Mungesat e antareve ne FORUM

gurax

Pan ignoramus
Qenkerka edhe një temë e tillë , ja përse duhet hulumtuar...

Padiskutim që dituria dhe prezenca e @gurax mungon!
Pershendetje @liora. Faleminderit per fjalet e mira, por njekohesisht jam i bindur qe me mbivlereson.
Une do te jem i kujdesshem atehere, kur te besh edhe ti ndonje mungese, per te thene se forumi nuk eshte i plotesuar deri ne fund pa rebelizmin me klas dhe dhe pa energjine gazmore te lioras. :)
 

Universal

AnonymouS
Mungon Alazne..

Femra qe i jep nje tjeter dimesion forumit,sharmi e eleganca e saj e bejne te pa arritshme. :)
 
Last edited:
Top