Intervista!

joetisti_

Locus omnem
Interviste per te gjithe:
(mund te shmangni cilen pyetje te doni)
1: sa eshte ora?-11-35
2: e ciles dite?-e merkure
3: nick-u yt?-alivia
4: shenja e oroskopit?-demi
5: ke pirsing?-no
6: ke tatuazh?-no
7: je i/e dashuruar?-yes
8: ke tradhtuar ndonjehere?-ehe
9: je tradhtuar ndonjehere?-yhyyy
10: pi duhan?-no
11: ke pire ndonjehere droge?-mos o zot.
12: pi pije alkoolike?-no
13: te pelqen vetja ne brendesi?-yes
14: te pelqen vetja nga jashte?-sigurisht
15: cilin aspekt ne karakter do te ndyshoje?-asgje e dashurojveten :p
16: ke dashuruar aq shume sa ke qare?-po nganjehere "qajme" se na ben mire.
17: ke bere ndonje aksident me makine?-no
18: pepsi apo kola?-asnjeren
19: ke besim te miqte?-kur i quaj miq po
20: ngjyra e preferuar per te brendshmet-colors
21: ngjyra e preferuar per te brendshmet e partnerit/partneres?-ngjyra ngjyra,perfaqsojne ekspresivitet :p
22: ngjyra e preferuar?-i dua ngjyrat te gjitha.
23: siper apo poshte?-per hesap tim ku te me pelqej.
24: masa e kembes?-e kam sekret :p
25: numer i preferuar?-6
26: lloji i muzikes se preferuar?-e qeta pergjethsisht.
27: dush apo vaske?-te dyja :p
28: cfare urren?-budallallikun.
29: cfare pelqen?-zgjuarsine :p
30: pjata e preferuar?-sallata me djath te bardhe.
31: pije e preferuar?-martini
32: ku jeton miku/mikja jote me e larget?-se di fare :p
33: c’do te ndyshoje ne jeten tende?-do zgjasja veren e ca muaj
34: je i/e lumtur?-sbehet llaf lumturi eshte cdo caste kohe per ne qeniet njerzore.
35: film i preferuar?-ka disa
36: kenge e preferuar?-ka shume
37: nga se ke frike?-frike nga asgje,fobi gjarprinjet. :p
38: nga se nuk ke frike?-nga nena natyre dhe bukurit e saj.
39: nje vend ku te pelqen te shkosh?-xhungel afrike.
40: parfum i preferuar?-dior
41: sport i preferuar?-noti vrapi
42: je natyre e hapur apo e mbyllur?-ne varsi te ambjentit dhe persoanve.
43: det apo mal?-te dyja ne nje perqafim.
44: ke frike nga vdekja?-no
45: kur bie te flesh?-darke :p
46: kur ngrihesh ne dite pushimi?-10
47: nga 1 – 100, sa peshe ngre ne jete per ty:
Seksi
Parate
Principet
48: tri gjerat qe sheh
Te nje femer
Te nje mashkull
49: me mire te shendoshe/a apo te dobet/ta?
50: cili lloj do te doje te ishe po te ishe:
Nje kafshe
Nje shpend
Nje peme
Nje frut
Nje insekt
Nje stine
Nje shtet
Nje ngjyre
Nje liber
51: bej nje pershendetje!

Boll plotesova u lodha :p
Pershendes gazetarin intervistues :p
falemnderit, Alivia
ke dhe nje tjeter :p
 

joetisti_

Locus omnem
Allahalla ..sqenkeni nrregull ju ...: ))
Spo shkruj fare me mir :p
Jane pyetje qe femrat ne vende te huaja u pergjigjen pa asnje lloj problemi. Sidoqofte une mirekuptoj pasi ne mentalitetin tone akoma nje femer e lirshme do te dukej sikur po jep mesazhin se eshte e disponueshme per seks me cilindo qe interesohet. Por qe s'eshte fare keshtu.

Mbase do te kete nga ato qe ndihen te lirshme dhe pergjigjen. Mbase do te kete nga ato qe ndihen te lirshme por nuk pergjigjen. Se s'u do qejfi :p Por, nese me ndodh te bej here tjeter nje interviste, i detyruar, do t'i shmang keto pyetje "sikletsjellese".

Falemnderit gjithsesi, Anabell :)
 

joetisti_

Locus omnem
Se vras shum per pergjigjet se flas si te dua po mberi pershtypje kjo Alivia qe gjasme po tallej ...lol
Per cilen gje? Rreth pergjigjeve?
Ka mundesi te medha ta kesh keqkuptuar, mendoj une. Nga personat qe njohim ketu, pervec shakase, askush nuk tallet me dike tjeter.

"Anabell", mos eshte nje film me nje kukull, si tip horror?

(tema)
interviste e shkurter per Anabell:


1. je pro apo kunder:
dhurimit te organeve:
abortit:
eutanazise:
legalizimit te shtepive publike:
martesave gay:

*eutanizia, veprimi kur nga nje qender e specializuar nje personi(te ose jo te semure) i jepet ndihme qe te vdese.
 

Artin

Papirus rex
Janë pak, por janë me spec.
Po t'u përgjigjesh, mund të të vënë etiketa e të armiqësohesh me disa anëtarë... :p
 

Andrea_1

Forumium praecox
Janë pak, por janë me spec.
Po t'u përgjigjesh, mund të të vënë etiketa e të armiqësohesh me disa anëtarë... :p
Atehere nje arsye me shum per tu pergjigjur:p


1. je pro apo kunder:
dhurimit te organeve: pro
abortit: kunder
eutanazise: pro
legalizimit te shtepive publike: pro
martesave gay: kunder

E thjeshte fare
Per etiketa mos hezitoni:p
 

joetisti_

Locus omnem
Te pergjigjem une per keto pyetjet lart se qenkan pak dhe sakt :p
po t'i bej te shkurtra atehere. Per Andrea_1:


1. si do te doje te quhej i dashuri yt? (ose vetem shkronjen e pare)
2. nje emer per nje nga femijet: (qe ke apo do te kesh)
3. emer qyteti qe te pelqen? (vetem si emer)
4. e quan veten me fat?
5. genjen per te fshehur nje te vertete personale?
6. sinqeriteti, eshte virtyt i budallait? (sic thone)
7. ke marre 4 kur ke qene ne shkolle?
8. genjen per te fshehur nje te vertete personale?
9. pushimet, ku dhe me ke?
 

joetisti_

Locus omnem
**qe te mos kete keqkuptime se po e diskutonim kete punen e te dashurit, Andrea_1, t'i kam bere pyetjet sikur je single, kur ti mund te jesh edhe e martuar.
 

joetisti_

Locus omnem
per Anabell dhe Andrea_1:

1- nje nga te dyja: pasuri perrallore apo te jesh me ate qe te do zemra?
2- do te merrje leke per nje sherbim abuziv ne pune?
3- mendon se leku te josh?
4- le bakshish?
5- deri ne cfare vlere s’te vjen me ta dorezosh nje portofol te gjetur?
6- do ta blije shume shtrenjte dicka qe vertet te pelqen?
7- e ke zakon te thuash falemnderit kur paguhesh per nje sherbim?
8- sa leke do te duhej te ishte rroga per te jetuar normalisht?
9- je e kursyer apo shperdoruese?
 

Anabell

Forumium maestatis
1- nje nga te dyja: pasuri perrallore apo te jesh me ate qe te do zemra? Me ate qe do zemra
2- do te merrje leke per nje sherbim abuziv ne pune? Nese i ben keq njeriu jo
3- mendon se leku te josh? Dikur po , tani jo dhe aq
4- le bakshish? Kur kam mundesi
5- deri ne cfare vlere s’te vjen me ta dorezosh nje portofol te gjetur? 1 milion dollar :p
6- do ta blije shume shtrenjte dicka qe vertet te pelqen? Nese eshte investim po
7- e ke zakon te thuash falemnderit kur paguhesh per nje sherbim? Po
8- sa leke do te duhej te ishte rroga per te jetuar normalisht? Varet ku jetoj
9- je e kursyer apo shperdoruese? Ruaj por dhe qef bej me moderim
 

Artin

Papirus rex
Jam në punë dhe kam 1 orë pushim.
S'kisha ç'bëja dhe thashë të mbushja një intervistë... :p
Gjeta një të vjetër, në faqet e kaluara...


1.Ku je tani? Në punë
2.Sa % rendesi i jep forumit?
3.Ku jeton Momentalisht? Jashtë Shqipërisë
4.C'vend luan paraja ne jeten tende ,e abuzon apo konservon me teper? Mua më duket se e shpërdoroj.
5.C'do te thot fjala SHOK/SHOQE për ty?
6.Je zhgenjyer ndonjeher ne jetë? Plot herë.
7.Ngjyra juaj e preferuar? E gjelbër, e kuqe.
8.Arrogante,e cilter,mendjemadhe,zemergjere,ambicjoze.cila nga keto veti
te pershkruan ty me mirë? Zemërgjerë
9.Cfarë te bene te ecesh perpara? Shpresa
10.Ca lloj muzike degjon me teper? Të ndryshme, varet nga gjendja.
11.Te pëlqen te udhetosh? Nqs po ku ke shkuar? Nuk më pëlqen të udhëtoj shumë.
12.Pershkruaj një mbremje romatike ideale për ty? Me pak dritë...
13.Ke të dashur?
14.Di te patinosh mbi akull? Jo
15.Ne një zenke midis 2 Miqeve ,si reagon? Nuk mbaj krahë, por mundohem t'i qetësoj.
16.Cila lule te pëlqen me teper? Lulet vjollcë.
17.Kush eshte shprehja qe ke perdorur me shume sot?
18.Cilin Shtet Preferoni me shume? Shqipërinë
19.Sa here Genjeni ne Dite?
20.Te Pelqen Forumi ? Po, edhe pse ka pak anëtarë.
 
Last edited:

Andrea_1

Forumium praecox
I smell provokacia lol:p


1. si do te doje te quhej i dashuri yt? (ose vetem shkronjen e pare)
Nuk e kam menduar ndonjehere

2. nje emer per nje nga femijet: (qe ke apo do te kesh)
Me pelqen Sophia dhe Henry

3. emer qyteti qe te pelqen? (vetem si emer)
Vlora
4. e quan veten me fat?
Po

5. genjen per te fshehur nje te vertete personale?
Ndoshta

6. sinqeriteti, eshte virtyt i budallait? (sic thone)
Nganjhere

7. ke marre 4 kur ke qene ne shkolle?
Kurre

8. genjen per te fshehur nje te vertete personale?
Shif pergjigjen nr 5 :p ( here tjeter zotri gazetar me pak emicione ne intereviste):p

9. pushimet, ku dhe me ke?[/QUOTE]
Phuket Thailand
Vetem :)
 

joetisti_

Locus omnem
1- nje nga te dyja: pasuri perrallore apo te jesh me ate qe te do zemra? Me ate qe do zemra
2- do te merrje leke per nje sherbim abuziv ne pune? Nese i ben keq njeriu jo
3- mendon se leku te josh? Dikur po , tani jo dhe aq
4- le bakshish? Kur kam mundesi
5- deri ne cfare vlere s’te vjen me ta dorezosh nje portofol te gjetur? 1 milion dollar :p
6- do ta blije shume shtrenjte dicka qe vertet te pelqen? Nese eshte investim po
7- e ke zakon te thuash falemnderit kur paguhesh per nje sherbim? Po
8- sa leke do te duhej te ishte rroga per te jetuar normalisht? Varet ku jetoj
9- je e kursyer apo shperdoruese? Ruaj por dhe qef bej me moderim
falemnderit, Anabell!
 

joetisti_

Locus omnem
I smell provokacia lol:p


1. si do te doje te quhej i dashuri yt? (ose vetem shkronjen e pare)
Nuk e kam menduar ndonjehere

2. nje emer per nje nga femijet: (qe ke apo do te kesh)
Me pelqen Sophia dhe Henry

3. emer qyteti qe te pelqen? (vetem si emer)
Vlora
4. e quan veten me fat?
Po

5. genjen per te fshehur nje te vertete personale?
Ndoshta

6. sinqeriteti, eshte virtyt i budallait? (sic thone)
Nganjhere

7. ke marre 4 kur ke qene ne shkolle?
Kurre

8. genjen per te fshehur nje te vertete personale?
Shif pergjigjen nr 5 :p ( here tjeter zotri gazetar me pak emicione ne intereviste):p

9. pushimet, ku dhe me ke?
Phuket Thailand
Vetem :)[/QUOTE]
Andrea_1, falemnderit! Jo, nuk ka asnje provokim :)
Qenkam ngaterruar me pyetjen 8 :p
 
Top