Përçartje

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: Përçartje

Te pakten ti e paske nje date finishi :))).Hajt mos u mbyt por duhet te jesh e lumtur qe ke marre dicka edhe pse jo aq sa c'shpresoje.
 

Singapuras

Primus registratum
Re: Përçartje

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Calipso</div><div class="ubbcode-body"> .......................OKeeeeeeeeeeeeeeeeeeej.
Tani mbaroi gjithcka.Mora me shume nga c'prisja,me pak nga c'shjpresoja.Po tani nje dileme tjeter me ngaterron shpirtin:"sa kohe per harresen,sa kohe per zhdukjen totale?".Keshtu si e kemi nisur nuk bejme mire,do sorollatemi neper zemer njeri-tjetrit kot deri sa te bejme gjak fushe-betejen.Mund ta kapercejme kete periudhen e zvarrisjes?A mund te zgjohem neser dhe data te jete 1 maj,por edhe 23 prill nuk eshte keq,vetem hiqma mendimin prej fytit se u mbyta nga malli.... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/frown.gif </div></div>

Kur don me e lan mrapa ikyt dhoj jetet?
a duhet me te than 20 her a? /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
Nigjoje gangon, a e ke pa qe
kur shkon en plazh uji shtrehet en
krejt hapsinen para syve t'ballit.
Duket si uj. E ndjen si uj. Po ky uj, asht
i krypun. S'munesh me e shua etjen me te.
Edhe jeta jote asht ishtu mor sweetheart,
duket si jet, e ndjen si jet, po nuk asht jet.
Vetem me marr frym s'don me than jet zemer.
E ti don me vazhdu me jetu ket dhoj jetet?

Ajo plag qe ke do te shnoshet me koh. Em beso, momentet do t'kalojn. E,jeta e vetmume nuk mund te kalohet, vetem me
momente te harrume. Ikjo asht e verteta,ti kuptoje.
gangoja po te thot zemrushe, askush s'ka mujt me pi ujin e krejt deteve... Askush , ska mujt me e jetu jeten krejt vetem.
 

Ema

Goddes
Re: Përçartje

/ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif

Ue sa shpirtmire paska qe s'i kisha zbuluar...
Une jam rruges per ne zanafile,duhet te kthehem tek vetja e meparshme,ja pershembull ka rreth 5 muaj qe nuk kap nje liber te ri,e lexoj,analizoj.Ka kohe qe nuk vij te zhgarravis ketu ne forum,pervec momenteve te rralla deshperimi :).
Te gjitha gjerat qe jetohen,kane arsyen e vet.Cdo gje ndodh per te na mesuar dicka,per te thene:"Ehe njehere,kur isha e re kam bere cmendurira per nje djale " :).Nuk kam date finishi vetem se ato ditet e para po me dukej sikur do mbytesha nga malli...
/ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
Ju du fort ;),edhe pse ju kam shoke virtuale /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: Përçartje

<span style='font-family: Book Antiqua'><span style="color: #CC0000">Arratisem largohem prej vetes.Fluturoj neper rrugica..hap krahet dhe marr fryme thelle.Mbushem me ajer e tera dhe fluturoj perseri.Syte nuk me shohin vecse pamjeve te largeta.Bertas,dhe buzeqesh.Kundroj jeten dhe shoh se sa e bukur eshte.Pasi kam luftuar me kaq shume dallge ,te rifitosh jeten eshte sfide.Ndaloj fluturimin.Nis te vrapoj.Dua te prek token.Dua te prek gjithcka si te kem lindur sot,e etur per te njohur gjithcka vetem ne keto caste ,si te ishin momentet e mia te fundit.Kam nevoje te clirohem nga mendimet,pengjet ,dua te hidhem ne boshllik.Te mberthehem prej ajrit dhe te kolovitem si femi neper re...Ndihem e vogel,jam e vogel...nuk dua te mari fund me kaq...KAM RENE NE KURTHIN E VETES!!! </span></span>
 

Singapuras

Primus registratum
Re: Përçartje

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Calipso</div><div class="ubbcode-body"> /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif

Ue sa shpirtmire paska qe s'i kisha zbuluar...
Une jam rruges per ne zanafile,duhet te kthehem tek vetja e meparshme,ja pershembull ka rreth 5 muaj qe nuk kap nje liber te ri,e lexoj,analizoj.Ka kohe qe nuk vij te zhgarravis ketu ne forum,pervec momenteve te rralla deshperimi :).
Te gjitha gjerat qe jetohen,kane arsyen e vet.Cdo gje ndodh per te na mesuar dicka,per te thene:"Ehe njehere,kur isha e re kam bere cmendurira per nje djale " :).Nuk kam date finishi vetem se ato ditet e para po me dukej sikur do mbytesha nga malli...
/ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
Ju du fort ;),edhe pse ju kam shoke virtuale /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/wink.gif </div></div>

Prap vazhdon me mendu per djalin? What do you want to prove? Se je e dashura-e perjetshme? As i said, mos i ban gjaant ma mizerable se sa jan mes teje e tina, por come on get the thing done.. e mylle at histori. Dhe mua mos em ban me te bertit ma se nuk do ta pelqesh... /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/smile.gif
 

Guest
Re: Përçartje

Kam nderruar tip. Une qesh, nderkohe qe dikur merzitesha.
Jam nje tjeter tip. Une qesh, nderkohe qe dikur edhe qaja.
Kam ndryshuar une, apo eshte dikushi perballe meje me i dobet.
Vazhdoj buzeqesh, ne te dy rastet...
 
Top