Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

ersjada

Primus registratum
Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?
 

Djep

Forumium maestatis
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

Djemte moj - tak-fak!
 

Ema

Goddes
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

Hyjne ene dalin tak-fak,s'ta pret menja si ndodh! <img src="/pf/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
 

bLuE IcE

"""""PLANETARE""""""
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

cpyetje kjo!shumù per te thene po jo aq shum saç duhet!!!!!
rolleyes.gif
 

eros111

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

Fillimisht postuar nga bLuE IcE:
[qb] cpyetje kjo!shumù per te thene po jo aq shum saç duhet!!!!!
rolleyes.gif
[/qb]
lol.gif
sa filozofon dhe ti mi lal...
 

bLuE IcE

"""""PLANETARE""""""
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

cte bejme,e faktikisht jemi ca apsajt ketu,se duhet te vemi ne teme tjeter,po meqs jeta eshte e gjitha filozofi,edhe ne po themi nje nga ato poezi
 

bLuE IcE

"""""PLANETARE""""""
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

jo kaq prere e dashur,duhet te kishte nje njeri qe te mos ishte as djale as vajze qe ta bente dallimin,po meqe fantazirat jan fantazira edhe pergjigje te sakte nuk ju gjendet ketyre pyetjeve
 

horizonti

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

Varet po e theksoj varet.Nuk eshte ndonje gje qe eshte e ndare me thike.Cdo gje varet ne pozicionin ne te cilin ndodhemi
 

bLuE IcE

"""""PLANETARE""""""
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

themi keshtu se jami vajza;te njajten gje thone e djemte nga ana e tyre...pyetje-->pa pergjigjje kjo
 

SweetKorca

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

une mendoj se cunat bihen me shpejt ne dashuri
wub.gif
ndersa gocat jane me te ndrojura dhemendojne shume :idea: (sikur do ngrejn ndonje kala)
wave.gif
 

LePuRusHka_ReBeLe

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

Varet:Meshkujt pretendojne se femrat bien me shpejt ne dashuri dhe kam idene se edhe kane te drejte ndo1here...Ndo1here jo!Gjerat jane relative,por ne pergjithesi me aq sa shohim dhe degjojme me vjen keq qe e pranoj dhe mire nga ana tjeter:Femrat duan me teper sepse jane me te dhena nga natyra,me te ndjeshme,mgjte dine dhe te harrojne nese pesojne disfate sepse jane egoiste dhe krenare!Ka dhe raste te kunderta..
 

Florus

Forumium maestatis
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

Duket sikur djemte bien ne dashuri me shpejte por ne fakt nuk eshte ashtu...behet fjale per nje dashuri te vertete eee dhe jo per nje lidhje qe e di gia qe do te mbaroje pas 2 javesh
shrug.gif
 

bolonjezja

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

s'me ka ndodhur kurre te kem nje lidhje qe e di gia se do te mbaroje pas dy javesh....ju cunat jeni te lezetshem....
eek.gif
eek.gif
une nuk e di kush dashurohen me pare,cunat a gocat, <img src="/pf/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/pf/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> por nje gje mund ta them me siguri:cuni dashuron vec nje here ne jete!(dashuri me gjithe shpirt,ne kuptimin e vertete te fjales) <img src="/pf/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
 

Florus

Forumium maestatis
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

Rein je me fat qe s'te ka ndodhur nje very-short-love-story (ca emri doli
eek.gif
)dhe te uroj qe mos te te ndodhe asnjehere
eusa_angel.gif

Qe cunat dashurojne vetem 1 here seriozisht ne jete e ke shume gabim
shrug.gif
ndoshta flet ne pergjithesi por nuk eshte gjithmone keshtu
wub.gif
 

bolonjezja

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

nuk e di ,por gjithmone kam pasur pershtypjen qe djemte jane me te thelle ne ndjenja,dua te them,kur dashurojne me te vertete e kane e shume me te veshtire te harrojne...
shrug.gif
te pakten keshtu e mendoj une... <img src="/pf/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
 

dolce_vita

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

per mendimin tim varet:
nga tipat, te ndjeshem, te rrembyeshem, te qete, sentimentale, etj....sidoqofte vajza dhe djem.
Dashuria eshte nje nga gjerat e vetme qe nuk mund te kontrollojme se kur ndodh, eshte si puna e nje ylli qe shkeputet nga qielli per dhe bie kushe e di se ku ......
wub.gif
 

alpacino

Primus registratum
Re: Kush bien me shpejt ne dashuri vajzat apo djemte?

Mashkulli dashuron pak dhe shpesh,ndersa femra
kiss.gif
shum dhe shum rralle.
 
Top