Intervista!

joetisti_

Locus omnem
per Andrea_1 dhe Anabell:

1. te jesh apo te kesh?
2. mekatin me te madh tendin, do ta tregoje?
3. porosia e prinderve te tu?
4. shume apo pak?
5. si e shikon veten kur te plakesh?
6. ke kafshe shtepiake?
7. cilen gazete lexon?
8. ke gjera qe nuk u reziston dot?
 

Andrea_1

Forumium praecox
Andrea, është dhe një intervistë tjetër për ty, tek postimi 792.


1. te jesh apo te kesh?
Te jesh


2. mekatin me te madh tendin, do ta tregoje?
Ndoshta


3. porosia e prinderve te tu?
Mes te shume porosive .....
"Ji vetvetja, mos ndrysho kurre "


4. shume apo pak?
Diku ne mes


5. si e shikon veten kur te plakesh?
Hotter then hell:p


6. ke kafshe shtepiake?
Kam qen


7. cilen gazete lexon?
The Guardian, The times, The Independent
Gazeta Shqiptare....


8. ke gjera qe nuk u reziston dot?
Nahh


Sot në 00:10
 
Last edited:

Andrea_1

Forumium praecox
per Andrea_1 dhe Anabell:

1. te jesh apo te kesh?
2. mekatin me te madh tendin, do ta tregoje?
3. porosia e prinderve te tu?
4. shume apo pak?
5. si e shikon veten kur te plakesh?
6. ke kafshe shtepiake?
7. cilen gazete lexon?
8. ke gjera qe nuk u reziston dot?


1- nje nga te dyja: pasuri perrallore apo te jesh me ate qe te do zemra?
Keto te dyja nuk bejne pa njera tjetren :D


2- do te merrje leke per nje sherbim abuziv ne pune?
Never


3- mendon se leku te josh?
Mendoj qe leku josh cdo njerin nga ne


4- le bakshish?
Le


5- deri ne cfare vlere s’te vjen me ta dorezosh nje portofol te gjetur?
Si shoqja lart por me pound ose euro :p


6- do ta blije shume shtrenjte dicka qe vertet te pelqen?
E kam blare


7- e ke zakon te thuash falemnderit kur paguhesh per nje sherbim?
Zakonisht falenderohem:p


8- sa leke do te duhej te ishte rroga per te jetuar normalisht?
Gjithcka varet nga vendi dhe nga ke quajme normale


9- je e kursyer apo shperdoruese?
Pak nga te dyja
 

joetisti_

Locus omnem
1. te jesh apo te kesh?
Te jesh


2. mekatin me te madh tendin, do ta tregoje?
Ndoshta


3. porosia e prinderve te tu?
Mes te shume porosive .....
"Ji vetvetja, mos ndrysho kurre "


4. shume apo pak?
Diku ne mes


5. si e shikon veten kur te plakesh?
Hotter then hell:p


6. ke kafshe shtepiake?
Kam qen


7. cilen gazete lexon?
The Guardian, The times, The Independent
Gazeta Shqiptare....


8. ke gjera qe nuk u reziston dot?
Nahh


Sot në 00:10
1- nje nga te dyja: pasuri perrallore apo te jesh me ate qe te do zemra?
Keto te dyja nuk bejne pa njera tjetren :D


2- do te merrje leke per nje sherbim abuziv ne pune?
Never


3- mendon se leku te josh?
Mendoj qe leku josh cdo njerin nga ne


4- le bakshish?
Le


5- deri ne cfare vlere s’te vjen me ta dorezosh nje portofol te gjetur?
Si shoqja lart por me pound ose euro :p


6- do ta blije shume shtrenjte dicka qe vertet te pelqen?
E kam blare


7- e ke zakon te thuash falemnderit kur paguhesh per nje sherbim?
Zakonisht falenderohem:p


8- sa leke do te duhej te ishte rroga per te jetuar normalisht?
Gjithcka varet nga vendi dhe nga ke quajme normale


9- je e kursyer apo shperdoruese?
Pak nga te dyja
Falemnderit!
Andrea_1, hotter then hell, c'do te thote?
 

joetisti_

Locus omnem
per: Andrea_1 dhe Anabell (ndonese Anabell-es po me vjen te besoj se s'i kane pelqyer pyetjet, por mbase edhe i kane pelqyer :) Ty Andrea_1, te kane pelqyer?

1. pse nje djale do te te adhuronte ose pelqente?
2. shpreh nje deshire per veten:
nje per mua:
nje per forumin.
3. i merr vendimet me veshtiresi?
4. te pelqen: i menjehershem apo dashurim i ngadalte?
5. bej nje rime me kete fjali: Shqiperi nena ime…
6. tv ne dhomen e gjumit, apo liber mbi komodine?
7. do te ishe e gatshme te jepje gjithe kursimet per nje udhetim ne hapsire?
8. mashkulli dhe femra, kane ndryshim?
 

Anabell

Forumium maestatis
1. pse nje djale do te te adhuronte ose pelqente?sepse ska rruge te mesme ..ndryshe do me urrente se jam icik antipatike ne fakt ...
2. shpreh nje deshire per veten: te arrij maksimumin e aftesive te mia
nje per mua: te ndjehesh mire me veten
nje per forumin. Te kete vahdimesi
3. i merr vendimet me veshtiresi?smar mendime po sqesh e sigurt
4. te pelqen: i menjehershem apo dashurim i ngadalte? Pa nxitim lool
5. bej nje rime me kete fjali: Shqiperi nena ime…ti me rrite me mesime...
6. tv ne dhomen e gjumit, apo liber mbi komodine? Te dyja
7. do te ishe e gatshme te jepje gjithe kursimet per nje udhetim ne hapsire? Mbase po
8. mashkulli dhe femra, kane ndryshim?asnjecik

Te pergezoj per pyetjet dhe durimin..
 

Anabell

Forumium maestatis
1. te jesh apo te kesh? Jesh
2. mekatin me te madh tendin, do ta tregoje? Po
3. porosia e prinderve te tu? Asnje
4. shume apo pak? Pak
5. si e shikon veten kur te plakesh? Njesoj
6. ke kafshe shtepiake?jo
7. cilen gazete lexon? Shoh vetem titujt ne internet
8. ke gjera qe nuk u reziston dot?po por rralle
 

bobo

marksist-enverist
Intervista .

1.Ku je tani? Koord.Gjeo: 49.4967100°,: 8.4795500°
2.Sa % rendesi i jep forumit? 15%
3.Ku jeton Momentalisht? shik. 1
4.C'vend luan paraja ne jeten tende ,e abuzon apo konservon me teper? abuzim
5.C'do te thot fjala SHOK/SHOQE për ty? objekt: kalimkoher
6.Je zhgenjyer ndonjeher ne jetë? jo
7.Ngjyra juaj e preferuar? vishnje
8.Arrogante,e cilter,mendjemadhe,zemergjere,ambicjoze.cila nga keto veti
te pershkruan ty me mirë? arrogant
9.Cfarë te bene te ecesh perpara? deshira te shikoj tjeret duke deshtuar
10.Ca lloj muzike degjon me teper? haevy/death metal
11.Te pëlqen te udhetosh? Nqs po ku ke shkuar? shume; Kili
12.Pershkruaj një mbremje romatike ideale për ty? sex-drog-rrok
13.Ke të dashur? i prostitut (quhet? :D )
14.Di te patinosh mbi akull? patjeter
15.Ne një zenke midis 2 Miqeve ,si reagon? tifozllek histerik
16.Cila lule te pëlqen me teper? e modhes
17.Kush eshte shprehja qe ke perdorur me shume sot? i dh***sha i m*t
18.Cilin Shtet Preferoni me shume ? 11
19.Sa here Genjeni ne Dite? asnjeher
20.Te Pelqen Forumi ? olala
 

bobo

marksist-enverist
(mund te shmangni cilen pyetje te doni)
1: sa eshte ora? 11:31
2: e ciles dite? 16.10.19

4: shenja e oroskopit? bricjap
5: ke pirsing? po
6: ke tatuazh? po
7: je i/e dashuruar? jo
8: ke tradhtuar ndonjehere? po
9: je tradhtuar ndonjehere? sjam i sigurte
10: pi duhan? jo
11: ke pire ndonjehere droge? po
12: pi pije alkoolike? me raste
13: te pelqen vetja ne brendesi? me raste
14: te pelqen vetja nga jashte? po
15: cilin aspekt ne karakter do te ndyshoje? respektin ndaj njeriut
16: ke dashuruar aq shume sa ke qare? i her
17: ke bere ndonje aksident me makine? jo
18: pepsi apo kola? asnjeren
19: ke besim te miqte? jo
20: ngjyra e preferuar per te brendshmet? bardh
21: ngjyra e preferuar per te brendshmet e partnerit/partneres? qumeshti
22: ngjyra e preferuar? vishnje
23: siper apo poshte? siper
24: masa e kembes? 43
25: numer i preferuar? 2
26: lloji i muzikes se preferuar? Haevy/Death Met
27: dush apo vaske? vask
28: cfare urren? shkelqimin
29: cfare pelqen? butesin
30: pjata e preferuar? grosh
31: pije e preferuar? konjak
32: ku jeton miku/mikja jote me e larget? Kili
33: c’do te ndyshoje ne jeten tende? asgje
34: je i/e lumtur? po
35: film i preferuar? gangster chronicles
36: kenge e preferuar? o moj ti me syt ezi
37: nga se ke frike? njeriu
38: nga se nuk ke frike? jashttokesoret
39: nje vend ku te pelqen te shkosh? Mongoli

42: je natyre e hapur apo e mbyllur? hapur
43: det apo mal? mal
44: ke frike nga vdekja? po
45: kur bie te flesh? 23
46: kur ngrihesh ne dite pushimi? 06
47: nga 1 – 100, sa peshe ngre ne jete per ty:
Seksi- 80
Parate- 30
Principet- 90
48: tri gjerat qe sheh
Te nje femer: t ndenjuat pasme, hapin dhe levizjen e kokes

49: me mire te shendoshe/a apo te dobet/ta? dobet
50: cili lloj do te doje te ishe po te ishe: ngjyr
Nje kafshe
Nje shpend
Nje peme
Nje frut
Nje insekt
Nje stine
Nje shtet
Nje ngjyre
Nje liber
51: bej nje pershendetje! mos u pafshim me
 
Top