Mendoni se mund te njihet femra?!

Isabelle

Valoris scriptorum
Re: Mendoni se mund te njihet femra?!

Ti siper /pf/images/graemlins/laugh.gif nderkohe po vazhdon tu mbash neper goje 'te pasmet' si Lares si Kordeles...

/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: Mendoni se mund te njihet femra?!

Fillimisht postuar nga sailor:
[qb]
Fillimisht postuar nga NAHARA:
[qb] di je si polic dukagjinas...me ty s'ka debat!!! [/qb]
/pf/images/graemlins/laugh.gif . E kishe harru. Jo per gje. [/qb]
mir ma bon se sa her m'edito...m'kujto at kongen "sa e amel asht dashniaa..."
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Mendoni se mund te njihet femra?!

Deri ne Dukagjin me nxorre mer nuk zbrisje dot me poshte :mad: :cool:

Kellire, c'te matesh mer kur ka vec nje perxhik :cool: s'ka derman as vizurja jo metri /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Isabelle

Valoris scriptorum
Re: Mendoni se mund te njihet femra?!

Fillimisht postuar nga sailor:
[qb] "T´pasmet" e tua i shofim nen prizmin ekonomik. Po ne ti nuk bi posht jo.
[/qb]
Vleresimi yt si vleresimi i Greenspanit...

/pf/images/graemlins/laugh.gif

ps. mos ha *** se te zbut... :thumbsup:
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Mendoni se mund te njihet femra?!

I pllom Zabelle i pllom gjo dmth /pf/images/graemlins/laugh.gif

Habisem si te ka shpetu ky llafi ty /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Mendoni se mund te njihet femra?!

Fillimisht postuar nga sailor:
Kush t´veshi polic ty amon? Per mu e shumta e shumta n´aeroport t´kisha vu me kontrollu pashaportat.

/pf/images/graemlins/laugh.gif
Qeveria Nano 7 e deshtuar qysh nga platforma e emerimeve qe paraqet /pf/images/graemlins/laugh.gif

Gabon per nji perxhik /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Isabelle

Valoris scriptorum
Re: Mendoni se mund te njihet femra?!

Megjithate qe ti kthehemi temes /pf/images/graemlins/laugh.gif do jap mendimin tim qe te mos thuhet qe kemi ardh kot /pf/images/graemlins/laugh.gif deri tek tema.

Femra njihet nese keni deshire ta njihni. Duhet vetem pak durim, kembengulje, dhe dashamiresi... (dilka proces i veshtire me verte m'duket /pf/images/graemlins/laugh.gif )...

K.
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Mendoni se mund te njihet femra?!

Fillimisht postuar nga sailor:
....
ps: Vish pantallona po deshe.

/pf/images/graemlins/laugh.gif
Te kam thone qe s;me pelqejne fundet se s'ulem dot...kembkryq :idea: n'ode /pf/images/graemlins/wink.gif

Po perxhikun maje se vete eke pranu /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: Mendoni se mund te njihet femra?!

Fillimisht postuar nga Isabelle:
[qb] Megjithate qe ti kthehemi temes /pf/images/graemlins/laugh.gif do jap mendimin tim qe te mos thuhet qe kemi ardh kot /pf/images/graemlins/laugh.gif deri tek tema.

Femra njihet nese keni deshire ta njihni. Duhet vetem pak durim, kembengulje, dhe dashamiresi... (dilka proces i veshtire me verte m'duket /pf/images/graemlins/laugh.gif )...

K. [/qb]
Larg qoft! Mos te nigjoft noji i dashuri tat se masnej kur te ket njoft ty mire e mire do shkoj te njofi noji tjeter. /pf/images/graemlins/laugh.gif

Rujeni figuren tuaj misterjoze se ndryshe cunat nuk hapin mo tema per tju njoft!

/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Belinea

Primus registratum
Re: Mendoni se mund te njihet femra?!

Shumica e femrave nuk njohin veteveten e jo me ti njohin cunat njashtina /pf/images/graemlins/tongue.gif po i mbyllini diskutimet, se jemi nje komb edhe sna kane lezet keto gjana /pf/images/graemlins/laugh.gif lol

/pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: Mendoni se mund te njihet femra?!

belinea hesht te lutem.
:devil:

kur te rritesh e te kuptosh se cfare do,atehere te dish se je femer ne gjithe kuptimet e fjales.
Balzaku ka pase nje pershkrim te mrekullueshem,mbi faqet e ndryshme dhe te gjitha kane nje shkak.
te kesh dyshime per poshtersine e femrave,meshkujt duhet te keshin dyshimin mbi poshtersine e trasheguar gjenetikisht....
 

abs

nuk e di...
Re: Mendoni se mund te njihet femra?!

Mendoni se mund te njihet femra?!

kesaj i thone si te thuash,...
e gjejne egzakt parashikuesit e kohes se si do jete Koha?--------------------

...njera dore lan tjetren...

Plotsim...~;!
 

Presidenti

Forumium maestatis
Re: Mendoni se mund te njihet femra?!

Fillimisht postuar nga abstract:
[qb] Mendoni se mund te njihet femra?!

kesaj i thone si te thuash,...
e gjejne egzakt parashikuesit e kohes se si do jete Koha?--------------------

...njera dore lan tjetren...

Plotsim...~;! [/qb]
ashtu keka kollaj maj, at e din edhe qeni...thojn!
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: Mendoni se mund te njihet femra?!

Parashikimi i femres per sot dhe diten e neserme /pf/images/graemlins/laugh.gif Ka per te dal emisjon ne TV mbas lajmeve te ores 8 /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Ema

Goddes
Re: Mendoni se mund te njihet femra?!

Fillimisht postuar nga Le_Routard:
[qb] Parashikimi i femres per sot dhe diten e neserme /pf/images/graemlins/laugh.gif Ka per te dal emisjon ne TV mbas lajmeve te ores 8 /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
...domethone ne ora 8 s'do kete kome mashkulli ktu se do jen te gjithe "pinc" para TV me msu parashikimin e femres!
 

abs

nuk e di...
Re: Mendoni se mund te njihet femra?!

...jo po gjithe kto metreologe...vec afersisht...i afrohen :devil:
kane fatin se jane stinet egzakt... :wink:


-----------------------
/pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top