KU JENI ORE BURRELSA

katina

Primus registratum
Re: KU JENI ORE BURRELSA

une kam ikur nga burreli ne moshen 6vjecare, kam shkuar tek shkolla 31korriku, mesuesja e klases se pare ka qene Farie Kuka....i love that woman, she's my favorite teacher ever....i guess i'm burrelse ne thelb...holla
 

katina

Primus registratum
Re: KU JENI ORE BURRELSA

don mondo...eshte e kunderta...faria ka qen njesh dhe do te mbetet njesh...e mbaj mend me ra nje dite sepse po flisja me shoqen time dhe kur i thash mamit, ajo beri namin fare...qe atehere ajo me ka mbajtur ne maje te gishtave....pershendetje burrelsa
 

HELENA

Forumium praecox
Re: KU JENI ORE BURRELSA

wow keni bere dhe goxha thirrje aman mi aman se nuk humbi pazari per nje gjilpere
 

standards

Primus registratum
Re: KU JENI ORE BURRELSA

Ku jeni o Burrelsa se qe me 24 Qershor, 2004 01:28 nuk jeni dukur me hajde dukuni njere ku jeni futur.
 

katina

Primus registratum
Re: KU JENI ORE BURRELSA

burrelsat paskan frik me e tregu surratin.....hajde mo hajde se nuk do ju vrasim si mir doda...hahaha he's my man
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: KU JENI ORE BURRELSA

Pse s'e xjerr ti taten se ne te tjeret e kena nxjerre /pf/images/graemlins/wink.gif

O marre me bo gjana te tjera........jo keto /pf/images/graemlins/wink.gif

pS: Po Mir Doda cne :confused:
 

katina

Primus registratum
Re: KU JENI ORE BURRELSA

o dolcezza.....qetsohu mi goce...ne luft ti direkt....une perveten time e kam nzjerr koken por meqene se e di qe ktu ne forum ka burrelsa mendova qe nje llaf si ajo do ti sjelli dhe ato ne qender....ty te solli apo jo..persa i perket mir dodes....prej atij ca d,hje,s,in gjak lol
ciao ylla njesha jeni
muahhhhhhh
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: KU JENI ORE BURRELSA

:rolleyes: :eek: :rolleyes: Ne lufte una :rolleyes: :eek: :rolleyes:


:wave:

pS: Sikur te kisha vetem hallet e lufterave te chatit una..do isha lule!!
 

katina

Primus registratum
Re: KU JENI ORE BURRELSA

po mir dolcezza sa vjec je ti, se ndoshta nihemi ne bashk...ku i dihet...goca-e-urte ka mar flamurin e bardh...paq
 

gh

Primus registratum
Re: KU JENI ORE BURRELSA

O mafjozet e gjalle te burrelit luftrat kane kaluar histori e re po futet, a mos kaqene ndonjeri andej keto kohet e fundit dhe te na tregoje ndonje histori te re?

te fala
 

katina

Primus registratum
Re: KU JENI ORE BURRELSA

une per vete ka 11vjet qe nuk kam qene ne burrel, nuk di dhe aq se ca bohet anej...po njerzit thone qe ne lufte ka qen dhe eshte...ku ta di un lali
po hajt mirup
 

gh

Primus registratum
Re: KU JENI ORE BURRELSA

GEZUAR FESTEN E BAJRAMIT O PATRIOTE :rockband: :rockband: :rockband: :rockband: :rockband: :rockband: :thumbsup:
 

Don_Mondi

Primus registratum
Re: KU JENI ORE BURRELSA

si jeni o popull

ca kena naj te re knej???? nejse po serdha ktu para vitit te ri gezuar vitin e ri ene krishlindjet kush te jet katolik /pf/images/graemlins/tongue.gif

hajd bofshi qef e pare kur te keni kohe
 

standards

Primus registratum
Re: KU JENI ORE BURRELSA

O Burreli po ku jeni ku jeni se paskeni humbur fare hajde se me duket se po e haroni fare njeri tjetrin po e humbni shoqerine vendlindjen origjinen dhe te gjotha ju shkoj jeta ne emigrim edhe mua me ju, si ce kemi nisur do te vije nje dite qe dhe po te na bjere te shkojme ne shqiperi do te na duhet nje shoqerus te na tregoje ruget dhe njerzit jemi bere si kembet e dhis. /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif
 

gh

Primus registratum
Re: KU JENI ORE BURRELSA

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
une jam 18 kam pas shkuar tek shkolla 31 Korriku jetoj tek lagja Partizani.
po ti kush na je moj Paperina?
te fala

[/ QUOTE ]
 
Top