Një treshe e lumtur

Mark

Primus registratum
Një treshe e lumtur

Kush e ka provu treshe? Une po, se jam robi me me fat ne bote /pf/images/graemlins/tongue.gif Nuk di ca te them, po dy femra kur preken ashtu avash, puthen. Te shko gjaku ne fund te komve. Po vetem se, keto dy gocat qene Bi dhe nuk i njifja shume. Partneres sime s'ia kam treguar dot. po dua shume te kem nji treshe me te dhe nje vajze tjeter. Po po ia thash, nuk di si do e marri, plus sekretin qe se nxjerr dot, se kam frike se me len.
Cfare nuk din, s'mund ta lendoje. /pf/images/graemlins/wink.gif ne fakt :mad: , se une e mbaj mren me zor /pf/images/graemlins/frown.gif

Do kishit guximin me ia hap muhabetin partnerit tuaj, per nje person te tret sikur edhe per vetem nji nat??
 

babyboy

Primus registratum
Re: Një treshe e lumtur

Oh you lucky mother*****!!! :thumbsup: Une per vete ia hapa por ajo nuk pranoi. Ca ti bojsh, keshtu jon shqiptaret. /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

I love new york

Primus registratum
Re: Një treshe e lumtur

eshte dicka shume e veshtire por nqs te dy partneret jane open-minded dhe duhen vertet shume atehere mund te bihet dakort per t'a provuar njehere thjesht per ekperince seksuale. E imagjinoj se ajo qe te mundon me shume eshte e nesermja por hey if a threesome is what it takes for him/her to go away atehere me mire qe e zbulove tani. Une ne ide jam me shume per nje cift sesa me nje femer ose me nje mashkull, keshtu qe te dy partneret kane equal chance........... :smash: :smash:
 

Katja

Primus registratum
Re: Një treshe e lumtur

Fillimisht postuar nga pas makthit:
[qb]Kush e ka provu treshe? Une po, se jam robi me me fat ne bote /pf/images/graemlins/tongue.gif Nuk di ca te them, po dy femra kur preken ashtu avash, puthen. Te shko gjaku ne fund te komve. Po vetem se, keto dy gocat qene Bi dhe nuk i njifja shume. Partneres sime s'ia kam treguar dot. po dua shume te kem nji treshe me te dhe nje vajze tjeter. Po po ia thash, nuk di si do e marri, plus sekretin qe se nxjerr dot, se kam frike se me len.
Cfare nuk din, s'mund ta lendoje. /pf/images/graemlins/wink.gif ne fakt :mad: , se une e mbaj mren me zor /pf/images/graemlins/frown.gif

Do kishit guximin me ia hap muhabetin partnerit tuaj, per nje person te tret sikur edhe per vetem nji nat??[/qb]
sic e kane thene dhe me lart varet nga personi, mund tja thuash dhe te ta plotesoje deshiren por mund tja thuash dhe te marresh noi shpulle turinjve qe te te vije mendja verdalle /pf/images/graemlins/tongue.gif
Mua per vete sme ka shkuar mendja akoma per noi treshe po sikur te me shkoje, i'll give it a try do ta pys iher partnerin se mbase osht tape edhe thote PO /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

butterfly

Primus registratum
Re: Një treshe e lumtur

Une te kem nje te dashur edhe te me hape nje muhabet si ai me siper e lashe ne vend.

1)Cne ai te preke nje femer tjeter pervec meje???
2)Une nuk ja bi-sexuale.

Pike-Fund.
 

butterfly

Primus registratum
Re: Një treshe e lumtur

Objectivist now:

Mund t'ia kerkosh, po nje femre qe edhe pse mund ta pelqesh shume se do vertet, se po ta duash vertet (edhe per me teper te kesh ndermend te rrish me te gjithe jeten), as ka per te te shkuar ne mendje ajo gje.
 

Melissa

Primus registratum
Re: Një treshe e lumtur

Puna eshte a do te kishte po aq deshire ai tipi qe edhe e dashura te kerkonte nje treshe me te dhe nje mashkull tjeter...sepse dhe femrat kane te tilla fantazira madje te fuqishme...atehere une do te isha dakort :thumbsup:
 

T[]

Forumium praecox
Re: Një treshe e lumtur

Fillimisht postuar nga tr@l@l@:<br />[qb]

Do kishit guximin me ia hap muhabetin partnerit tuaj, per nje person te tret sikur edhe per vetem nji nat??[/qb]
Tralala te ka vajt mendja e /pf/images/graemlins/laugh.gif Hermesi i ka fajet :smash: :smash: /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

T[]

Forumium praecox
Re: Një treshe e lumtur

Fillimisht postuar nga tr@l@l@:<br />[qb]sic e kane thene dhe me lart varet nga personi, mund tja thuash dhe te ta plotesoje deshiren por mund tja thuash dhe te marresh noi shpulle turinjve qe te te vije mendja verdalle /pf/images/graemlins/tongue.gif
Mua per vete sme ka shkuar mendja akoma per noi treshe po sikur te me shkoje, i'll give it a try do ta pys iher partnerin se mbase osht tape edhe thote PO /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
se tuta na qiti bojen /pf/images/graemlins/laugh.gif ajke plasi llambat se bona gabim citimin
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: Një treshe e lumtur

T[], treshe ene ti ?! :mad: :smash: :smash: :smash:

Ps:Tr@l@l@: Me e dit Hermesi qe ke ardhe ketej , E mjera ti /pf/images/graemlins/laugh.gif :smash: :smash: :smash:
 

babyboy

Primus registratum
Re: Një treshe e lumtur

ahhh menyra me e mire eshte me e lene te dashuren jashta menage's. just find 2 otha crazy chix and do em. no commitments - its gonna be some better sex too!
 

TranofiljA

Primus registratum
Re: Një treshe e lumtur

Pse jo...bojini treshet kur jeni SINGLE!!!

S'keni pse jepni as kerkoni llogari e leje /pf/images/graemlins/laugh.gif

Kshu them un! :smash:
 

assassino26

Primus registratum
Re: Një treshe e lumtur

E kam provu i here treshe.Wow me 2 cokollata bukuroshe ishte bota fare....Provojeni o njerez se ja vlen
 

I love new york

Primus registratum
Re: Një treshe e lumtur

Majestik, never say never............
not that i'm implaying anything here por ji me objektive per gjerat. nuk ka asgje wrong qe te mos duash por nuk ka asgje wrong edhe nqs ke deshire ta provosh njehere "what the heck", po edhe nqs e provon mos ki merak se nuk hyn tek biseksualizmi, mind te jesh kurjoze or thjesht te erdhi per momentin. s'kam asgje me ty lali vecse une jam qe ne nje mardheni gjerat sado crazy te jene me mire te provohen bashke (i mean partneret) sesa te jetosh "happy" se ai/ajo te do dhe nga ana tjeter s'merr vesh c'behet. gjerat diskutohen, hidhen preferencat, mundesite ne shesh dhe pastaj vendoset, mendimi i te dyve............
ciao lali, nothing personal thjesht me terhoqi vendosmeria jote absolute. hey fundi i fundit good for you :thumbsup:
 

ONi

Forumium praecox
Re: Një treshe e lumtur

Dolen te gjithe ketu qe e paskam provuar !!
Nejse hapjani muhabetin me shaka edhe pastaj shiko ca thote mos e pyesni se e hani ndonje 5-she!!
 

butterfly

Primus registratum
Re: Një treshe e lumtur

Fillimisht postuar nga Sweet Lolita:
[qb]Majestik, never say never............
not that i'm implaying anything here por ji me objektive per gjerat. nuk ka asgje wrong qe te mos duash por nuk ka asgje wrong edhe nqs ke deshire ta provosh njehere "what the heck", po edhe nqs e provon mos ki merak se nuk hyn tek biseksualizmi, mind te jesh kurjoze or thjesht te erdhi per momentin. s'kam asgje me ty lali vecse une jam qe ne nje mardheni gjerat sado crazy te jene me mire te provohen bashke (i mean partneret) sesa te jetosh "happy" se ai/ajo te do dhe nga ana tjeter s'merr vesh c'behet. gjerat diskutohen, hidhen preferencat, mundesite ne shesh dhe pastaj vendoset, mendimi i te dyve............
ciao lali, nothing personal thjesht me terhoqi vendosmeria jote absolute. hey fundi i fundit good for you :thumbsup: [/qb]
Me duket se kisha hedhur dy mendime:
Subjective (edhe ajo eshte c'ka mendoj une, dhe jam e vendosur).
Objective .............

E kuptoj qe ti jem open-minded, po une dyshen edhe e kam shume, le treshen pastaj /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Cruel_Intentions

Primus registratum
Re: Një treshe e lumtur

te besh nje treshe per mua nuk ka te beje fare me te qenit "open minded" apo jo.
PEr mua esht thjesht nje preference e njeri apo tjetrit..personalisht nuk do ta prefeorja
-B
 

Guest
Re: Një treshe e lumtur

treshe dhe katershe beni kur te doni edhe pasi te mos jeni me single /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

I love new york

Primus registratum
Re: Një treshe e lumtur

Majestic I got you. Me pelqeu ideaja jote.... /pf/images/graemlins/tongue.gif As une s'e kam bere jo mi ji por jam duke e konsideruar. :smash: :thumbsup: . Me cun apo goc s'e di akoma. Qe te jete fair dhe per mua dhe per sweetin tim them me couple.haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ehe ehe te gjithe te flasin per mesonjtoren /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
ja fus dhe une kot naiher mos m'i merrni t'gjitha seriozisht.
 
Top