Leon Cino

bimba81

Primus registratum
Leon CinoNJE TJETER BALERIN SHQIPTAR TEK AMICI DI MARIA DE FILIPPI.A E PATE DHE C'FARE MENDONI? MUA MU DUK VERTET I PERGATITUR DHE SHUME I MIRE DHE SI PARAQITJE.
 

Elian

Primus registratum
Re: Leon Cino

Sa shpejt e pe mi /pf/images/graemlins/tongue.gif


pS: Me fal editimin ..po te beja rreplike :cry:
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: Leon Cino

E pava tani ene una /pf/images/graemlins/laugh.gif Titullin e temes ta nderroj ne vend :mad: O shqiptar ai ..na perfaqeson ne /pf/images/graemlins/smile.gif

Tek ajo fotoja lart eshte disi disi..por me bjond le le sa i bukul qenka /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

bimba81

Primus registratum
Re: Leon Cino

Fillimisht postuar nga diavolessa:
[qb] E pava tani ene una /pf/images/graemlins/laugh.gif Titullin e temes ta nderroj ne vend :mad: O shqiptar ai ..na perfaqeson ne /pf/images/graemlins/smile.gif

Tek ajo fotoja lart eshte disi disi..por me bjond le le sa i bukul qenka /pf/images/graemlins/tongue.gif [/qb]
une e kam pare origjinal eshte si shpirt fare.se e njof keshtu nje cike
 

bimba81

Primus registratum
Re: Leon Cino

Fillimisht postuar nga Elian:
[qb] Sa shpejt e pe mi /pf/images/graemlins/tongue.gif


pS: Me fal editimin ..po te beja rreplike :cry: [/qb]
jam e shkathet una /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: Leon Cino

une e kam pare origjinal eshte si shpirt fare.se e njof keshtu nje cike

Nuk thu shyqyr qe eshte i vogel per mua se kisha shku ne Cine Cita me e taku /pf/images/graemlins/laugh.gif

Duke len shakate sa lezet kur kercyen ai dhe Anbeta bashke /pf/images/graemlins/smile.gif

Jena rrace e mire s'kena ca me i bo /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

bimba81

Primus registratum
Re: Leon Cino

rrace e mire the e?.si ylla jemi.me pelqyen shume qe te dy /pf/images/graemlins/wink.gif
 

fjorent

Primus registratum
Re: Leon Cino

Pervec tij eshte edhe nje tjeter shqiptar apo shqiptare qe mund te hyje ne finale. Rezultatin do ta mesojme ne shtator. Urime shkolles shqiptare te baletit. Me te vertete e jashtezakonshme. Suksese edhe balerineve te tjere qe me pak para por me shume talent na bejne te ndihemi sadopak krenare ne Itali
 

bebi

Primus registratum
Re: Leon Cino

sa isha ba gati me hap nji teme, per me dit se si po shkon programi, nderkohe sa mu te me arrijne kasetat nga europa.
ca u ba me olti shaqirin? si jane ne klasifikime? me sa di une leon cino asht tek te paret, ne fakt kur votova, votova per oltin se me erdhi keq se ishte ka fundi...

i lutem atyne qe kane mundesi me e ndjek te shkruajne ketu sa me shume qe te munden, duke na tregu edhe ne dicka...
 

stellina_sister

Primus registratum
Re: Leon Cino

LEON esht shume i zoti per mendimin tim... qe neser AMICI fillon ne PRIMA SERATA.. jam e sigurt qe LEON do t'na nderojne! :thumbsup:

une shpresoj qe ket vit ta fitoje nje shqiptare edicionin, dmth shpresoj me gjithe zemer qe ta fitoje LEONI se e meriton.. se edhe vjet e meritonte ANBETA te fitonte por nuk ja dhane :mad:
 

crazy

Primus registratum
Re: Leon Cino

po te dashuren e leonit e ke pare?ai ja merr mgjth kur maria de filippi e pyeti njehere per shqiperine ai tha qe une jam rritur ketu,sikur i vinte turp,me vinte ta vrisja ne ato momente :mad:
 

stellina_sister

Primus registratum
Re: Leon Cino

po e kam pare edhe ate!! vajze e mire duket apo jo?

Leoni ndoshta eshte rritur me t'vertete ktu ose ndoshta ka ardhur prej shume vitesh ktu qe nuk e mban mend shqiperino o ku ta di une!!

megjithate nuk ka be mire qe esht pergjigjur ne ate menyre :smash:
 

xhoni

Primus registratum
Re: Leon Cino

Fillimisht postuar nga e_vogla:
[qb] po te dashuren e leonit e ke pare?ai ja merr mgjth kur maria de filippi e pyeti njehere per shqiperine ai tha qe une jam rritur ketu,sikur i vinte turp,me vinte ta vrisja ne ato momente :mad: [/qb]
Ca pederasti.Kisha mendim te mire per te,por tani qe mora vesh se ka thene keshtu s'du tja shof ma surratin.yyyyyyyyyyy turi qen.
 

bubuarr

Primus registratum
Re: Leon Cino

Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb]
Fillimisht postuar nga e_vogla:
[qb] po te dashuren e leonit e ke pare?ai ja merr mgjth kur maria de filippi e pyeti njehere per shqiperine ai tha qe une jam rritur ketu,sikur i vinte turp,me vinte ta vrisja ne ato momente :mad: [/qb]
Ca pederasti.Kisha mendim te mire per te,por tani qe mora vesh se ka thene keshtu s'du tja shof ma surratin.yyyyyyyyyyy turi qen. [/qb]
:wave: :thumbsup:
Nuk e keni iden cfare te dhime i ka bo Maries me ate pergjigje! Leoni eshte me Shqipetar se ju te mbledhur bashke!
Kini parasysh nje gje tjeter : Leoni eshte kercimtari me i mire ne bot!

Faleminderit
 

crazy

Primus registratum
Re: Leon Cino

Fillimisht postuar nga bubuarr:
[qb]
Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb]
Fillimisht postuar nga e_vogla:
[qb] po te dashuren e leonit e ke pare?ai ja merr mgjth kur maria de filippi e pyeti njehere per shqiperine ai tha qe une jam rritur ketu,sikur i vinte turp,me vinte ta vrisja ne ato momente :mad: [/qb]
Ca pederasti.Kisha mendim te mire per te,por tani qe mora vesh se ka thene keshtu s'du tja shof ma surratin.yyyyyyyyyyy turi qen. [/qb]
:wave: :thumbsup:
Nuk e keni iden cfare te dhime i ka bo Maries me ate pergjigje! Leoni eshte me Shqipetar se ju te mbledhur bashke!
Kini parasysh nje gje tjeter : Leoni eshte kercimtari me i mire ne bot!

Faleminderit [/qb]
pse ja ka dhi?pastaj qe eshte balerin i mire se mohon njeri se perderisa fitoi ate bursen e shkoi ne new york...
 

crazy

Primus registratum
Re: Leon Cino

me pelqeu te djelen ne darke qe u hodh per oltin,ka lezet,mgjth e prish ndonjehere muhabetin,po prape FORZA LEON E OLTI,DUHET TE JENI TE FUNDIT PER TE DALE.
 

stellina_sister

Primus registratum
Re: Leon Cino

Fillimisht postuar nga bubuarr:
[qb]
Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb]
Fillimisht postuar nga e_vogla:
[qb] po te dashuren e leonit e ke pare?ai ja merr mgjth kur maria de filippi e pyeti njehere per shqiperine ai tha qe une jam rritur ketu,sikur i vinte turp,me vinte ta vrisja ne ato momente :mad: [/qb]
Ca pederasti.Kisha mendim te mire per te,por tani qe mora vesh se ka thene keshtu s'du tja shof ma surratin.yyyyyyyyyyy turi qen. [/qb]
:wave: :thumbsup:
Leoni eshte me Shqipetar se ju te mbledhur bashke!

ku e di ti se sa shqiptare jemi ne te tjeret?? :confused:
 

stellina_sister

Primus registratum
Re: Leon Cino

Fillimisht postuar nga bubuarr:
[qb]
Fillimisht postuar nga xhoni:
[qb]
Fillimisht postuar nga e_vogla:
[qb] po te dashuren e leonit e ke pare?ai ja merr mgjth kur maria de filippi e pyeti njehere per shqiperine ai tha qe une jam rritur ketu,sikur i vinte turp,me vinte ta vrisja ne ato momente :mad: [/qb]
Ca pederasti.Kisha mendim te mire per te,por tani qe mora vesh se ka thene keshtu s'du tja shof ma surratin.yyyyyyyyyyy turi qen. [/qb]
:wave: :thumbsup:
Nuk e keni iden cfare te dhime i ka bo Maries me ate pergjigje! Leoni eshte me Shqipetar se ju te mbledhur bashke!
Kini parasysh nje gje tjeter : Leoni eshte kercimtari me i mire ne bot!

Faleminderit [/qb]
po kush te tha ty se Leoni esht balerini me i mire ne bot..ka balerina te tjere ma te zot se leonin sa te dush!!athere ku e di ti se sa atdhetare/shqiptare jemi ne tjeret :confused:
mah... nejse ... mgjth FORCA LEON :wub:
 
Top