Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

beshbossi

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

gocat dashurojne me shpesh e me shpejt.po ama duan tamam.femra do pak dhe booooooooooom!!ra brenda!!
kiss.gif
 

sweet eda

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

nuk mund te nxjerresh perkufizime, se nuk eshte qe e kemi provuar dashurine nga ana tjeter e monedhes(dmth e kemi provuar vetem si goca e jo si cuna, e anasjelltas), por do thoja kete qe nga pervoja e jetes, dhe eksperienca e imja edhe e miqve te mij(miq femra e meshkuj)do dilja ne nje perkufizim jo perfundimtar qe: femra eshte ajo qe i shpreh me hapur ndjenjat se meshkujt, nderkohe eshte mashkulli ai qe dashuron me fort, pastaj ne nje teme te ardhshme mund te diskutojme se kush e vuan me shume nje dashuri te humbur mashkulli apo femra??
 

bLuE IcE

"""""PLANETARE""""""
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

jam dakort nice,se ai qe nuk e shpreh dashurine dashuron me fort...
 

Florus

Forumium maestatis
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

Fillimisht postuar nga dolce_vita:
[qb] per mendimin tim varet:
nga tipat, te ndjeshem, te rrembyeshem, te qete, sentimentale, etj....sidoqofte vajza dhe djem.
Dashuria eshte nje nga gjerat e vetme qe nuk mund te kontrollojme se kur ndodh, eshte si puna e nje ylli qe shkeputet nga qielli per dhe bie kushe e di se ku ......
wub.gif
[/qb]
Dolce, e verete qe varet nga tipi i personit por qe dashuria mund te kontrollohet edhe shume mire madje <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> apo po flisje per dashurine e verber (kur thone ka rene koke e kembe ne dashuri)?
 

korcari12

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

Mendoj se te tere antaret ta diskutojne kete teme perseri nuk do dalim ne nje pergjigje te vetme: Per mendimin tim DJEMTE: <img src="/pf/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
 

bLuE IcE

"""""PLANETARE""""""
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

po te flesesh nga nje ane keshtu te pergjithshem duhete te thuash qe varet nga tipi i njeriut...qofte djale apo vajze...!!!
 

terepervetezotipertegjith

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

per mendimin tim femrat bien me shpejt por dua te them dhe nje gje tjeter qe kur meshkuj bien ne dashuri bien kok e kembe dhe skerkojne asgje me shume nga jeta vetem te jen afer personit qe dashurojne femrat jane nje cik egoiste nga ky aspekt se nuk kenaqen kurr me ate qe kan eshte NATYRA e femres ne pergjithsi dhe si vej faj
CEYAHHHHHHHHH LATER people <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
 

terepervetezotipertegjith

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

LILLY e di zakonisht kam gjithmone te drejte per fat te mire dhe te keq te timin sepse nga kjo gje kane dhe frige shumivca nga une jo si fizik flas menderisht <img src="/pf/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> dhe tjeter gje mos je valle nje nder ato femra qe percaktova me perpara po sma ha mendja je thjeshte ironike gje qe tek nje femer i shkon goxha <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> hehehe ciao drit
 

marina s.

Forumium maestatis
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

hironine e kam,kete s'e mohoj. <img src="/pf/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> por ne kete rast ishte thjeshte aprovim.sa per friken e njerezve:keq t'i kuptosh e keq te mos i kuptosh!ec e gjeja fillin kesaj pune
shrug.gif
 

terepervetezotipertegjith

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

LILLY mjafton te provosh robi digjet tre ose kater her po nuk i kuptoj njerezit pastaj do thote qe ka probleme psiqike ose eshte mangut nga trute sepse ska mundesi mos te mesoje me gabimet qe ben gjate jetes adoleshenciale te saj per mendimin tim po ketu ste kejene as te jetosh adoleshencen ketu fanatizmi eshte duke i bere keq kesaj rinis sone te ardhshme per mendimin tim ceyahhhhhhhhhh later people <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

meshkujt sepse nisen nga poshte, ndersa vajzat me ngadale sepse nisen nga lart <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
 

terepervetezotipertegjith

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

ALINOS paske pase shume eksperienca negative me duket gjynof <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

s'i kam hy kujt ne hise highlanderess! <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Megjithate doja te thoja se djemte e kane fizike dashurine, prandaj dhe bien me shpejt, kurse femrat (demek si i njof une femrat ne pergjithesi dhe veten ne vecanti) jane me te avashta sepse u duhet t'i mbushin mendjen vetes se duan (frika, pasiguria, interesi do ishin disa nga arsyet per ata qe po pyesin veten <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )...
 

terepervetezotipertegjith

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

e ke shume gabim jo gjith meshkujt e kane mendjen poshte e perpjete gjithsesi si nder meshkuj si nder femra gjithmone gjeja e pare qe terheq eshte fiziku pastaj vijne tjerat nejse mendimi eshte i yti
 

mostro

Putraku
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

Bien me shpejt ata qe se kane kalu verdhzen akoma
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

lol.gif


Tani e kuptoj pse im vella, edhe pse ma i vogel si rri me i ven <img src="/pf/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
 

terepervetezotipertegjith

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

pse ti vellan tend shef akoma bah <img src="/pf/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> <img src="/pf/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

Pshttttttttt, ketej jam une e s'kam kohe me editu <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ...mos ma hiqni perqendrimin <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
 

terepervetezotipertegjith

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

KORDELJA lol perqendrimi i yt eshte kenaqesia ime yllo po gjithsesi relaks eshte motoja ime <img src="/pf/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> e kuptove mesazhin me duket se po bejme shaka nqs se ke kuptuar <img src="/pf/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
 
Top