Menyra me e leht per vetevrasje !!

alisiaaaa

Primus registratum
Re: Menyra me e leht per vetevrasje !!

hap gazin,mos harro dere apo dritare hap ene futja nji gjumi per shtat pal qefe........ene ne ferr do ta gjesh veten pastaj......
hahahaaaaaaaaaaa
 

gangsterja

Primus registratum
Me nje mbidoze eshte mire ta vrasesh veten,ca ideje te mire shembullore qe me ke thene.E pse ta vras veten?Per te dale fjale se desha ndonje cun,apo se desha ndonjerin dhe e zbuloi familja?Un kur nuk e vrava veten atehere kur ishte e nevojshme,pse ta vras tashti.Kam ende jete per te jetuar dhe do te realizoj enderrat qe i kam vene vetes,qe te mos dal nje e perdale.Sa per temen jam munduar qe ta vras veten disa here por ja qe e kane zbuluar,dhe plani nuk me funksionoi...........
 

Sweety el

Locus omnem
I hurt myself today
to see if I still feel
I focus on the pain
the only thing that's real
the needle tears a hole
the old familiar sting
try to kill it all away
but I remember everything
what have I become?
my sweetest friend
everyone I know
goes away in the end
and you could have it all
my empire of dirt

Johnny Chash - Hurt
 
L

Leuraa

Guest
Re: Menyra me e leht per vetevrasje !!

TEme interesante kjo..
ndihmon shume ato qe vuajne nga depresioni /pf/images/graemlins/laugh.gif
Per mua nji nga menyrat me te lehta eshte te pish bar miu..
...dhe pas 2 min i kthen kembet nga dielli /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Thamina

Papirus rex
Re: Menyra me e leht per vetevrasje !!

hap gazin,mos harro dere apo dritare hap ene futja nji gjumi per shtat pal qefe........ene ne ferr do ta gjesh veten pastaj......
hahahaaaaaaaaaaa
Sakte kjo do ishte vdekja me e rehatshme.
 

gurax

Pan ignoramus
Faleminderit dhe miresejugjeta perseri. :)

Nje menyre vetevrasje qe te jete edhe e lehte edhe e pamundimshme, eshte psh qe para se te flesh ne darke te lesh gazin e sobes ndezur. Gjumi i asaj nate do te jete shume i gjate...
 
Top