Me behet seks

Alanis

Primus registratum
Re: Me behet seks

Eh si jane bo ata djemte ne shqiperi... po pse oo ne nga ane e anes do vime t'ju kenaqim gocat?? hahahaha
C'tersellek qe jam ketej...!!
 

nejse

Primus registratum
Re: Me behet seks

Po mir mi shoqe, ia ke shprehur shqetesimin te dashurit apo jo? Thuaja njehere se italia ketu eshte, ta gjen zgjidhjen ai me lehte se te gjithe:).
Se ato idete e tjera nuk ma mbushin mendjen.
 

anthrax

Primus registratum
Re: Me behet seks

lale po ti vret mendjen me ke ta besh.ka cuna sa te duash forumi qe as nuk i njeh fare dhe mund ta besh lirshem fare /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Goldman

Primus registratum
Me behet seks

Sa m'pelqejne femrat qe duan seks, jane nje specie drejt zhdukjes. Kinge, ke gjithe vemendjen time. Te premtoj nje marredhenie diskrete, ku s'do kesh problemin e mashkullit te bezdisshem. Gjithashtu as problemin e permasave, dhe fare problemin e kohes. Ne lidhje me kohen, te premtoj gjimnastike 2 ore, dhe jam gati te vej bast per kete. Me shume detaje me kontakto ne jnbase2008(at)gmail.com
 

joetisti_

Locus omnem
Me behet seks

Ore mire me keto dashurite ju se i sqaruat te tera, po si tja beje nje femer kur i behet seks keq fare. Une kam nje problem se te dashurin e kam student ne Itali, po ka nja 2 vjet. Kete vit ndryshe nga te tjeret nuk po duroj dot pa seks. Po po, se shume prej jush kujtojne se femrat edhe rrine kurse une u cmenda. Sipas meshkujve eshte shume e lehte qe une te gjej dike te bej seks,si femer qe jam po problemi eshte KE TE GJEJ. Te vetmit meshkuj qe njoh jaen shoket e mi te kursit apo te dashurit e shoqeve te mia te ngushta. Disa nga shoket e kursit i kam shume shok dhe sdua te ngaterrohem me seks me to, te tjeret jane ca, o nene 1 e 03 te gjate te dobet fare dhe me duken sikur do mbarojne pune 2 minutash. Po te shkoj ne pab e te takoj ndonjeri ku e di une ca mostrash do jene, se ketu ne shqiperi si ke si andej jashte shtetit qe be seks e mirupafshim. Nje dite nje shoqja ime te Kahlua vendosi te provonte seks me nje te panjohur. Ajo jeton ne Belgjike dhe se ka shume problem. Pa nje cun ulur te bari dhe filloi ti bente muhabet. Po kjo shoqja eshte yll. Pastaj pasi kishte pire nja tre gota xhin and tonik, kjo shoqja ime i thote atij "Fatkeqesisht une kam prinderit ne shtepi, po nese do te shkojme diku tjeter ku mund te rrime vetem, se edeh ketu kot sa bejme muhabet e harxhojme kohen kot". Ai robi qe mbahej si modern me shall, u tremb fare, iu mek goja se nje femer shume e mire,me shkolle (me master biles) i kerkoi te bente seks. Dhe aq shume ngeci tha shoqja ime, saqe kjo e la fare se filloi ta imagjinonte ne krevat dhe iu shpif. Kurse nje tjeter qe njof une por qe shko me shume meshkuj, eshte goce shume e mire po pak mendjelehte, me thote qe 2/3 e meshkujve qe ka shku kane qene kot fare ne krevat se donin vetem te mbaronin pune. Ajo tha qe madhesia pershembull skishte fare rendesi, se ishin ca qe mburreshin per permasat e tyre dhe ne krevat ishin dashnoret me te keqinj. Keshtu pra vajza e djemani, kam hall se edhe nese bej nje eksperience te tille me nje te panjohur do me dal kot. Meshkuj me leke ketu nuk ka. Hahaha. Po edhe te futesh te makina e ndonje robi te panjohur me shku ne motel eshte pak e rrezikshme ne shqperi se meshkujt aty jane aq te prapambetur dhe kujtojne se je nje e dores se trete.Ka dhe nga ata meshkuj qe mezi iu vine raste te tilla seksi, dhe kur kalon ndonje dite ne rruge iu thone meshkujve "Ate e kam "ashtu" une". Ca tipash po ka me kova e sasi. Keta imigrantet qe jane pak me ndryshe skane ardhur akoma. Pastaj kur te vine keta me vjen dhe i dashuri e sma ndjen me. Nejse. Na jepni ndonje mendim po le te flasim si te rritur e mos merrni kot nga muhabete seksi e nisni thoni idiotsira qe pastaj iua bllokon Usta Administratori. Deh te lutem le te flasim per kete ceshtje e mos e shihni historine time ne aspektin qe "po ia dredh te dashurit" se nuk njeri jam dhe une, njeri me hormone te papara kohet e fundit. HAHAHA. Sic duket do i kem dhe nga palestra qe bej cdo dite. Se marr vesh, por as Dixhitalbi sme ben pune, as vete.
Ti i ke hequr te tera mundesite dhe me nje argumentim jo dhe aq me themel. Te ka mbetur te argumentosh dicka te gabuar edhe per djemte e forumit dhe pastaj te vrasim mendjen per ndonje zgjidhje alienesh.
Djemte shqiptar i ke me te miret, dhe nuk do te zhgenjehesh. E thone edhe te huajat. Por edhe per djem(me kuptimin mashkull se mund te jete i cdo moshe) veshtire sepse mund te jene te lidhur, ose ne disa lidhje. Une personalisht, sa per temen, s'do ta pranoja nje kerkese te kesaj forme. Ndonese ti nuk e ke bere kerkese por nje bisede, por them po te ishte se.

Edhe nje mashkulli duhet t'ia besh te bukur "ambientin" para se ta kesh !
 

Artin

Papirus rex
Temë e vjetër, por interesante. U argëtova.
Nuk i lexova te gjitha komentet, vetëm disa faqe në fillim.

Kanë kaluar 13 vjet e Juela do ta ketë zgjidhur hallin që kishte. Ose, nëse qëllimi i saj ka qenë vetëm argëtimi, 26 faqe me komente tregojnë se qëllimi i temës është arritur
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
Deh te lutem le te flasim per kete ceshtje e mos e shihni historine time ne aspektin qe "po ia dredh te dashurit" se nuk njeri jam dhe une, njeri me hormone te papara kohet e fundit. HAHAHA. Sic duket do i kem dhe nga palestra qe bej cdo dite. Se marr vesh, por as Dixhitalbi sme ben pune, as vete.


Nese i dashuri, nga ana tjeter te ka tradhetuar, une mendoj se do te ishte larje hesapesh e ndershme. Tradhetia jote do te neutralizohej. Ne kete rast tradhetia do te ishte thjesht fizike. Pa shpirt brenda.

Nese tradhetia eshte shpirterore po ashtu sa edhe fizike pasojat jane edhe me te renda. Sepse tregon qe po bie ne dashuri me nje tjeter. Nuk ka pasoja nese tii pret lidhjet ne menyre te ndershme me te parin.

Nese ti tradheton dhe nga ana tjeter i dashuri ka mbetur besnik ndaj teje eshte akuza e shpirtit te tij qe do te denoje.

E ricikluar per te mbartur vete kete «mekat» ti do te vihesh ne poziten e nje te dashure perfekte dhe do te kesh lidhje me dike qe do te te tradhetoje gje qe do te lendoje pa mase. Ky lendim eshte shprehje e larjes se mekatit qe ke bere dikur.

Uroj nderkohe, qe dashuria midis jush te kete qene e vertete. Uroj te mos keni tradhetuar njeri-tjetrin.
Deshira per seks eshte ndjenja me normale dhe e bukur. Ne nje rast te tille une personalisht do te rekomandoja te blije nje dildo qe ka madhesine e te dashurit tend. Ne kete rast nese kjo quhet «tradheti» e shumta qe mund te marresh denim do te jete nje goditje e lehte, gazmore ne koke me nje bibilush plastik.

Te uroj gjithe te mirat,
Eleonore
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
Disa marinarve qe kishin muaj pa zbritur ne toke u erdhi ne maj te hundes per te ngrene ndonje gje te mire si dhe per te bere dashuri. Nje dite plasi sherri. Kapterri pyet se kush ishte arsyeja. Nje marinar thote se Filani kishte kapur te dashuren e Fistekut. Really ? Ku eshte e dashura pyet kapterri ? Marinari i tregon nje vryme ne mur perbri krevatit te Fistekut.

Eleonore
 

ParentalAdvisory

Primus registratum
Disa marinarve qe kishin muaj pa zbritur ne toke u erdhi ne maj te hundes per te ngrene ndonje gje te mire si dhe per te bere dashuri. Nje dite plasi sherri. Kapterri pyet se kush ishte arsyeja. Nje marinar thote se Filani kishte kapur te dashuren e Fistekut. Really ? Ku eshte e dashura pyet kapterri ? Marinari i tregon nje vryme ne mur perbri krevatit te Fistekut.

Eleonore
eleonor, nje pytje kam une...A nxirrte uje vrima ?
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
Marinaret kishin kohe pa ngrene. Toka nuk dukej. Uje kishte mbetur shume pak, per te mos thene fare. Atehere kapterri thote: Ju sygjeroj qe te hani organin tuaj gjenital. Te gjithe e prene dhe e hengren. I merr prape uria. Vetem njeri vazhdon te haje. Kur pa habine e tyre ai tha: Une nuk jam budalla si ju : E dhjetefishova njehere pastaj e preva.

Te tjeret qane.
 

ParentalAdvisory

Primus registratum
Marinaret kishin kohe pa ngrene. Toka nuk dukej. Uje kishte mbetur shume pak, per te mos thene fare. Atehere kapterri thote: Ju sygjeroj qe te hani organin tuaj gjenital. Te gjithe e prene dhe e hengren. I merr prape uria. Vetem njeri vazhdon te haje. Kur pa habine e tyre ai tha: Une nuk jam budalla si ju : E dhjetefishova njehere pastaj e preva.

Te tjeret qane.
ahahhahaha...moj eleonor, rikujtoje nje here historine,se kam hall mos jane mbytur ne det kta marinaret e tu.
 
Top