"Kush eshte moderator/e te qoje dore..."

Enea Xhani

Forumium maestatis
:p:pSpo dija si tja vendosja titullin ksaj teme por qe me inetereson te di moderatoret e
forumit(sa per kuriozitet)...Nqs askush sdi listen e tyre mund te thone e gjithe per vete...
Duke filluar nga une :D
Njeri prej tyre jam une ! :)
 

INIT

Forumium maestatis
Te besh moderatorin ne nje forum si ky eshte vertete nje pune qe te dhuron kenaqesi duke patur parasyshe qe antaret jane te gjith njerz te kulturuar dhe shume te sjellshem, pa dashur t'i humbesh vlerat punes se moderatorve, sepse eshte dhe puna e tyre qe kan ber deri me sot, duke e bere forumin nje fenere per mendimin e lire dhe per internetsat e ketyre kohve te nderthurura .... :)
 

Enea Xhani

Forumium maestatis
Te besh moderatorin ne nje forum si ky eshte vertete nje pune qe te dhuron kenaqesi duke patur parasyshe qe antaret jane te gjith njerz te kulturuar dhe shume te sjellshem, pa dashur te i humbesh vlerat punes se moderatorve, sepse eshte dhe puna e tyre qe kan ber deri me sot, duke e bere forumin nje fenere per mendimin e lire dhe per internetsat e ketyre kohve te nderthurura .... :)
E Vertete ! Ndjehesh i kenaqur dhe kur debaton me anetaret per probleme te ndryshme, ndihme apo qofte edhe nje muhabet perqef :)
 
Top