"Kush eshte moderator/e te qoje dore..."

Sweety el

Locus omnem
Qe nuk je nje moderatore hunn por nje anetare e thjeshte ,,,:Deshte si te krahasosh William dhe Kate me punetoret e oborrit mbreteror:p:p
pse ckane punetoret e thjeshte.....me mire e tille dhe e thjeshte e ndershme se sa mendjemedhenj si ju dhe hundeperpjete
 

Megg

Carpe Diem
pse ckane punetoret e thjeshte.....me mire e tille dhe e thjeshte e ndershme se sa mendjemedhenj si ju dhe hundeperpjete
PO e& ne jemi me koke lart,,,qe qke me te biles,,,
Hunda perpjete mbahet lol se perndryshe na pengoon te shikojme :D:D
 

Sweety el

Locus omnem
Po ju te beni ta ngrejme hunden(te pakten flas per veten) lart se kjo tema ishte per moderatoret;)Prandaj kur jemi moderatore dicka me mire se ju jemi
hahahahahahahahahahahahahaha
ok nuk po shkruaj me ne kete teme qe nuk me perket me fal per shqetesimin e krijuar.......
 

Megg

Carpe Diem
po te jete me djersen e ballit do mund te behesha dhe une qe kam me shume postime se ty moj moderatore shkodrane.....
:DPo pra jam Shkodrane dhe e kam per nder e edhe per kete jam bere ,mod ,se per ndryshe do ishe bere ti ....
 

Megg

Carpe Diem
por edhe ne sarandiotet shume te thjeshte jemi dhe modeste...
Oksi lol,,,spo kapercej thelbin tani,,se ska lidhje qyteti me te qenurit moderatore apo jo po se di nga te lindi kjo ide,,nejse moo do e hap nje teme per karakteristikat e njerezve te qyteteve te ndryshme:D(Per ty;))
 

Wii

Grupi i të moçmëve!
Amon eee se ska problem te jesh mod apo popull i thjeshte! Per sa kohe gjerat shkojne ne rregull, cdokush eshte popull i thjeshte ;)

Me kujtohet nje here ne nje forum tjeter qe plasi nje sherr i madh qe perfshiu nje numer te madh anetaresh te thjeshte dhe modsa mbi disa tematika forumi dhe u thy stafi ne dysh, anetare qe perfunduan me bane, sherre ne forum...u desh nje kohe goxha e gjate per te rikthy qetesi! Cdogje perfundoi me nje lloj "kushtetute" qe u miratua pas shume muajsh diskutime! Ka qene me te vertete nje periudhe shume interesante ajo kohe sepse u vune ne loje shume karaktere, u hodhen ide nga me te ndryshmet dhe njekohesisht u arriten shume konkluzione mbi menyren si duhet te shmangeshin ne te ardhmen problemet! Qe nga ajo kohe, nuk ndodhen me probleme ne mase! Tani kane nje fare nostalgjie per ato sherre :D
 

Megg

Carpe Diem
Amon eee se ska problem te jesh mod apo popull i thjeshte! Per sa kohe gjerat shkojne ne rregull, cdokush eshte popull i thjeshte ;)

Me kujtohet nje here ne nje forum tjeter qe plasi nje sherr i madh qe perfshiu nje numer te madh anetaresh te thjeshte dhe modsa mbi disa tematika forumi dhe u thy stafi ne dysh, anetare qe perfunduan me bane, sherre ne forum...u desh nje kohe goxha e gjate per te rikthy qetesi! Cdogje perfundoi me nje lloj "kushtetute" qe u miratua pas shume muajsh diskutime! Ka qene me te vertete nje periudhe shume interesante ajo kohe sepse u vune ne loje shume karaktere, u hodhen ide nga me te ndryshmet dhe njekohesisht u arriten shume konkluzione mbi menyren si duhet te shmangeshin ne te ardhmen problemet! Qe nga ajo kohe, nuk ndodhen me probleme ne mase! Tani kane nje fare nostalgjie per ato sherre :D
......Hunn ke ngaterru forum:psi bejme ato gjera neve:D
Ishte nje diskutimi thjeshte pak si "me te qeshme me te njeshme" po nrm qe midis moderatorit dhe forumistit te thjeshte nuk ka asnje ndryshim,te jesh moderator nuk dmth qe je me i zoti etj etj...:DWii dakort mety si gjithmone!:D:D
 

Wii

Grupi i të moçmëve!
sthashe gjo mi jo...pranej mora pjese ne kete teme :p
Te grricesh moderatoret? Priceless!
Te grricesh Megin? Pricelessless...thuhet kshu? :D
 

bLuE IcE

"""""PLANETARE""""""
...tha dhelpra kur su bo dot moderatore :D

Megi, ta paça borxh...ta shperblefsha ne dite te veshtira :p

Pikaaa Drurit qe ra nga mali ee mori gunga e u bo i shtrembet :p kush pjerdh per tu bo moderatore...une skam kellqe me mbajt veten time e jo me qene e ketu moderatore.... te jesh moderator, ka impenjime...pse ti hap pune vetes une kur ka njerez me mire se une te rine ne sherbim te popullit ...:p:p
 
Top