KU JENI ORE BURRELSA

standards

Primus registratum
Re: KU JENI ORE BURRELSA

Po ju burrelsat nga cili fshat i burrelit jeni se nuk ma ha mendja qe te jene te gjith burrelsat te trashe si puna juaj. :wave:

Diavolessa

Valoris scriptorum

Fillimisht postuar nga Leonardo2003:
[qb] Po ju burrelsat nga cili fshat i burrelit jeni se nuk ma ha mendja qe te jene te gjith burrelsat te trashe si puna juaj. :wave: [/qb]
Grazie shume ti bel holle /pf/images/graemlins/laugh.gif

Ke te drejte jena trash pakez kohet e fundit /pf/images/graemlins/laugh.gif

gh

Primus registratum

O nardo e pse si e ke imagjinaten e burrelsave ti, se jane te gjithe koka shkence si puna jote prap ndoshta nuk jane te gjithe ashtu sidoqofte une jam nga fshati i dem babademit burrels.

te fala Gent Hoti

gh

Primus registratum

GEZUAR VITIN E RI TE GJITHEVE O PATRIOTAT BURRELAS GEZUAR 2004 :rockband: :thumbsup: :rockband: :cry: :rockband: :wub: :tipsy:

Diavolessa

Valoris scriptorum

Fillimisht postuar nga ToniWeb:
[qb] Po pra edhe me ate te ngaterrova une,u humb goca e huaj pa nam e nishan /pf/images/graemlins/laugh.gif
Pa merak Paperina se brenda disa ditesh do te publikoj nje galeri fotosh te sapo nxjerra nga Burreli per ter patrijotet e mi.Vetem pak Durim.
Persa i perket atij muhabetit te te Xhemal Sharres,une e kam pas ne pallat,edhe bir none kur kaloje katin e 3-e se une e kam pasur ne te 4-in,desh e boja ne breke prej frikes si femi qe ishim atehere /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Deri sa te vendoshesh fotot ti...fiuuuuuuuuuu..ika dhe e pashe me suckat e mija Burrelin /pf/images/graemlins/smile.gif

Ishte mbushur krejt Fshatar!!!! Nja 10 familje qe kan pas qene dikur ishin pra..te tjeret...bhooooooooooo.....

Pranej qenkeni ka Burreli ju..e s'njihni asnje..

Kur isha una atje ra bore..te pakten kjo dicka e bukur...

Diavolessa

Valoris scriptorum

Ncuq /pf/images/graemlins/frown.gif Te dhjefsha aparatin dixhital qe kisha marre me vete ene kisha harru me ja shkarku fotot qe ne it /pf/images/graemlins/frown.gif

Diavolessa

Valoris scriptorum

Ca ti boj una gabelka qe kam has per here te pare ne aparat dixhital /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

pS: S' s'njofta asnje ime /pf/images/graemlins/frown.gif Me ka bere pershtypje e madhe krejt katunare ishte mush /pf/images/graemlins/frown.gif

Don_Mondi

Primus registratum

kshu thone te gjith

o pap a nuk te pyti noj ni prej ka je loool

ej po ben bici a e kishte byllur duqanin /pf/images/graemlins/tongue.gif

Diavolessa

Valoris scriptorum

Kush o Ben Bici i here se s'em figuron ne liste /pf/images/graemlins/tongue.gif

Nejta shume pak vec nje dite e nje xhiro krejt Burrelit manena me vrap ika /pf/images/graemlins/laugh.gif

Sa ishte prish /pf/images/graemlins/frown.gif

toniweb

Primus registratum

Ben Bicin e kemi figur fare ne Burrel,te ncjerr ne resme si te duash ti :rolleyes:
/pf/images/graemlins/laugh.gif Gzuar Bajromin Burelsaaaaaaaaa :wave: