"Nje kenge per anterin siper teje"

Hektor12

Locus omnem
e kush na qenka meqe dinke shume gjera.. e vura per qef tim se pari ...pastaj kush e pelqen e pelqen ...
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
ore me fal, une po te shkruaj qe se di... se s 'kam nga ta di! (dhe per me teper s 'me intereson )... une pashe kengen te cilen e komentova me nje fjale! "j' adore"... ne fund pashe qe ti ja ke dedikuar vetes dhe dikujt tjeter! per te mos pat keqkuptime te shkrova me pas, qe... e di qe s 'ma ke dedikuar mua ! kaq!
 

Hektor12

Locus omnem
ore me fal, une po te shkruaj qe se di... se s 'kam nga ta di! (dhe per me teper s 'me intereson )... une pashe kengen te cilen e komentova me nje fjale! "j' adore"... ne fund pashe qe ti ja ke dedikuar vetes dhe dikujt tjeter! per te mos pat keqkuptime te shkrova me pas, qe... e di qe s 'ma ke dedikuar mua ! kaq!

Oh sorry per kete keqmoskuptim ... my bad ... sorry ...
 

Hektor12

Locus omnem
eehhh po po mengjes akoma se lexova mire kam nevoje per ca mesime shqipeje po me duket se po e harroj ...
 
Top