Intervista!

joetisti_

Locus omnem
E katermbedhjeta.

1)E ke lexuar apo ke marre te dhena nga Kamasutra?
2)emri i/e te fundit qe ke patur ne zemer?
3)ku do te doje te ishe tani?
4)emri i shokut/shoqes me te mire?
5)nga sa kohe njiheni?
6)je simpatik/e?
7)enderr apo realitet?
8)gjeja qe thua me shpesh?
9)puthje apo ledhatime?
10)e mban veten per te persosur?
11)flet ndonjehere me veten?
12)te pelqen te udhetosh?
13)cfare lloji do te doje po te ishe:
-nje kafshe?
-nje lule?
-nje frut?
-nje ngjyre?
14)te qeshesh apo te qash?
15)diell apo shi?
16)dashuri apo para?
17)biond/e apo brun/e?
18)vere apo birre?
19)ke vuajtur ndonjehere per dashurine?
20)endrra jote ne sirtar?
21)ke dhene/marre ndonjehere nje pellembe?
22)eshte i rendesishem seksi?
23)c'ngjyre ka celulari yt?
24)hene apo diell?
25)per cfare po mendon?
26)gjerat qe shikon te nje vajze/djale?
27)lenda jote e preferuar?(apo ke patur, ne shkolle?)
28)merresh me sport?
29)je i/e dashuruar per momentin?
30)ku je?
31)cfare ta shpif?
32)shkruan me doren e majte apo te djathte?
33)cokollate apo vanilje?
34)ke do te doje prane teje ne keto momente?
35)kujt do t’i jepje nje puthje?
 

Narkomane

Valoris scriptorum
Kjo teme është te beni intervista antareve.

Intervista .

1.Ku je tani?
2.Sa % rendesi i jep forumit?
3.Ku jeton Momentalisht?
4.C'vend luan paraja ne jeten tende ,e abuzon apo konservon me teper?
5.C'do te thot fjala SHOK/SHOQE për ty?
6.Je zhgenjyer ndonjeher ne jetë?
7.Ngjyra juaj e preferuar?
8.Arrogante,e cilter,mendjemadhe,zemergjere,ambicjoze.cila nga keto veti
te pershkruan ty me mirë?
9.Cfarë te bene te ecesh perpara?
10.Ca lloj muzike degjon me teper?
11.Te pëlqen te udhetosh? Nqs po ku ke shkuar?
12.Pershkruaj një mbremje romatike ideale për ty?
13.Ke të dashur?
14.Di te patinosh mbi akull?
15.Ne një zenke midis 2 Miqeve ,si reagon?
16.Cila lule te pëlqen me teper?
17.Kush eshte shprehja qe ke perdorur me shume sot?
18.Cilin Shtet Preferoni me shume ?
19.Sa here Genjeni ne Dite?
20.Te Pelqen Forumi ?
 

Narkomane

Valoris scriptorum
Tropojane po se pate bzdi pergjigju ksaj interviste tvogel
1 . Aaa, mendon se ne jete hapi me i rendesishem per femren eshte martesa?
2. Kur ka qen dita jote me e lumtur?
3. Ka ekzistuar ndonje rast kur ke kerkuar falje edhe kur nuk duhej te kerkoje?
4. E ndjen ndonjehere veten te parealizuar ne disa plane te jetes tende?
5. Je vertet e dashuruar me ke duhet?
 

Solaris

Suadade...
Anëtar i Shtabit
Kjo teme është te beni intervista antareve.

Intervista .

1.Ku je tani?
Në dhomen time.
2.Sa % rendesi i jep forumit?
Mjaftueshem.
3.Ku jeton Momentalisht?
Tiranë
4.C'vend luan paraja ne jeten tende ,e abuzon apo konservon me teper?
Përpiqem të ruaj ekuilibrat e duhura , thonë që paraja dhe shpirti shkojnë në të njejten linje, prandaj duhet të tregohesh e kujdesshme me menaxhimin e saj...Nuk duhem të biem pre e parase dhe të humbasim vlerat tona humane.
5.C'do te thot fjala SHOK/SHOQE për ty?
Vetvetja është shoqja ime më e ngushtë.
6.Je zhgenjyer ndonjeher ne jetë?
Aty, aty.
7.Ngjyra juaj e preferuar?
Bardh dhe Zi.
8.Arrogante,e cilter,mendjemadhe,zemergjere,ambicjoze.cila nga keto veti
te pershkruan ty me mirë?

Pak rendesi ka te flas per veten.
9.Cfarë te bene te ecesh perpara?
Familja ime.
10.Ca lloj muzike degjon me teper?
Melodi, Hard Rock/Metal
11.Te pëlqen te udhetosh? Nqs po ku ke shkuar?
Po me pelqen jashtezakonisht shume! Nje dite do te udhetoj neper bote , shpresoj ne ato vende qe deshiroj.
12.Pershkruaj një mbremje romatike ideale për ty?
Buze detit, ne nje nate me hene dhe qiellin e mbushur me yje :)
13.Ke të dashur?
Jo.
14.Di te patinosh mbi akull?
Jo , por do te me pelqente.
15.Ne një zenke midis 2 Miqeve ,si reagon?
Perpiqem te qetesoj situaten.
16.Cila lule te pëlqen me teper?
Trendafili blu.
17.Kush eshte shprehja qe ke perdorur me shume sot?
Gjithe ekzistenca jone varet nga mosqenia.
18.Cilin Shtet Preferoni me shume ?
Austrine.
19.Sa here Genjeni ne Dite?
Asnjehere.
20.Te Pelqen Forumi ?
PO.
 

Balahk

Locus omnem
E katermbedhjeta.

1)E ke lexuar apo ke marre te dhena nga Kamasutra?

2)emri i/e te fundit qe ke patur ne zemer?
(S)
3)ku do te doje te ishe tani?
Me (S)
4)emri i shokut/shoqes me te mire?
(B) shoku
5)nga sa kohe njiheni?
qe femije
6)je simpatik/e?
mjaftueshem :)
7)enderr apo realitet?
realitet
8)gjeja qe thua me shpesh?
te lutem
9)puthje apo ledhatime?
te dyja
10)e mban veten per te persosur?
shpesh here :p
11)flet ndonjehere me veten?
mendoj,nuk flase me vete kurre
12)te pelqen te udhetosh?
po,shume
13)cfare lloji do te doje po te ishe:
njeri,asnjelloje tjeter
-nje kafshe?
-nje lule?
Orkidea
-nje frut?
pjeshka
-nje ngjyre?
blu
14)te qeshesh apo te qash?
te qesh
15)diell apo shi?
me alternime,ne varsi te gjendjes time
16)dashuri apo para?
te dyja :p
17)biond/e apo brun/e?
brun
18)vere apo birre?
vere
19)ke vuajtur ndonjehere per dashurine?
po
20)endrra jote ne sirtar?
enderr e kahershme,tu beja futbollist
21)ke dhene/marre ndonjehere nje pellembe?
kam marre nga profesori :p
22)eshte i rendesishem seksi?
po,patjeter
23)c'ngjyre ka celulari yt?
i zi
24)hene apo diell?
hene
25)per cfare po mendon?
sa shume pyetje:p
26)gjerat qe shikon te nje vajze/djale?
karakterin
27)lenda jote e preferuar?(apo ke patur, ne shkolle?)gjeografi,matematik
28)merresh me sport?
palester
29)je i/e dashuruar per momentin?
shuuuuume
30)ku je?
ne krevatin tim:p
31)cfare ta shpif?
mijt
32)shkruan me doren e majte apo te djathte?
djathte
33)cokollate apo vanilje?
vanilje
34)ke do te doje prane teje ne keto momente?
(S)
35)kujt do t’i jepje nje puthje?

(S)
:) :)
 

Solaris

Suadade...
Anëtar i Shtabit
Hahahahahahahahahahahaha o Ardi ,
nga fillimi deri ne fund vetem -S- lexova.

Ah te lumte , ti dashuron more djale! :)
 

joetisti_

Locus omnem
per Megg:

1- pa lindur, c’emer do t’i kishe vene vetes
2- nofke qe i ke vene mikut/mikes se ngushte
3- sa vjec/e do doje te ishe
4- profesionin qe do doje per te dashurin/dashuren
5- tre mbiemra per te percaktuar te dashurin/dashuren
6- ne cilin rast do perdorje piken e dobet te tij/saj
a. per te t’dhene 10 000 000 leke
b. per t’i marre nje puthje
7- te ishte rasti per te dhuruar 10 milion $
a. do t’ia jepje nje personi te vetem
b. do t’ia jepje 10 milion personave
8- do visheshe seksi per inat te te dashurit/ dashures
9- te thone shpesh se je i/e pacipe?
10- nje sharje per dike qe te shan rende
11- do ta bente diten tende me te bukur:
a. nje puthje nga dikush qe s’e pate kurre
b. nje piano
c. nje udhetim ne hapsire
d. nje Ferrari
e. pak pluhur hene
12- cila gje do te ta bente me te shemtuar
13- ke dashur ndonjehere te rrahesh te dashurin/dashuren
14- cila eshte gjeja me e vogel qe te ben te lumtur
15- ne mbremje fle menjehere apo mendon dike?
16- kur zgjohesh ne mengjes lan dhembet apo fle edhe pak
17- cilen pjese te trupit do doje me te madhe apo me te vogel
18- te kishte jete pas vdekjes do te pyesje:
a- a do te kete vdekje pas kesaj jete te dyte
b- a do te kete jete pas vdekjes se dyte
c- s’te intereson
19- bej nje pershendetje.
 

Balahk

Locus omnem
per Megg:

1- pa lindur, c’emer do t’i kishe vene vetes
Rustem :p
2- nofke qe i ke vene mikut/mikes se ngushte
thengjill i mbuluar.
3- sa vjec/e do doje te ishe
18 vj ;)
4- profesionin qe do doje per te dashurin/dashuren
Profesionin tim,te punonim bashke :p
5- tre mbiemra per te percaktuar te dashurin/dashuren
boohh
6- ne cilin rast do perdorje piken e dobet te tij/saj
a. per te t’dhene 10 000 000 leke
b. per t’i marre nje puthje
(A):p
7- te ishte rasti per te dhuruar 10 milion $
a. do t’ia jepje nje personi te vetem
b. do t’ia jepje 10 milion personave
(A)
8- do visheshe seksi per inat te te dashurit/ dashures
JO
9- te thone shpesh se je i/e pacipe?
JO
10- nje sharje per dike qe te shan rende
TE NJEJTEN QE DO ME THOTE,OSE ME KEQ.
11- do ta bente diten tende me te bukur:
(A)
a. nje puthje nga dikush qe s’e pate kurre
b. nje piano
c. nje udhetim ne hapsire
d. nje Ferrari
e. pak pluhur hene
12- cila gje do te ta bente me te shemtuar
13- ke dashur ndonjehere te rrahesh te dashurin/dashuren
JO
14- cila eshte gjeja me e vogel qe te ben te lumtur
FJALA TE DUA
15- ne mbremje fle menjehere apo mendon dike?
MENDOJ DIKE.
16- kur zgjohesh ne mengjes lan dhembet apo fle edhe pak
LAJE DHEMBET.
17- cilen pjese te trupit do doje me te madhe apo me te vogel
SKAM,I KAM TE GJITHA NE PROPOCION
18- te kishte jete pas vdekjes do te pyesje:
(C)
a- a do te kete vdekje pas kesaj jete te dyte
b- a do te kete jete pas vdekjes se dyte
c- s’te intereson
19- bej nje pershendetje.
PERSHENDES @joetisti_ :)
qe mundesoi intervisten.
 
Last edited:

joetisti_

Locus omnem
Kjo teme është te beni intervista antareve.

Intervista .

1.Ku je tani?
2.Sa % rendesi i jep forumit?
3.Ku jeton Momentalisht?
4.C'vend luan paraja ne jeten tende ,e abuzon apo konservon me teper?
5.C'do te thot fjala SHOK/SHOQE për ty?
6.Je zhgenjyer ndonjeher ne jetë?
7.Ngjyra juaj e preferuar?
8.Arrogante,e cilter,mendjemadhe,zemergjere,ambicjoze.cila nga keto veti
te pershkruan ty me mirë?
9.Cfarë te bene te ecesh perpara?
10.Ca lloj muzike degjon me teper?
11.Te pëlqen te udhetosh? Nqs po ku ke shkuar?
12.Pershkruaj një mbremje romatike ideale për ty?
13.Ke të dashur?
14.Di te patinosh mbi akull?
15.Ne një zenke midis 2 Miqeve ,si reagon?
16.Cila lule te pëlqen me teper?
17.Kush eshte shprehja qe ke perdorur me shume sot?
18.Cilin Shtet Preferoni me shume ?
19.Sa here Genjeni ne Dite?
20.Te Pelqen Forumi ?
1.Ku je tani? - para laptopit
2.Sa % rendesi i jep forumit? - pak me shume se c'do duhej
3.Ku jeton Momentalisht? - ne QYTETIN tim
4.C'vend luan paraja ne jeten tende ,e abuzon apo konservon me teper? - te nevojshmen, e konservoj.
5.C'do te thot fjala SHOK/SHOQE për ty? - eshte baraz me jete te qete
6.Je zhgenjyer ndonjeher ne jetë? - jo aq sa te mos e pranoja te zhgenjehesha po njelloj
7.Ngjyra juaj e preferuar? - jeshilja
8.Arrogante,e cilter,mendjemadhe,zemergjere,ambicjoze.cila nga keto veti - ambicioz.
te pershkruan ty me mirë? - Megg, ajo me pershkruan si shokun e saj te mire :)
9.Cfarë te bene te ecesh perpara? - dashuria
10.Ca lloj muzike degjon me teper? - greke (te lehta me shume)
11.Te pëlqen te udhetosh? Nqs po ku ke shkuar? - shume, me pelqen te shkoj kudo (kudoja me pelqen shume :) )
12.Pershkruaj një mbremje romatike ideale për ty? - ne nje lokal me drita te ulura dhe muzike te qete, me nje vajze qe me ka marre vemendjen, duke pire vere te kuqe.
13.Ke të dashur? - eh, pyetje qe me ben te gelltit peshtymen, momentalisht jo...
14.Di te patinosh mbi akull? - jo, por me pelqen shume te mesoj
15.Ne një zenke midis 2 Miqeve ,si reagon?- i hedh benzine zjarrit :p, bej te pamunduren per t'i qetesuar
16.Cila lule te pëlqen me teper? - zambak uji
17.Kush eshte shprehja qe ke perdorur me shume sot? - dreqi ta haje
18.Cilin Shtet Preferoni me shume ? - Italine
19.Sa here Genjeni ne Dite? - dy ose tre
20.Te Pelqen Forumi ? - si te them... po.
 
Last edited:

Solaris

Suadade...
Anëtar i Shtabit
1) Si vishesh zakonisht? Në punë i përmbahemi etikës profesionale , ndërsa jashtë orarit të saj , thjeshtë ashtu si ndjehem më mire.
2) Dita jote me e bukur? Më e bukura? Jo vetëm një , disa dhe për këtë duhet të ndjehem e gëzuar.
3) Dita jote me e shemtuar? Para disa ditësh përjetova ditën me të trishtuar të jetës time.
4) cili eshte qellimi i jetes? Qëllimi i jetës time? Të zotëroj një punë të mire , të kem një familje të shendetshme dhe me vlera dhe e fundit jo më pak nga rendësia, thjesht dua të shijoj praninë dhe dashurine e njerëzve të mi të përzemërt.
5) je fetar/e? Jo
6) filmi i fundit qe ke pare ne kinema? Nuk më kujtohet.
7) film i preferuar? Janë disa të tilla.
8) zhaner muzikor? Balada , piano , rock , pop , jazz.
9) programi televiziv yti i preferuar? Kam hequr dorë nga TV.
10) interesat e tua? Nuk dua të kem interesa , vetëm humanizëm.
11) pushime ideale? Me ndonjë njeri që e dua , mbase.
12) ku shkon kur del? Shëtitje ose në kafenenë e preferuar...
13) fraze e preferuar? Today i am taking responsibility for my own happiness , i'm going to the bookstore.
14) cila gje jep lumturi? Shëndeti i familjareve të mi.
15) mban vath? Po.
16) kujtimi me i bukur? Kujtimet më të bukura i kam nga fëmijëria.
17) momenti kur je ndiere me mire? Kur pas një ditë të keqe , prindërit më folen dhe dhuruan besimin e tyre dhe se mund t'ia dal mbanë të kapërcej sfidat e jetës.
18) ne c'pozicion te ze gjumi ne mbremje? Me bark. Haha.
19) gjeja qe te ben me shume frike? Lartësia.
20) dashuri apo miqesi? Për të dyja.
21) gjeja qe te xhindos me shume? Padrejtësite.
22) te pelqen vetja? Bashkëjetoj me vetveten , dëshiroj një paqe të vazhdueshme dhe jo konflikte... :p
23) me shume se te tjeret? Mjaftueshem.
24) ke me shume besim te te tjeret apo te vetvetja? Mundohem të ruaj , të përmirësoj bindjen dhe besimin vetëm tek vetvetja.
25) emri i pare qe te vjen ne mendje? Emri i tij.
26) fjala e fundit qe do te doje te thoje? Trishtim.
27) proverbi i pare qe te vjen ne mendje?
28) e rregullon dhomen?
Po.
29) hera e fundit qe e ke bere kete? Në mëngjes.
30) cilesia qe vlereson me shume? Thjeshtësia , njohuritë , sinqeritetin , humanizmin.
31) objekti me i kote? Asnjë.
32) ai me i vlefshem? Të gjitha.
33) menyra me e thjeshte per t'i komunikuar gjerat? Me argumentime.
34) nuk e duron nje person kur? Kur flet gjatë gjithë kohës për veten e tij/saj.
35) nje person(mbase televiziv) qe te terheq fizikisht? Nuk kam.
36) mallkon? Nuk mallkoj , me mallkojnë. (Shaka)
37) te pelqen gjella? Po mamaja ime mendon se jam shumë e mirë për të ngrenë , nuk ankohem. :p
38) me mire i/e shendoshe apo i/e dobet? Më mirë i/e shendetshëm.
39) beson ne shance te barabarta midis sekseve? Unë besoj!
40) cfare tipi je? Melankolike.
41) ke shume miq? Jo.
42) te pelqen muzika? Oh , sa shumë.
43) del shpesh? Jo shumë.
44) kenga jote e preferuar? Kam shumë të tilla.
45) kengetari yt i preferuar? Jo vetëm një.
46) je i/e tipit per nje nate, apo marredhenie serioze? Marrëdhënie serioze.
47) ke patur marredhenie per "kenaqesi"? Jo.
48) emri i vajzes/djalit te fundit me cilin ke shkuar? -
- mund t'i shmangni nese doni disa pyetje ose t'u pergjigjeni me shaka. ose
seriozisht.
49) sa zgjati? -
50) udhetimi i fundit qe ke bere?
Para një muaji.
51) ai me i bukuri?(udhetim) Para një muaji.
52) ai me i shemtuari? Jo , udhëtimet janë gjithnjë të bukura.
53) personi me interesant qe ke takuar kete vit? Kam takuar shumë shumë njerëz të ndryshem.
54) ai me pak interesanti? Nuk kam.
56) gjykon, apo je gjykuar? Jo nuk gjykoj , por më gjykojnë që të ndryshoj pak natyrën e heshtur.
57) embelsira qe pelqen me shume? Adhuruese e pikanteve.
58) ke shkuar ndonjehere ne shtrat me dike qe s'e njihje? Jo.
59) aktori yt i preferuar? Janë disa.
60) perse? Heshtje.
61) emocioni me i madh qe ke provuar ndonjehere ne gjithe jeten? Kur u bëra teze.
62) cfare po ben tani? Po shkruaj në forum , po përpiqem të kthej përgjigje tek tema Intervista , më pëlqeu këtu.
63) te pelqen ky test? Mirë.
64) nese jo, pse? Ka gjithmonë vend për përmirësime.
65) nese po, pse? Sepse rrëfeva nga vetja ime.
66) te kane bere ndonjehere ndonje kerkese(propozim) skandaloze? Jo.
67) te pelqen embelsia ne nje vajze/djale? Po.
68) cfare po degjon ne kete moment? Muzikë franceze.
69) ndihesh ndryshe nga te tjeret? Të gjithë jemi ndryshe nga njerë tjetri , mua më pëlqen dhe jam kurioze të njoh veçantinë tek individët e tjerë.
70) jeton ne shqiperi apo jashte? Fizikisht jetoj në Shqipëri , por me zemër jashtë...
71) do te te pelqente te shkoje te jetoje jashte? PO.
72) beson te miqesia ne largesi? Po besoj.
73) beson se ti u pelqen te tjereve? Po , po , kanë dëshire të qendrojnë me mua. Nuk e di kujt t'ia prish e kujt t'ia ndreq.
74) bej nje pershendetje per te gjithe!

I përshendes të gjithë! Më pëlqen kjo hapësira virtuale më ketë njerëz që janë këtu. Përqafime nga mua, dua të jenë mirë dhe pozitive.
 
Top