Ne pune me bashkeshorten/in?

gangsterja

Primus registratum
Jo,pasi ne pune ai mund te jete shefi dhe nuk e kane rehat kominikimin dhe nis korrupsioni madje edhe koleget e tjere do te behen xheloze.
 

Lisa

Moderator
Anëtar i Shtabit
Hekhe.. Njoh nje person qe sdo deshironte te punonte me mua por do i mjaftonte prania 24/7 e mjeteve teknologjike ... Ku je ? Cpo ben? Sa vonohesh? Etj etj.. Me falni per sinqeritetin ee:p
 

Almaa'95

Papirus rex
te kesh kaluar nje dite te lodhshme ne pune dhe i vetmi sup ku mund te mbeshtetesh te jete i bashkevuajtesit tend.. E trishtueshme.

Por t'i marrim pozitiven , inatet e punes sngelin me aq :D
 

Balahk

Locus omnem
Hekhe.. Njoh nje person qe sdo deshironte te punonte me mua por do i mjaftonte prania 24/7 e mjeteve teknologjike ... Ku je ? Cpo ben? Sa vonohesh? Etj etj.. Me falni per sinqeritetin ee:p
Mbaje larg kete tipin,se nuk qenka i mire per burre :p:D
 

katsune

cherry blossom
Ahahah @broken_smile ketu qenke?
Ti preferon te kesh ne krahe nje mashkull qe e shtyp me kembe? Se mua nje njeri qe ul veten e tij si mashkull per hatrin tim sme terheq.
Ceshtje shijesh dhe karakteri kjo :) tpuc
Ketu jam, Alma. :)
Jo, nuk shtyp njeri me kembe sikur edhe te luten. Por po thoja qe per mua edukata dhe miresjellja jane te rendesishme, per te mos thene primare.
Edhe une t'puc. :)
 

Almaa'95

Papirus rex
Ketu jam, Alma. :)
Jo, nuk shtyp njeri me kembe sikur edhe te luten. Por po thoja qe per mua edukata dhe miresjellja jane te rendesishme, per te mos thene primare.
Edhe une t'puc. :)
Mire bere qe e the , se ndonjehere te vetekonfirmohesh eshte e rendesishme , per me teper kur te pyesin . Gjithsesi, me djalin ne fjale kemi disa kofidenca me teper per te perdorur ironine. Dhe per ta kuptuar :)

Nuk po bejme nje kal shkolle o goc per te perfunduar me nje te paeduakte ose Tropojan sic u talla me siper lol. Ideja eshte qe mashkullin e ben buRRe ne rradhe te pare respekti ndaj vetes pastaj ndaj meje. Une gia jam Femer mjaftueshem per te respektuar ate dhe veten.
Sdi sa e qarte isha... :D kalofsh mire.
 
Top