Ndihme per patenten!

uni20077

Primus registratum
Re: Ndihme per patenten!

Kur je te 3kandshat ose para se me hî n`rreth, i naep perparsi makinave ** vijne kah e majta.Kur hin n`rreth, n`kjoft se del te kthesa e I ne te djatht, del per nji here tij ndeze signalin e djathte.Po dole te kthesa e II ne te djathte , mos e ndez signalin para se t`kalosh hapsinen e Ktheses I. Po ashtu ban me Kthesen e III.


T `kjoft udha mâr`! :goofy:

festina lente
 

geek

Primus registratum
Re: Ndihme per patenten!

ky siper do perkthyer te gogla pik kom
..
o goc shtrohu mbi libra se ne internet vetem te tallin menderen dine njerezit, hec ketu vetem per te çlodhur nervat dhe per te qeshur /pf/images/graemlins/wink.gif
 

lezharepublik

Primus registratum
Re: Ndihme per patenten!

Futja pa patente fare si ne ketu ne angli, po te ndaluan thuaju sapo bleva makinen dhe po e coj ta parkoj ne shtepi.


Me respekt Marini
 

blendiys

Primus registratum
Re: Ndihme per patenten!

Rregull Nr 1
Kujdes kur tankon!!
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Ndihme per patenten!

Fillimisht postuar nga diavolessa:
[qb] :smash: :smash: :smash: :mad:

Behuni icik me serioz pls.....Nuk tallem dua ndonje ndihme taman :cry: [/qb]
Ej po i bone noi lajm Ersit, boje tamom duke ma cuar edhe mua nje haber qe po del se tani sa e bleva nje motorr te ri.
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Ndihme per patenten!

Fillimisht postuar nga diavolessa:
[qb] Makines di ti jap pak, por kur marr kthesen nga e djathta ne te majte jam Ok....Nga e majta ne te djathte kam pak veshtiresi. E njejta gje me ndodh me moto o bici /pf/images/graemlins/frown.gif Flmnd. [/qb]
Shpresoj qe ti jape nje zgjidhje ketij problemi.
Papi apo Diavolessa, problemi qendron tek ushqimi qe hame ne darke. Pasi ta hame duhet te pushojme ne nje menyre qetesuese per fizikun dhe jo duke ndejtur shtrire dhe te rene permbys ne nje krahe por duke ndejtur me fytyre nga qielli per ata qe kane verande dhe nga tavani per ata qe kane tavan. Pasi ka mbaruar dhe filmi i mbremjes duhet te shkojme te fleme dhe per te bere ndopak sex.
Tani me vemendje: Seksi nuk duhet bere ne shume pozicione te ndryshme por duhet bere vetem ne dy pozocione. Dhe keto pozicione jane: I pari duke ndejtur permys dhe duke e lejuar mashkullin qe te veproje nga mbrapa, dhe i dyti duke ndejtur shtrire me fytyre nga qielli per ata qe bejne sex ne verande dhe me fytyre nga tavani per ata qe bejne sex ne dhoma apo banjo.
Pasi ta kesh provuar me thuaj per rezultatet pasi kam shume paciente (vecanarisht vajza) qe kane probleme te tilla ne te kthyerit te automo-bilit.
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: Ndihme per patenten!

Fillimisht postuar nga Xander:
[qb]
Fillimisht postuar nga diavolessa:
[qb] Makines di ti jap pak, por kur marr kthesen nga e djathta ne te majte jam Ok....Nga e majta ne te djathte kam pak veshtiresi. E njejta gje me ndodh me moto o bici /pf/images/graemlins/frown.gif Flmnd. [/qb]
Shpresoj qe ti jape nje zgjidhje ketij problemi.
Papi apo Diavolessa, problemi qendron tek ushqimi qe hame ne darke. Pasi ta hame duhet te pushojme ne nje menyre qetesuese per fizikun dhe jo duke ndejtur shtrire dhe te rene permbys ne nje krahe por duke ndejtur me fytyre nga qielli per ata qe kane verande dhe nga tavani per ata qe kane tavan. Pasi ka mbaruar dhe filmi i mbremjes duhet te shkojme te fleme dhe per te bere ndopak sex.
Tani me vemendje: Seksi nuk duhet bere ne shume pozicione te ndryshme por duhet bere vetem ne dy pozocione. Dhe keto pozicione jane: I pari duke ndejtur permys dhe duke e lejuar mashkullin qe te veproje nga mbrapa, dhe i dyti duke ndejtur shtrire me fytyre nga qielli per ata qe bejne sex ne verande dhe me fytyre nga tavani per ata qe bejne sex ne dhoma apo banjo.
Pasi ta kesh provuar me thuaj per rezultatet pasi kam shume paciente (vecanarisht vajza) qe kane probleme te tilla ne te kthyerit te automo-bilit. [/qb]
Flmnd per keshillat :eek: lum ajo qe ka me marr paenten me ty /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Ndihme per patenten!

Fillimisht postuar nga diavolessa:
[qb] Flmnd per keshillat :eek: lum ajo qe ka me marr paenten me ty /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Ju lutem...

P.s
Ajo qe e mori paentenin me mua
tani eshte bere pilote-kozmonaute per shuttle.
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Ndihme per patenten!

Fillimisht postuar nga diavolessa:
[qb]Oh yll grazie :kiss:

Na i kishe dermu faqet pranej s'te falenderova /pf/images/graemlins/laugh.gif :kiss:
[/qb]
Me car? Me te puthura? /pf/images/graemlins/laugh.gif


Il sesso fa bene alla salute! -Anche per prendere la patente /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: Ndihme per patenten!

Jam mbyll shkollat ne Gusht /pf/images/graemlins/wink.gif Me 4 shtator kam provimin /pf/images/graemlins/wink.gif

Flmnd per mbeshtetjen e nalte qe bete te gjithe /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top