!!
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Përçartje

Ne barazim !!! huh ajo do qe idealja /pf/images/graemlins/wink.gif ahere po qe nderroj mendim e bindje bashke /pf/images/graemlins/tongue.gif

Jula, ne nje librari gjeta nje kopje te "munduar" nga koha te Kapitalit, e do :angel:
 

jula

Primus registratum
Re: Përçartje

Fillimisht postuar nga Kordelja:
[qb]
Jula, ne nje librari gjeta nje kopje te "munduar" nga koha te Kapitalit, e do :angel: [/qb]
:devil: E kam! Te tre vellimet, te pamunduara nga koha (ririribotim), kam nder mend ti perdor si arme te ftohta, s'i shfletoj me. /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Përçartje

Une arme me te nxehte se Marksi nuk kam pare akoma /pf/images/graemlins/laugh.gif , mua me pelqen botimi i vjeter, dallohet 1 km larg /pf/images/graemlins/laugh.gif

U cmalla me te :wink:
 

Ema

Goddes
Re: Përçartje

Ju dua ju shkrueset me nalt te dhoma ime e gjumit...
per muhabet,kuptohet /pf/images/graemlins/laugh.gif !
 

Ema

Goddes
Re: Përçartje

Une kam patur tatoo te kerthiza /pf/images/graemlins/laugh.gif
P.s:Nuk ishte me shigjete treguse poshte jo :lol:
 

qeshem

Primus registratum
Re: Përçartje

thone qe eshte ceshtje hormonesh, stresi, trishtimi, kenaqesia, lumturia ...
aaa kjo insuline e mallkuar qe ngelem duke ngrene cokollata po prape ... te permbaje ndonje substance e vecante veshtrimi, prekja, perqafimi qe ndodhin keto dallgezime hormonesh ???
... boh c mund te ha ndonje gje qe te permbaje substancen e qenurit ti, eshte njesoj si me bebet me qumeshtin e gjirit apo jo, ne mungese ka qumesht lope, qumesht pluhur, qumesht dadoje...
po une c te ha tani, tani qe organizmi me kerkon veten substancen tende, tregome me c ta ushqej :shrug:
 

qeshem

Primus registratum
Re: Përçartje

Fillimisht postuar nga *gangsterja e vogel*:
[qb] po efektin lepires /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
kam pershtypjen se lepirja vjen mbas ngopjes, apo ti je partizane e dietave nje lepirse mengjes dreke darke ??? :tipsy:
 

Danae

Primus registratum
Re: Përçartje

prit mi ta editoj se paskam shkru trashamanllek,une cokollaten zakonisht e zevendesoj me akulloret.
qe ketu rrjedh efekti.
 

Guest
Re: Përçartje

Fillimisht postuar nga Anett:
[qb]
Fillimisht postuar nga *gangsterja e vogel*:
[qb] po efektin lepires /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
kam pershtypjen se lepirja vjen mbas ngopjes, apo ti je partizane e dietave nje lepirse mengjes dreke darke ??? :tipsy: [/qb]
:lol: ky komenti me nxorri lot
 

b.k.

Primus registratum
Re: Përçartje

dhe fillon nga fillimi, me habit qe skane guxim. dmth i shikoj me rralle, te tre atje ne cep, duke kaluar cigaren me rralle, dhe qeshin. dhe vazhdojne te pine, dhe qeshin. papritmas afrohem dhe u qendroj perballe, dhe ata pushojne se foluri. buzeqesh, dhe te tre gjejne menjehere pergjigjen, me buzeqeshin, dhe pastaj largojne syte. sa cudi po reagimi i njerezve qe ndihen ne faj eshte i njejte...

te tre ndihen ne faj per arsye plotesisht te ndryshme, por reagimi tyre eshte i njejte. i njejte ne cdo hap, thjesht largojne nga mendja cfare ka ndodhur. kujtime te hidhura = largoi nga mendja, merru me dicka tjeter dhe gjithcka kalon. dhe pastaj vjen porosia e birrave, ku gjithmone njeri prej tyre vrapon tu ofroje dy te tjereve, te cilet me paturpesine e perditshme, nuk lodhen kurre te kembejne favorin, po pranojne gjithcka. nuk guxojne te shikojne ne sy, si duket ajo i kujton ate cka bejne, po te mos shihen ne sy, cdo moment i veshtire kalon.

dhe pastaj perseri qeshin, sa bote e lumtur, po cudi buzeqeshjet e tyre jane te nderprera. diku buzeqeshin pastaj pushojne deri sa tjetri te kete gjetur argumentin tjeter per te qeshur. kurse mua me pelqejne buzeqeshjet me veten, se di po me duken me te verteta, me te ngrohta, dhe zgjasin me shume, ose ndoshta eshte thjesht iluzion....
 

b.k.

Primus registratum
Re: Përçartje

dhe dje nje nga te tre ngriti syte dhe pa me gjate se disa seconda. dhe vazhdoi te shikonte
 

Cruel_Intentions

Primus registratum
Re: Përçartje

i think kushdo qe ka hapur kete temen do te trashi popullin me zorr, s'esht percartje...esht stronzate me mire!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif

-B
 

qeshem

Primus registratum
Re: Përçartje

Fillimisht postuar nga Cruel_IntentionS:
[qb] i think kushdo qe ka hapur kete temen do te trashi popullin me zorr, s'esht percartje...esht stronzate me mire!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif

-B [/qb]
sa mire do ishte sikur robt te dinin te percarteshin me me butesi..., e per me teper te percarteshin per qef te vet ... :confused:
 

qeshem

Primus registratum
Re: Përçartje

trinush te percartjet do ma lash borxhin qe s erdhe te me takosh /pf/images/graemlins/wink.gif

firma jote flet vete nway po ta jap nje /pf/images/graemlins/smile.gif dhe nje kshu :kiss:
 

b.k.

Primus registratum
Re: Përçartje

deshira per te tekuar myfriend, rritet cdo dite dhe me shume, dhe do ti japi takimit tone nje nga kenaqesite e pakta qe njeriu eshte ne gjendje te shijoje ne plotesine e tij, nje perqafim te forte dhe te gjate...

dhe pastaj do te shikohemi ne sy /pf/images/graemlins/smile.gif
 
Top