Kete apo Ate...???

TinkerBell

Papirus rex
Atëherë, këtë pyetje mund të bësh tek tema << pyetje/përgjigjjje.
Këtu duhet një apo në mes :)

Të duash apo të të duan ?
 

Artin

Papirus rex
Ke te drejt, e ngatrrova lojen.
Te te duan asht ma mire. Kur do dhe nuk te plotsohet ajo qe do, nuk ndihesh mire.

Per shoqni, ne nji moshe me ty apo ma te vjeter se ty?
 

joetisti_

Locus omnem
cfare te kesh te ky ibriku, me hidh nje filxhan se po me pihet :) (kafen, por me shume pak pike diference nga caji)
me ngjyra apo bardhe e zi?
 

Artin

Papirus rex
Duhen vënë dy mundësi dhe një "apo" në mes, që të jemi në rregull me temën...

Qajin e pini me qumësht apo me sheqer?
 
Top