Mendimi qe ju mundon para nje nate te gjate.

beshbossi

Primus registratum
Re: Mendimi qe ju mundon para nje nate te gjate.

te flej deri neser pa asnje mendim shqetesues!!u know mr love!!!
 

jim_albanian_morrison

Primus registratum
Re: Mendimi qe ju mundon para nje nate te gjate.

jam krejt i vetem i leshuar nga bota perreth i lene ashtu padashur ne intimetet,e une ne fillim ndruhem te mendoj pasi ne mendje me vine nje ser ngjarjesh te kaluar dhe pikerisht mes tyre ka disa qe nuk me pelqejne.marr frym thelle dhe mundohem te humb ne imagjinat ja jap ne fillim mendjes dashurine dhe ashtu pa e kuptuar i kushtoj pak vemndje koha kalon dhe une kuptoj qe spo beja gje tjeter vec se po mendoja per te pra per dashurine e vjeter per ate te cilen mua me mban gjalle marre serisht frym thell dhe kerkoj tja kthej mendimet kesaj bote pra shkollesh ose dickaje tjeter qe me sherben per te sotmen dhe per te ardhmen ne kete bote por sdjehem mire dhe kthehem perseri tek dashuri e pare tek ajo qe me lindi dhe tek ajo qe do me marre dhe e ndjej veten te pafuqishem nga syte me rrjedhin lot dhe dhe buza me dridhet nga emocionet ndjej dicka qe me kumbon ne shpirt dhe kuptoj qe ajo cka ndjej je ti,ti qe me dhe jete,ti qe me mban gjalle e ashtu i heshtur kuptoj qe dashuria ime nuk eshte hedhur kot por ajo i eshte falur dickaje te pavdekshme pra ty................
 

ketitopi

Primus registratum
Re: Mendimi qe ju mundon para nje nate te gjate.

Fillimisht postuar nga Bejtexhiu:
[qb] terr. Nje ndricim nga qosha e dhomes. Eshte nje zjarr! Aha nje zjarr! sikur te kisha nje qingj e ta piqja ne hell, sikur edhe me shkopin e perdes! Aha shkopi i perdes, perdja (perfshire nga flaket).

Zgjohu mor budall se po te merr flak shtepia! [/qb]
 

ketitopi

Primus registratum
Re: Mendimi qe ju mundon para nje nate te gjate.

Fillimisht postuar nga keti t.:
[qb]
Fillimisht postuar nga Bejtexhiu:
[qb] terr. Nje ndricim nga qosha e dhomes. Eshte nje zjarr! Aha nje zjarr! sikur te kisha nje qingj e ta piqja ne hell, sikur edhe me shkopin e perdes! Aha shkopi i perdes, perdja (perfshire nga flaket).

Zgjohu mor budall se po te merr flak shtepia! [/qb]
[/qb]
me ke shkri fare.kjo po qe ishte e bukur
thumbsup.gif
 

Alanis

Primus registratum
Re: Mendimi qe ju mundon para nje nate te gjate.

Mire merruni pak me kete para se te flini.
url]
 

Alanis

Primus registratum
Re: Mendimi qe ju mundon para nje nate te gjate.

Fillimisht postuar nga angeldeviled:
[qb] mendimi im je tiiiiiiii..........edhe pse s'e di se pse!!!!!!!edhe pse e di se ti po fle
edhe pse e di se s'kemi qene kurre ne
edhe pse........... [/qb]
Vazhdo se je mire.
 

joetisti_

Locus omnem
ka plot realitet te perballesh me problemet. Kur flasim per 'endrra', duhet te jene te tilla vertet. Une ne endrra i kam punet ne rregull. Fitoj gjithmone une :p
 

Artin

Papirus rex
Këto janë kohë të shkuara... tani nuk na zë më gjumi duke menduar/ëndërruar në errësirë...
Tani na zë gjumi duke kullotur sytë në ndonjë ekran kompjuteri, ose telefoni...
 

Jorina_

Forumium praecox
Këto janë kohë të shkuara... tani nuk na zë më gjumi duke menduar/ëndërruar në errësirë...
Tani na zë gjumi duke kullotur sytë në ndonjë ekran kompjuteri, ose telefoni...

Hahahahaha sa bukur e ke thon mor plak bravo
 

Artin

Papirus rex
Titulli nuk përputhet me shtrimin e temës, prandaj po i përgjigjem temës...
Ëndërroj për gjëra të bukura... por nuk zgjat shumë, se më zë gjumi.
 

Nela0

Primus registratum
Ne endrra shoh vetet e mia te tjera qe ekzistojne ne dimensione te tjera ... (Di qe kam provuar shume gjera atje)
 
Top