"Nje kenge per anterin siper teje"

Sweety el

Locus omnem
ne mbremje kemi qene bashke dhe me shoqerine tone.ia kemi kaluar papar apo jo sweety?
sigurisht ka qene mbremje shume e bukur.deri vone.sdo ta harroj ate mbremje qe u beme dhe spate dhe nuk iknim nga lokali.gjithsesi ska cu duhet ketyre te forumit.mjafton qe na i kujton kenga kjo ka rendesi dhe na sjell kujtime mjafte te kendshme.shpresoj te kemi mbremje tjeter qe te shkojme dhe tia kalojme me bukur dhe shume me bukur se kjo.
 
Top