Një treshe e lumtur

Balahk

Locus omnem
Një treshe e lumtur

Kush e ka provu treshe? Une po, se jam robi me me fat ne bote /pf/images/graemlins/tongue.gif Nuk di ca te them, po dy femra kur preken ashtu avash, puthen. Te shko gjaku ne fund te komve. Po vetem se, keto dy gocat qene Bi dhe nuk i njifja shume. Partneres sime s'ia kam treguar dot. po dua shume te kem nji treshe me te dhe nje vajze tjeter. Po po ia thash, nuk di si do e marri, plus sekretin qe se nxjerr dot, se kam frike se me len.
Cfare nuk din, s'mund ta lendoje. /pf/images/graemlins/wink.gif ne fakt :mad: , se une e mbaj mren me zor /pf/images/graemlins/frown.gif

Do kishit guximin me ia hap muhabetin partnerit tuaj, per nje person te tret sikur edhe per vetem nji nat??
shume pormografi paskeni pare.
sa anormale me duken keto lloj mardheniesh
 

hurtlocker

Valoris scriptorum
kur nje cift fut nje te trete apo nje cift mes tyre, ne kundershtim nga sa mund emndohet eshte akti me i madh i besimit reciprok...dhe perballim me realizem i fakteve....te gjith e te gjitha tradhtojne...rutina, merzia, humbja e magjise...me mir ulu bisedo hapur e bej edhe budalleqet edhe gjerats erioze bashke
 
Top