Leon Cino

Genta

Primus registratum
Re: Leon Cino

Sabatino e meritonte vertete, Olti e kuptoi dhe vete kete gje dhe e tha para te gjitheve, gje qe duhet admiruar.

Mbreme ne darke u futa te faqja e Amicit dhe pashe qe te gjithe ishin zene me Oltin, sepse mendoni se duhet te fitonte sabatino. Dicka kur lexova nuk e kuptova mire kuptimin mund te ma thote kush e kupton?

"Interviene Samantha che accusa Simone di una frase infelice detta, secondo lui, fuori dal contesto scolastico, la frase è:’ ora faccio l’albanese anche io, poi faccio il visto per l’Italia così ‘svolto’ … Simone non smentisce, Olti è avvelenato: ‘ ancora ti tengono qui dentro con tutti i casini che combini…’"

Ate frazen me albanesen se kuptoj mire. Me vjen keq qe sillen keshtu me Oltin, po te ishte italian dhe ti kishte ndodhur e njejta gje nuk do silleshin keshtu.
 

Aralda

Primus registratum
Re: Leon Cino

Ciao ,po hy ene un ne diskutim per te bere cik tifo per leonin oltin e sabrinen (e kemi nusen e djalit)mu be dhe mua shume qefi qe fitoj olti po per mendimin tim edhe pse votuam te gjithe si familje per te ,e meritonte sabatino te pakten naten e sfidesmgjth tek olti ka ndikuar negativisht emocinet,shpresojme qe te shkoj perpara ,e ti tregoj atyre ex compagni qe eshte i zoti e qe ja del edhe pa ilirin ok ate simonen se duroj dot e kam marre shume antipati :mad:
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: Leon Cino

Sabrina o kot..din vec me cjerre..me urlerit o e mire..me recitu s'di!!!

Olti ishte i amel /pf/images/graemlins/smile.gif

Leon, perpuqet mire me karakterin e cunave tone /pf/images/graemlins/smile.gif
 

crazy

Primus registratum
Re: Leon Cino

eralda edhe une ate simonen se duroj dot po varja...olti qysh me humbi sfiden me gian...po nga njera ane edhe dy sfida resht nuk behen se jane te lodhshme por prape doli i pesti apo jo?tani kemi leonin ne finale e te na nderoj deri ne fund e kur humbi olti leoni vajti e perqafoi dhe tha qe edhe pse kam shume shok ketu brenda olti eshte me i miri...bravo leon dhe je i vetmi qe e meriton te fitosh edhe pse kam pak frike se edhe sabrinen e preferojne shume.FORZA LEON! :thumbsup:
 

arbi

Primus registratum
Re: Leon Cino

:thumbsup: fitoi leon(me ka borxh 10€ /pf/images/graemlins/tongue.gif )
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: Leon Cino

/pf/images/graemlins/laugh.gif E meritonte po he /pf/images/graemlins/laugh.gif

Problemi o se qenka ora gati 1 e nates :eek:

pS: E Ambeta si engjell kur kercente :angel:
 

Hera

Primus registratum
Re: Leon Cino

I lumte ketij djalit!

Sinqerisht eshte vertet i zoti dhe e meritonte te fitonte. Na beri ta ndiqnim familjarisht /pf/images/graemlins/smile.gif
 

rosela

Primus registratum
Re: Leon Cino

WE ARE THE CHAMPIONS!!!!
mu mu duk mbreme se kjo kenga qe u trasmetua kur kur u shpall fitues Leoni ishte per te gjithe ne.
faleminderit Leon qe na bere te ndiheshim edhe nje here krenare.te lumte :thumbsup: :thumbsup:
 

xhoni

Primus registratum
Re: Leon Cino

:rockband: Bravooooooooooooooooooooooo

I lumte Leonit :thumbsup: .Sinqerisht mu mbushen syte me lot kur fitoi.
Forca Albania!!!
 

albavina

Primus registratum
Re: Leon Cino

:rockband: :rockband: :rockband: :rockband: :rockband: :rockband: eshte :thumbsup:
mitico Leon
 

stellina_sister

Primus registratum
Re: Leon Cino

LEON JE I MADH!!!!!!!!!! :thumbsup:
KSHTU I THA EDHE FRANçESCO-JA, KSHTU PO I THEM EHDE UNE SE E NGRITI LART EMRIN E SHQIPERISE!!

pershendetje te gjithe fansave te tij :kiss:
 

crazy

Primus registratum
Re: Leon Cino

BRAVO LEON E MERITOJE!JE NUMBER ONE!

:rockband: :rockband: :rockband: :rockband:
 

xhoni

Primus registratum
Re: Leon Cino

Vetem nje gje skuptova mire une.Pse Leoni dhe Kledi u takuan aq ftohte,apo ndoshta nuk kane shume muhabet me njeri tjetrin.
 

Florus

Forumium maestatis
Re: Leon Cino

Flm flm :angel: po i marr une urimet per Leon, jo per gje po ishin aq te bukura sa gjynah te shkonin dem /pf/images/graemlins/laugh.gif
Me te vertete qe ai djale do te eci shume :thumbsup:
Xhoni, per mua mire ja beri Kledit qe u soll aq ftohte :shrug: eshte bere nje lecacyl i madh ay :smash:
Arbit i paska 10£ Leoni :idea: mua me ka 1.50£ Olti :mad:
 

bimba81

Primus registratum
Re: Leon Cino

dje tek verissimo doli prape leoni me sammy kane marre nje shtepi ne det dhe ne shtator do fillojne pune qe te dy ne nje teater.
 
Top