Kete apo Ate...???

S

Scorpion

Guest
Kete apo Ate...???

Meqe jeni qejfli lojrash te gjithe si forumista, ja po u fus dhe une nje loje te re, jo shume te ndryshme nga te tjerat. /pf/images/graemlins/laugh.gif

P.sh: çajin apo kafen?

Pasfolesi pergjigjet e pastaj vazhdon te pyet. Njesoj si ajo tema Pergjigju Dhe Pyet, por ketu duhet ta zgjedhesh vetem njeren nga keto qe te ofrohen. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Kete apo Ate...???

shoqen e motres /pf/images/graemlins/laugh.gif

Karafilin apo Trendafilin? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Kete apo Ate...???

sheqer /pf/images/graemlins/tonguee.gif

Minifund apo jeans? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: Kete apo Ate...???

minifund xhins /pf/images/graemlins/laugh.gif
biskota apo cereale? /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Kete apo Ate...???

Biskota

Domate apo Kastravec? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Kete apo Ate...???

T-shirt.

Perizoma apo Penebreke? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

TranofiljA

Primus registratum
Re: Kete apo Ate...???

celular (jam shume e levizshme /pf/images/graemlins/laugh.gif)

karrige apo kolltuk /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

olololol

Primus registratum
Re: Kete apo Ate...???

Varet si e ke por sjam hakmarres Drejtesine
Parate SHIRAZ

Karrieren apo Dashurine ?
 
Top