....ju pelqejne tatuazhet....

Rimseb10

Valoris scriptorum
Thjesht ngjasoni shume, ne menyren e te shkruarit & logjikuarit kjo mka bere pershtypje qe n fillim, ndoshta dhe gabohem. Nejse, rastesia mbreti botes thone :D

Qe te frenoj ket trurin tend ekstra te them qe rishikoj termat dialegtin mynyren si te llogjikuarit por edhe te shkruarit sepse sje aspak pran asaj qe paramendon thjesht e di dhe ti mjaft qartesisht se po hudh hipoteza te largeta. Do tbeja disa krahasime por do u terboje e sdu ta jap at ndjenje sepse je gabim ne tgjitha drejtimet. Rastesia si fjal esht e kot ta permendesh sic e parashkrun ti sepse na duken ne qe ne tvertet jan caste te caktume. Kam fol si ai qe te ngjasoja meqe kisha ket problem qe sdoja a smundej tkisha te perafert
 

Dreamer

Under the Dome
Me pelqejne dhe sme pelqejne .
Nuk kam per vete
doja te beja nje ama sinqerisht sdija cfare te shkruaja :) Dmth dua dicka qe duro perjete ,pra ska :D
 
Top