"Kush eshte moderator/e te qoje dore..."

Megg

Carpe Diem
:p:pSpo dija si tja vendosja titullin ksaj teme por qe me inetereson te di moderatoret e
forumit(sa per kuriozitet)...Nqs askush sdi listen e tyre mund te thone e gjithe per vete...
Duke filluar nga une :D
 

Wii

Grupi i të moçmëve!
nashi, e ke llafin per ato qe jane zgjedh me voten e popllit forumist apo ato qe jane zgjedh me mik te brendshem (te tipit "amon se kom i mik te ngusht, a ma bon moderator tek zona e thashethemeve! E qan ate zone sepse merr te gjitha te rejat e dites nga grate e pallatit) ? :D
 

Megg

Carpe Diem
nashi, e ke llafin per ato qe jane zgjedh me voten e popllit forumist apo ato qe jane zgjedh me mik te brendshem (te tipit "amon se kom i mik te ngusht, a ma bon moderator tek zona e thashethemeve! E qan ate zone sepse merr te gjitha te rejat e dites nga grate e pallatit) ? :D
:p:pUshttt ti ,,qa do ktu,???:p
Thash moderatoret jo sufleret e forumit:p
Pis andej..:D
 

Wii

Grupi i të moçmëve!
Maroj per me qene i cop moderatori moj, pranej shkrujta! Provova iher nga keto anonimet :D
 

Sweety el

Locus omnem
...tha dhelpra kur su bo dot moderatore :D

Megi, ta paça borxh...ta shperblefsha ne dite te veshtira :p
po pse duhet me bo patjeter moderoator?????dhelpar eshte me mire anetare sesa ju moderatore dhe mendjemedhenj.....
 

Megg

Carpe Diem
po pse duhet me bo patjeter moderoator?????dhelpar eshte me mire anetare sesa ju moderatore dhe mendjemedhenj.....
Na e maresh te keqen tii,,,:D
Po edhe ne qofshim pak mendjemedhenj,na ka hije apo jo?:D
Si bojn keto me demek se nuk duan te jene moderatore :p:p
 
Top