Motorrat e preferuar....

lorena

Primus registratum
Re: Motorrat e preferuar....

DUCATI 999 uauuuuu ragazzi una bomba..
Ducati eshte dhe do ngelet legjend...
po per tipin tim eshte me mire Nje HARLEY DAVIDSON si tek filmi easy rider iuuuhuuuu
BORN TO WILDE /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

usta_Qima

Primus registratum
Re: Motorrat e preferuar....

ajajajajajjjj cme doli boja /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
nejse ... desha me vu kte:
 

Ian

amos
Re: Motorrat e preferuar....

Fillimisht postuar nga usta_Qima:
[qb] ajajajajajjjj cme doli boja /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
nejse ... desha me vu kte:
[/qb]
Usta Harleys Girls dhe Rockn Roll /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Ian

amos
Re: Motorrat e preferuar....

DUCATI MONSTER S4R

Me pelqen konstruksioni /pf/images/graemlins/smile.gif


 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Motorrat e preferuar....

Fillimisht postuar nga Mistreci:
[qb] Po ka.Populli ka verejtje per çmimin. [/qb]
Seriozo ti lem cmimet. Behet fjale per ate qe deshirojme, jo ate duam te blejm. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Motorrat e preferuar....

No Comment /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif
 

riderwins

Primus registratum
Re: Motorrat e preferuar....

o grupi ma i nerum i gjithe albaforum po s ajam lodh me ju gjet, une jam riderwins e kur pashe gjithe ato foto t'bukra mu shtu jeta gjithe ato vite. Akeni lujt najhere lojen MacioNetRace? e gjeni tek siti www.marcomelandri.it eshte tull fare
me respekt gjithe grupit nga
riderwins
 

Erison700

Forumium maestatis
Re: Motorrat e preferuar....

Motorri me dy rrota eshte gjeja me e bukur qe njeriu ka shpikur, por te ecesh me nje rrote eshte gjeja me eksituese qe njeriu mund te bej mbi motorr.

 
Top