....ju pelqejne tatuazhet....

Princesha

Primus registratum
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

Edhe mu me pelqejn tatuazhet,vendet do te ishin ne sup/ne shpatull/pak siper shputes ne te djathte/ne zonen e dekoltes ose posht belit ne pjesen e mbrapme.

Por nuk guxoj ta bej se kam frik se do te me merzitet dhe do behem pishman qe e bera.
 

Princesha

Primus registratum
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

Edhe mu me pelqejn tatuazhet,vendet do te ishin ne sup/ne shpatull/pak siper shputes ne te djathte/ne zonen e dekoltes ose posht belit ne pjesen e mbrapme.

Por nuk guxoj ta bej se kam frik se do te me merzitet dhe do behem pishman qe e bera.
 

shush yo

Primus registratum
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

po re e kom fiksim,
dmth e kam ne plan qe do bejme nje me motren njesoj, nje lloj shenje kinezce qe dmth sisters or smth like it, tani se ne ca veni, duhet me u mledh kshilli qeveritar.......me siguri i ven ku s'ka per ta pa njeri.
Fiksim kam nje merimange (se di kush e zuri ne goje) tek kyci i dores nga ana e jashtme jo nga pjesa e brendshme. Megjithate kete s'ma do menja me e bo noihe :mad:
 

astrit

Primus registratum
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

fiksim me ka ngelur nje totuazh por nuk kam me vend ne trup ku ta shkruaj. :rockband:
 

karamel

Primus registratum
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

Fillimisht postuar nga white power:
[qb]Ne ate vend qe e ke ti eminem_d12 tatun u pelqen vetem zezakve.[/qb]
Mos flit kot, se ske pare gje! :tipsy:
 

karamel

Primus registratum
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

Fillimisht postuar nga Princesha:
[qb]Edhe mu me pelqejn tatuazhet,vendet do te ishin ne sup/ne shpatull/pak siper shputes ne te djathte/ne zonen e dekoltes ose posht belit ne pjesen e mbrapme.

Por nuk guxoj ta bej se kam frik se do te me merzitet dhe do behem pishman qe e bera.[/qb]
Mund ta heqesh me vone po u bere pishman, mjafton te besh maxi 4 seanca me rreze lazer dhe zhduket fare! :thumbsup:
 

Guest
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

i have one in my ass its so cuute /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

mostro

Putraku
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

vallai deri tani jam i pavendosur,por po shoh njiher ate te PROTOS dhe po e bej dhe una nji..
Kush e di se sa cuute do jete!??? /pf/images/graemlins/laugh.gif :eek:
 

Guest
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

Fillimisht postuar nga PUTRAKU:
[qb]vallai deri tani jam i pavendosur,por po shoh njiher ate te PROTOS dhe po e bej dhe una nji..
Kush e di se sa cuute do jete!??? /pf/images/graemlins/laugh.gif :eek: [/qb]
/pf/images/graemlins/laugh.gif

esh nje ashuja zog /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

mostro

Putraku
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

Jo jo po nuk e pashe nuk me mbushet menja per ta bere nji te tille!du prova prova!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif :smash:
 

Guest
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

mir hec se ti tregoj une provat ty :smash: :smash: :smash: /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

mostro

Putraku
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

Amon mos me gjuj ne koke te pakten se ke me me thy syzat!!!!!! /pf/images/graemlins/laugh.gif ohhh zot si qeka.... si zocke /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

no comment /pf/images/graemlins/blush.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Jona H

Primus registratum
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

une kam kater po mendohem per te pestin /pf/images/graemlins/laugh.gif
nje mace ne kurriz
 

qershia

Primus registratum
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

ti tek i pesti e gjete te mendohesh?

c`mendohesh kot, ty ta paska marr ferra uraten...
 

e shkallafitura

Primus registratum
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

RRushi mi nena!!
U shkriva fare.
Hej po ka ndonje rob persembari qe ben tatuazhe ne Tirane?? Do e bej edhe une nje se me ka hikur petullaqi. Sa here shkoj me e bo nji kendej kushtojne nga 500$. Nuk e di si jane cmimet ne Tirane por cfare me shqeteson me shume eshte higjena.
Jona, njeh ndonje ????? Kane cdo gje te sterilizuae se nese jo mund t'i marr nga ketej. Hej me thuaj... se dua ta bej edhe une nje...
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

Dikur me pelqenin aq shume sa isha gati ta beja nje siper mullaqeve, e kisha bere dhe figuren qe desha, dy delfine duke u bashkuar me njeri tjetrin dhe krijonin nje zemer blu.
Por ce do me doli nga qejfi......
Sdo konsideroja tatuazhin dicka tabu pasi fundja fundit trupi yt eshte, ben cte duash me te, megjithse kete vere kur isha ne plazh 3 ne 4 njerez kishin nje tatuazh /pf/images/graemlins/smile.gif

Dashuria, kenaqesia e te qenit 2, frika se mos behesh 3, tmerri se mos mbetesh 1...
 

Jona H

Primus registratum
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

Fillimisht postuar nga e shkallafitura:
[qb]t'hengsha tatuazhet ose me mire tatuazhin..! /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Do vish!!!!!!!!!!????????????!!!!!!!!!!!????????! /pf/images/graemlins/laugh.gif :rockband: :rockband: :rockband: :rockband:
JOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
He mi goc si ta kuptoj do vish...eeee...po njof une nje qe ben dhe eshte goxha i paster...aaaaaaaaaaaaaaaaa
 

Jona H

Primus registratum
Re: ....ju pelqejne tatuazhet....

Fillimisht postuar nga e shkallafitura:
[qb]t'hengsha tatuazhet ose me mire tatuazhin..! /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Veten do hash prap jo mua :rolleyes:
 
Top