Inis Gjoni...

KoDoShi

Primus registratum
Re: Inis Gjoni...

ados? amtarosk mer ishte se sishin te stervitur per ate pune,qe e castit lal edhe nqs e keni pare duke edhe e degjuar, do ta kuptoje me mire (si profesionist qe je ) /pf/images/graemlins/laugh.gif
dukej qarte qe ajo ishte aty per aty , edhe djali eshte treguar shume i zgjuar sipas meje,sepse me ate vidoe besoj se po i nxjerr leket me dal nga burgu /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: Inis Gjoni...

Ca lekesh po nxjerr ai.

Leke do nxirrte po mos e kishte pare masa, sic nxori milionat i dashuri i Paris Hiltonit qe e vuri ne internet me pagese...
Ndersa kete s´ka ngel qen e moc pa e pa besoj, se njerezit mbaruan /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

ados

Primus registratum
Re: Inis Gjoni...

fanta
... prit ku ta japi edhe DSF -ja gjermane pas ores 11 te nates..
 

KoDoShi

Primus registratum
Re: Inis Gjoni...

o fanta mos mboj mu si e zgjyt se te thyva ne mes /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
nigjo ktu pse ca kujto ti se ai e ka nxjerr ato foton vetem per tu duk. sbesoj ,ai kushedi sa lek ka fitu mi lal
 

Guest
Re: Inis Gjoni...

Pse jo ..Ados...Te "Arte" ka me e dhon ndonje dite, se jep shpesh per Shqiperine te ai stacion

Dhe e di ca po mendoja?

Mjer gocat shqiptare qe jetojne ne Shqiperi, do kene alergji Celularin sot e tutje.
Para se te bejne sex do i thone te dashurit:

- "Ma jep icik celuarin mua ketu se s´kam me besim".
 

KoDoShi

Primus registratum
Re: Inis Gjoni...

ahahahha ktu kam qesh po pse mi goc /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

e mcef burri huj kameran me na nji ven ku se shef goca , ithote goces e bojm ktu se o me mire ene e ha ajo gjynofqarija.
vec kur ta shofi veten na nji dite te world.sexi
 

zog

Primus registratum
Re: Inis Gjoni...

ma jep celularin ose ta preva zarin /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: Inis Gjoni...

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
ma jep celularin ose ta preva zarin /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

Dorezo telefonin, se ta drodha me njonin /pf/images/graemlins/laugh.gif


Lloj lloj presionesh me nje llaf ...derisa te arrihet siguria maksimale qe s´ka xhirim live /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Inis Gjoni...

un ja kisha marr telefonin atij edhe do e filmojsha ate, keshtu qe te pakten ne grindjen e pare, direkt shantazh /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

ados

Primus registratum
Re: Inis Gjoni...

Permbajuni temes dhe lerini shantazhet kundra nesh..
Me keto shantazhe do ktheheni te gjitha ne lesbike
 

Guest
Re: Inis Gjoni...

Po ca do i xhirosh mashkullit ti mi Pinke /pf/images/graemlins/laugh.gif S´jane njesoj femra me mashkullin.

Nga Video qe pame, kuptuam qe Inisi u ul si femer u poshterua. (te pakten une ashtu e pash)
Ndersa ai (dhe pse se pame me surrat) kur te dali ne rruge neser pasneser, ka per t´u heq si "trim"sikur ca ka bere, sepse i tille eshte mentaliteti shqiptar.
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Inis Gjoni...

aspak, do te behemi "meshkuj"
ne me buk e ju me gur, ok, kujt tja mbaj le ta luj lojen...edhe pastaj do shihet se kush fiton /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: Inis Gjoni...

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
po pse e bere me zarin rimen ti ? del me mire me ate llafin tjeter /pf/images/graemlins/lol.gif

[/ QUOTE ]

/pf/images/graemlins/laugh.gif Iu pershtata Zogut
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Inis Gjoni...

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Po ca do i xhirosh mashkullit ti mi Pinke /pf/images/graemlins/laugh.gif S´jane njesoj femra me mashkullin.

Nga Video qe pame, kuptuam qe Inisi u ul si femer u poshterua. (te pakten une ashtu e pash)
Ndersa ai (dhe pse se pame me surrat) kur te dali ne rruge neser pasneser, ka per t´u heq si "trim"sikur ca ka bere, sepse i tille eshte mentaliteti shqiptar.

[/ QUOTE ]

goce nje mashkull kur te bie ne dore tamam tamam,
e ben femra si ta doj qefi ajo /pf/images/graemlins/laugh.gif
keshtu qe ....nejseeeeeeee /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: Inis Gjoni...

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Po ca do i xhirosh mashkullit ti mi Pinke /pf/images/graemlins/laugh.gif S´jane njesoj femra me mashkullin.

Nga Video qe pame, kuptuam qe Inisi u ul si femer u poshterua. (te pakten une ashtu e pash)
Ndersa ai (dhe pse se pame me surrat) kur te dali ne rruge neser pasneser, ka per t´u heq si "trim"sikur ca ka bere, sepse i tille eshte mentaliteti shqiptar.

[/ QUOTE ]

goce nje mashkull kur te bie ne dore tamam tamam,
e ben femra si ta doj qefi ajo /pf/images/graemlins/laugh.gif
keshtu qe ....nejseeeeeeee /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

E mu tamam tamam fare...nuk me terheq ai lloj mashkulli. Du "xhirim" te dy palshem /pf/images/graemlins/laugh.gif

megjithate nejseeeeeeeeeee dhe nga mu /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top