Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

kotele

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

DASHURIA E BURRIT ËSHTË NJË GJË E VEÇANT E JETËS,
rolleyes.gif

NDËRSA E GRUAS ËSHTË
GJITH JETA E SAJ.
wub.gif
kiss.gif
 

stellina_sister

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

une e mendoj si highlanders
thumbsup.gif

besoj se vajzat bien ne dashuri me shpejt por kur bien djemt bien me t'vertet..
 

platinumvl2000@yahoo.co.u

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

Mendoj nje djale mund te bjeri ne dashuri ndaj nje femer vetem nqs ajo eshte e sinqert.Te flasim per ne shqipetaret
 

ana-die-teufelin

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

kam idene se nje djal mund te bjere ne dashuri edhe nese ajo mund te jete shejtane
 

beshbossi

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

Fillimisht postuar nga die-teufelin:
[qb] kam idene se nje djal mund te bjere ne dashuri edhe nese ajo mund te jete shejtane [/qb]
une boll jam po me mua dashurohen njerezit e gabuar!!!
 

zog

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?


une them; meshkujt sa here qe u ngrehet, femrat sa here qe u ngrehet. qe ta gjeni duhet me dit kujt i ngrehet me shpejt e me shpesh "koka e kaprollit", femrit apo mashklles. <img src="/pf/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
 

platinumvl2000@yahoo.co.u

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

Fillimisht postuar nga die-teufelin:
[qb] kam idene se nje djal mund te bjere ne dashuri edhe nese ajo mund te jete shejtane [/qb]
Edhe ndodh por megjithate NQS vajza prap eshte njeri e sinqert(prap)!! <img src="/pf/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
 

samanta

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

Nje thenie thote "djali s'e leshon njeren dege pa u kapur per degen tjeter".Une mendoj se cunat dashurohen me shpejt por kryesisht me gocat qe s'jua varin,ndersa gocat me idealin e tyre.
eusa_angel.gif
 

gerald21

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

ne pergjithesi shkopi i qorrit
dhe syni i beqarit
nuk e dine ku bie
po per kete pune femrat ja marrin mashkullit
ne kthese
 

Princesha

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

Fillimisht postuar nga samanta:
[qb] Nje thenie thote "djali s'e leshon njeren dege pa u kapur per degen tjeter".Une mendoj se cunat dashurohen me shpejt por kryesisht me gocat qe s'jua varin,ndersa gocat me idealin e tyre.
eusa_angel.gif
[/qb]
thumbsup.gif
 

maty

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

Fillimisht postuar nga korcari12:
[qb] Mendoj se te tere antaret ta diskutojne kete teme perseri nuk do dalim ne nje pergjigje te vetme: Per mendimin tim DJEMTE: <img src="/pf/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> [/qb]
Absolutisht jo !!!!!
Nuk jam dakort me ty (respektoj mendimin tend)
Besoj se varet thjesht nga personi!
Spse te gjithe jemi te ndryshem!
 

leonora

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

E po kjo dihet. Femrat!
eek.gif
E keqja eshte ke dashurojme??
cry.gif
Ato qe nuk e meritojne! :tipsy:
 

joetisti_

Locus omnem
Femra. Dhe femra kur bie ne dashuri i shtohet deshira per seks, kurse mashkulli kur bie ne dashuri, i pakesohet.
 

joetisti_

Locus omnem
Mendoj që vajzat bien më lehtë, por meshkujt dashurojnë më fort.
po te nisesh se djem jane ata qe ne disa raste, te fundit, kane vrare veten per dashurine, po. Por, personalisht, kam ndiere force dashurie femre qe... c'te te them.
 

joetisti_

Locus omnem
kot e kane disa femra qe duan qe mashkulli qe pelqejne te dashurohet me to. Mashkulli kur dashurohet (te pakten kur dashurohet shume-shume), as te prek me dore fare. Kete duan? S'e besoj :)
 
Top