Menyra me e leht per vetevrasje !!

sataniku

Primus registratum
Menyra me e leht per vetevrasje !!

Keni menduar ndonjeher ta vrsini veten ?? Un jo por mendimi im esht te vdesesh nga overdoza /pf/images/graemlins/smile.gif esht nje vdekje e bukur dhe pa dhimbje /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Anana

Primus registratum
Re: Menyra me e leht per vetevrasje !!

Fillimisht postuar nga cradle_of_filth:
[qb] Keni menduar ndonjeher ta vrsini veten ?? Un jo por mendimi im esht te vdesesh nga overdoza /pf/images/graemlins/smile.gif esht nje vdekje e bukur dhe pa dhimbje /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Overdose se di po me ilace gjumi besoj bie ne gjume e se ndien fare. Nje cun qe njifja une vrau veten para nje muaji. Qe per bukuri tjetri, sec pati s'e mora vesh. Vari veten. uuu e dhimshme...
 

sataniku

Primus registratum
Re: Menyra me e leht per vetevrasje !!

Gjyna ai cuni qe paska varur veten .. te pakten te lexonte ndonje nga keto vrasjet /pf/images/graemlins/laugh.gif mbase nuk do vuante aq shum /pf/images/graemlins/smile.gif Ylli lexo mir lal sdua te vras vetennnnnnnnnnnn
 

klocari1

Primus registratum
Re: Menyra me e leht per vetevrasje !!

Overdose se di po me ilace gjumi besoj bie ne gjume e se ndien fare. Nje cun qe njifja une vrau veten para nje muaji. Qe per bukuri tjetri, sec pati s'e mora vesh. Vari veten. uuu e dhimshme... [/QB][/QUOTE]

Mos deshi te shkonte ne parajse ai ndaj e beri, kujdes mos e besh dhe ti Yllka :lol: :wave:
 

Anana

Primus registratum
Re: Menyra me e leht per vetevrasje !!

Filth, shyqyr qe s'e paske ndermend, s'ma mori mendja ta kishe me tere mend po ku i dihet, jane bere me fiksime njerezit sot.

Kolca, mire do qe ti pija une ato ilacet e te shpetoja nje here e mire po cti besh qe s'e kam ate guxim. :smash:

Ky cuni qe i cuditshem se sa here qe e shifja s'pushonte tu fol sikur kishte ngrene radio per mengjes. Qe shok i ngushte me nje shoqen time qe s'flet fare. Ajo me tha qe vrau veten.
 

sataniku

Primus registratum
Re: Menyra me e leht per vetevrasje !!

hehe ca ska kjo bot /pf/images/graemlins/laugh.gif nejse me ilace sesh gje per mendimin tim sepse do i pish me zor dhe do e dish qe do vdesesh..... etj etj kurse nga overdosa do te ishte me bukur ilucinacione ne maksimum e shum e shum gjera... esht gje e lezetcme te vdesesh pa e ditur cfar po ndodh /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

selim

Primus registratum
Re: Menyra me e leht per vetevrasje !!

po vendosa te vdes do vdes mbi 1 femer me orgazem te fuqishem eshte vdekja me e bukur
 

nilsi78

Primus registratum
Re: Menyra me e leht per vetevrasje !!

menyra me e mire e po ska shume rendesi menyra mjafton te jete e shpejt per ato qe kane vuajtur me shume sec duhet ne jete dhe e dhimbshme per ato qe skane vuajtur fare /pf/images/graemlins/tongue.gif po tallem po ceshte kjo aman dhe ju po edhe per vetevrasjen paskeni shkruar kur spo vetevritet a robi qe ka edren ne krahe kush do vetevritet tjeter.... :shrug:
 

sataniku

Primus registratum
Re: Menyra me e leht per vetevrasje !!

Tham cfar tham mua mendimi nuk me ndryshon qe menyra me e leht dhe me pa vuajtje per vetvrasje esht overdossa /pf/images/graemlins/smile.gif Mendja vdes pale sa koh para trupit /pf/images/graemlins/laugh.gif Sdi cben Sdi cmendon etj etj /pf/images/graemlins/laugh.gif eeeeeeeee kur ta provoi do jua them lol /pf/images/graemlins/tongue.gif p P p
 

love_ya

Primus registratum
Re: Menyra me e leht per vetevrasje !!

une do shikoja nje episod te "simple life" me paris hilton. Vetevrasje guaranteed :thumbsup:
 

qartesia

Primus registratum
Re: Menyra me e leht per vetevrasje !!

Fillimisht postuar nga cradle_of_filth:
[qb] Keni menduar ndonjeher ta vrsini veten ?? Un jo por mendimi im esht te vdesesh nga overdoza /pf/images/graemlins/smile.gif esht nje vdekje e bukur dhe pa dhimbje /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Po kur se ke provu pse flet kot.Shko provoje njehere pastaj hajde e na thuj edhe neve si ishte.
 

Financieri

Primus registratum
Re: Menyra me e leht per vetevrasje !!

Hajde teme gallate, hajde.

Dihet qe menyren me te lezetshme per ta vrare veten e ka pershkruar Hasheku tek Ushtari i Mire Shvejk: Beje rripin e pantallonave lak dhe vere rreth qafes, lidhe rripin rreth hekurit te krevatit dhe pastaj mblidhi kembet mbrapa dhe mundohu te mos te cakisin gjunjet ne toke. :lol:

P.S.Fatkeqesisht kjo metode mund te perdoret vetem nga shkurtabiqet.
 

sataniku

Primus registratum
Re: Menyra me e leht per vetevrasje !!

Nesje lol. ëëë S6A6T6NA hihihi bukur do ishte ta provoja por esht pak veshtir te vdes nga overdosa... e kam pak veshtir te me bej keq malli kam 1 mendim me te mir pim bashk bar ose noi gjo tjeter dhe ai qe vdes i pari ta tregoi... /pf/images/graemlins/laugh.gif Tema Esht Keni "0MENDUAR" jo vrisni veten etj etj mendim thjesht per me leht... fc*k 2pak
 

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: Menyra me e leht per vetevrasje !!

po me mu cer pate mer mik :shrug: nese do me vdek pi kocifoz dhe mos e mermend fare emrin tem :tipsy:
 

edliranoja

Primus registratum
Re: Menyra me e leht per vetevrasje !!

mjafton te degjosh berberin komshi qe flet si papagall dhe vdes nga plasja
 

LUANESHA

Primus registratum
Re: Menyra me e leht per vetevrasje !!

Fillimisht postuar nga cradle_of_filth:
qe menyra me e leht dhe me pa vuajtje per vetvrasje esht overdossa
OVERDOSSE TE MARE :lol: :lol:
MERRE DOZEN E DUHUR SI TA BAJE MIRE EFEKTIN /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

sataniku

Primus registratum
Re: Menyra me e leht per vetevrasje !!

/pf/images/graemlins/laugh.gif Ojjjj luliaaa jon me limonaaaaaaaaa oooooo kushhh na ka inatinnnnnnn ju ********************************************************* ooooooooooooooo /pf/images/graemlins/tongue.gif Puna esht qe te kesh nje vdekje te bukur pa vuajte pa sret pa gje si ne enderr /pf/images/graemlins/smile.gif
 
Top