"MISS"-et Shqiptare ne vite....

TranofiljA

Primus registratum
"MISS"-et Shqiptare ne vite....

Une po filloj me te paren e miseve....

Valbona SelimllariMiss Albania 1991
Mrs Globe 1999

Hajde hudhuni me te tjerat /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kuqalashja

Primus registratum
Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

Mrs Globe?? Is the chick married?

Mu me kan' pelqy Zguro dhe Kospiri, dy femrat me fine te dala nga ato spektakle qesharake.

:shrug:
 

TranofiljA

Primus registratum
Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

..do jete martuar besoj :rolleyes:

Ja ku eshte dhe Anisa Kospiri (zuri vendin e 8-te tek Miss Universe 2002)Anjeza MajaVenera Mustafa


..te tjerat me vone.
 

Emy

Primus registratum
Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

miss albania e cila nuk hyri as ne 15tshet per mendimin tim ska qen aq e mire me pamje edhe trup
 

ruud

Primus registratum
Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

mua Valbona me pelqen zakonisht mendoj qe eshte me e bukura nga miset.
na sillni ca foto ju lutem....
 

vosa

Primus registratum
Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

Ide interesante ishte kjo e hapjes se kesaj teme, por une nje verejtje kam! Si mund te vendoset Anjeza Maja ne kete faqe?? Ajo jo qe Miss Albania nuk ka dale ndonjehere po edhe kur e cuan si zevendesuese e Anisa Kospirit(meqe Anisa studionte ne gjERMANI) ne konkurse te tjera si Miss World ejt as ne dhjeteshe nuk u fut... une per vete nuk e quaj Miss ne vite nje personazh te tille
Apo e kam gabim?
PS: pastaj midis nesh nuk ju duket se ka nje hije fshatareje? /pf/images/graemlins/wink.gif

:kiss: :kiss: :kiss: per te gjithe
 

TranofiljA

Primus registratum
Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

..edhe ka mundesi Omelsine, por une e vura me shume meqe kishte perfaqsuar Shqiperine tek Miss Earth :rolleyes:
Une per vete nuk e kisha degjuar me pare....por nuk besoj se ka shume rendesi.
Vetem nje gje nuk kam kuptuar...pse bejne Miss Shqiperia dhe Miss Albania?

Gjeta ca foto te fitueseve te Miss Shqiperia:

Miss Shqiperia

Aldona Elezi '98

#17


Elisabeta Gjonpali '00Denisa Çela '01Zajmina Vasjari '02


..edhe KTU!! ..se eshte foto shume e madhe.
 

hot

Hotgirl
Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

valbona mo e mira nga te gjitha..anisa kospiri shum simpatike,fine dhe inteligjente..(moj po sikur zuri vendin e 7-te kjo mos gaboj??!!)
kto miss shqipria sjane gje asnjera..ajo zajmina njehere si shum e abuzuar me duket mua..
edhe ajo anjeza maja mu si fshatare mduket muve,jo vetem na pamja po edhe na ment e kokes
 

assassino26

Primus registratum
Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

mis Shqiperia me e bukura nder vite eshte ajo e vitit 2004.Edhe miss bota u shpall.
 

Guest
Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

Fillimisht postuar nga HOTGIRL:
[qb] valbona mo e mira nga te gjitha..anisa kospiri shum simpatike,fine dhe inteligjente..(moj po sikur zuri vendin e 7-te kjo mos gaboj??!!)
kto miss shqipria sjane gje asnjera..ajo zajmina njehere si shum e abuzuar me duket mua..
edhe ajo anjeza maja mu si fshatare mduket muve,jo vetem na pamja po edhe na ment e kokes [/qb]
ua ke gjet! :thumbsup:
 

assassino26

Primus registratum
Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

Fjala ime ne vesh te zotit,po une perfitoj nai gjo apo do jem nga ata qe do vras veten poshte ballkonit tat
 
Top