Një treshe e lumtur

Djep

Forumium maestatis
Re: Një treshe e lumtur

Kesaj i thone, "Bir Selman i nenes ke te qaj me pare".

Po si u prishen keta njerez kshu me si u prishen. Ah mjere ne.
 

disku

UNI
Re: Një treshe e lumtur

Fillimisht postuar nga Lara Croft:
[qb] -Pse kater
-Po sa?
-Pese
/pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
:eek: :eek: Lara qeka bo altruiste. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

disku

UNI
Re: Një treshe e lumtur

Fillimisht postuar nga Lara Croft:
[qb]Ca domethen altruiste /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Me demek ke fillu te plotsosh qefet e masave te njerezve. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

disku

UNI
Re: Një treshe e lumtur

Po isoj i kan format si kungulli si kungulleshkat /pf/images/graemlins/laugh.gif
Ti boj kujdes se mos te del numri nga situata edhe athere do na habisesh fare /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

samanta

Primus registratum
Re: Një treshe e lumtur

Mua s'me pelqejne fare keto treshet e pescet,jam teper posesive per t'i ndare gjerat e mia me turmen :eek: /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

samanta

Primus registratum
Re: Një treshe e lumtur

Fillimisht postuar nga Unicorn:
[qb]
| Nga: ne livadh |
Ama livadheve bridhke ti sam /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Vetem me nje lepurosh ama jo me te gjithe /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

disku

UNI
Re: Një treshe e lumtur

Me nji ama te ndryshem ama..se ku e shef dot ti se asht ai apo jo midis gjith atyre shkurreve /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

FIXHI USA

Primus registratum
Re: Një treshe e lumtur

c" osht kshu me ju??? :eek:
jeni c"men fare :lol:
car treshe ene katce flisni ju kshu :shrug:
as treshe as katershe ec aty vetem njishe ... :lol: vet aty :smash:
u cmenet fare nga kjo interneta '
do ta myllim fare ene ta shifni pastaj
oj kta dun treshe /pf/images/graemlins/laugh.gif :lol:
 

samanta

Primus registratum
Re: Një treshe e lumtur

Fillimisht postuar nga Unicorn:
[qb] Me nji ama te ndryshem ama..se ku e shef dot ti se asht ai apo jo midis gjith atyre shkurreve /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Ja kam lyer veshet me boje :lol:
 

prishtina

Primus registratum
Re: Një treshe e lumtur

seksi ne treshe eshte diqka qe nuk pershkruhet dhe e pa harruar dhe shume here me te dashuren time e fantazojme kete gje
 

assassino26

Primus registratum
Re: Një treshe e lumtur

O Prishtina,po e ke te dashuren femer,me dergo llaf se kam i rruge nga Prishtina keto dite
 

Artemis

Primus registratum
Re: Një treshe e lumtur

Floris
Mua s'me pelqejne fare keto treshet e pescet,jam teper posesive per t'i ndare gjerat e mia me turmen
--------------------------------------------------------------------------------
Per hapesin e temes: ' Ca do i thoshe te dashures tende sikur ta kerkonte edhe shoku tend aty... e cka nese ai dalldiset e ta fut ty?!!!
 

brick top

Primus registratum
Re: Një treshe e lumtur

O Artemis,ate qe thu ti e kom menu ene una /pf/images/graemlins/laugh.gif Per t'i bo balle i rreziku te tille vdekjeprures /pf/images/graemlins/laugh.gif ,kom menu qe te vej i tape vene /pf/images/graemlins/laugh.gif :cool: ,po qe se nanjoni,si pa dashje,ngatarro sume /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Renea88

Primus registratum
Re: Një treshe e lumtur

Nqse shoqja ime ndjehet e lumtur nqse ka deshire te beje nje treshe kjo eshte nje deshire qe une mund tja plotesoj dhe ndjehem dhe vete i lumtur qe ja plotesova nje deshire(asaj dhe vetes). Me shoqen time pemi patur kontakt seksual me nje cift tjeter miqte tane.
Gjermanet thone: leben und leben lassen - jeto dhe ler te jetojne
 
Top