Me behet seks

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: Me behet seks

Ah une kam menje vetem per real,100%100 real Nuk kenaqem me gjera te bera pergjysem aq me teper virtuale /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif

terepervetezotipertegjith

Primus registratum

/pf/images/graemlins/lol.gif e e un si boj naze sexyt si do qe te jet po mire dhe real bohet puna po he /pf/images/graemlins/wink.gif

po ti mi sa e shpejt papapapa mua me ruan /pf/images/graemlins/tonguee.gif

helibak mucogllava

Primus registratum

uhhhhhhhhh une ketu ju ziheni kot /pf/images/graemlins/laugh.gif
parukiere ec bej nje xhiro ne br mi se te ndihmoj une /pf/images/graemlins/laugh.gif

Taned

Primus registratum

Hej njoh shume nga njerezit si ty.NQS do mund te lidhemi bashke une quhem Taned nqs ke nevoje per shoqeri me kthe pergjigje.

Kufoma

Primus registratum

Parukiere, jam kurioz, biles shume per dicka.A JE E LUMTUR.
Flet kaq shume per sex, ndjen kaq thelle orgazmat... etj etj, por une jam me te vertete shume kurioz per kete??

bebi

Primus registratum

i ka da zoti rrisqet, per ndonji me qesh e ndoj tjeter me mbledh t'qeshunat e kujt qesh /pf/images/graemlins/laugh.gif

secili zgjedh qellimin e vet' n'jet' /pf/images/graemlins/grin.gif

ndricim

Primus registratum

/pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif

Shyqyr o Zot

bebi

Primus registratum

shef ti pinku? edhe kleani asht teper i lumtun per ket'. i mblodhi 3 ai /pf/images/graemlins/grin.gif

pinkparadise

Forumium maestatis

prit prit te na kami ndonje ne flagranc qe te treve ne duke u zgerdhir, edhe kan me na fshi me fshes korendi, e me na dergu nje PM per ta firmos nga prinderit /pf/images/graemlins/lol.gif

bebi

Primus registratum

kleani i pshton denimit se e ka t'hallkut /pf/images/graemlins/lol.gif

Princesha

Primus registratum

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Keq apo mire, dy here e ka bo ate pune ne ai mo, ka dy kalamoj me duket /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

/pf/images/graemlins/lol.gif

ku ke hum he dreq /pf/images/graemlins/laugh.gif

BabyLiCiOsS

Primus registratum

o zot u shkriva..jo per gjo po hera e pare qe po lexoj nje teme te till..Parukerja..qeke ndez mi goc:p..lol..masanej qe thua per punen e sexit..qe do me bo me noi njeri..perveq bf tat se e ke larg...ca osht kjo mi goce lol..une per vete te isha ne vend tatin..sdo beja kurr sex me nje djale qe se dashuroj vetem..qe kan nevoj per sex...ose me nje djale qe sfeel..eshte crazy...por nejse bej ceshte e drejt per ty:)

bukurane

Primus registratum

hahaah, shume interesant e, shume e hapur kjo parukierja, te lumte:) /pf/images/graemlins/smile.gif

S

Scorpion

Guest

eshte tip trendy vete parukierja /pf/images/graemlins/laugh.gif