Mëkati

keca

Forumium praecox
nuk edi por nje person ose femije ose gjdo njeri qe mund te beje nje mekat ose me shum per mua eshte familja ne rend te pare aj person qe e le familjen pas dore dhe nuk interesohet per te maspari per bashkshorten e vet qe ka femije me te dhe nuk e rrespekton sa duhet gruen e vet aj person ose aj burr nuk ido as frytin e vet dmth.femijet e vet.sa ta rrespektojsh vetveten aq rrespektohesh nga te tjeret.sahit keca.fsh.drobesh viti-kosove
 

joetisti_

Locus omnem
Kam nje pyetje me ca mund te jete kjo "sallata" , se kam idene ... dhe vetem per femrat eshte apo edhe per meshkujt ...:p

"sallate deshirash" vene ne thonjeza se s'ka kuptimin e mirefillte por ate figurativ. Po te ishte 'sallate frutash', atehere...
 
Top