"MISS"-et Shqiptare ne vite....

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

:eek: :eek: :eek:

Flobo dhe ty, Princeshen dhe Angeldeviled do u propozoj per BAN.

S'leni teme pa prishur.

Mbyllet!

Eshte e kote ta rihap kete teme pasi gjysma e saj eshte me editime dhe pa lidhje me temen dhe kjo i atribuohet Flobo&Co natyrisht. /pf/images/graemlins/frown.gif Nuk ia vlen edhe pse e pastrova.
 
A

angelina

Guest
Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

..edhe ka mundesi Omelsine, por une e vura me shume meqe kishte perfaqsuar Shqiperine tek Miss Earth :rolleyes:
Une per vete nuk e kisha degjuar me pare....por nuk besoj se ka shume rendesi.
Vetem nje gje nuk kam kuptuar...pse bejne Miss Shqiperia dhe Miss Albania?

Gjeta ca foto te fitueseve te Miss Shqiperia:

Miss Shqiperia

Aldona Elezi '98

#17


Elisabeta Gjonpali '00Denisa Çela '01Zajmina Vasjari '02


..edhe KTU!! ..se eshte foto shume e madhe.
 
Top