Inis Gjoni...

alinos

Forumium maestatis
Re: Inis Gjoni...

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
tmerri eshte qe ju gocat sado fame te keni s'rrini pa ja thith tyten alabakut t'lagjes. ky eshte tmerri vertet dhe jo ruajtja e konfidencialitetit.

shqiptaret qorr me qene dhe duken qe jane lavire e interesazhije.

ky eshte i vetmi realitet. e ky s'ka nevoje per VIDEO hiç.

[/ QUOTE ]

se kujt ia thith une tyten ne privat eshte problemi im!
Por nese kur nje tjeter pergjohet kur ia thith dikujt i del me publik mua me ze tmerri!
Morali qe vihet ne diskutim eshte shkelja e te drejtes per privatsi, jo nese ai robi duhet te beje seks apo jo dhe me ke dhe si te beje seks (qofte dhe duke marre droge!).
 

zog

Primus registratum
Re: Inis Gjoni...

o debile çfare seksi flet moj korbe, si nuk ke turp hajvane. shko e pyt mamin se si e ben me babin tend.

imazhet e filmit nuk tregojne seks ndermjet dy personave por NENSHTRIM ose KAPITULLIM komplet te nje vajzes (star shqiptar) ndaj nje horiit qe e terheq nga hunda ku ti doje palla atij.

ne ti i thua seks ketij. mire dashurine qe se njihni ju shqiptaret po dhe seksin e keni teper te ulet. as qente nuk seksohen ashtu.
 

Guest
Re: Inis Gjoni...

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />


Me fal...Alinos
po kjo qe lexoj nga ty eshte dicka absurde /pf/images/graemlins/eek.gif
Si mund te krahasosh ti nje personazh si I.Gjoni
me nje femer normale.
Nuk ishte ajo, qe beri buje pra pak kohesh qe thane pati maredhenie me ambasadorin amerikan,
i cili u gjet i vdekur??

Pra ajo qe iu hap rrugen diskutimeve...
(dhe mbase i pelqen kjo gje)
ndaj s´ke pse ua qan hallin 5 faqeve.

[/ QUOTE ]

me fal, por ti do te thuash se ne momentin qe nje person behet personazh publik, akti seksual mund t'i filmohet dhe transmetohet pa lejen e saj qe ta shohin te gjithe, vetem sepse ne e njohim prej ekranit?
Pergjigjja ime ndaj pyetjes tende eshte se te gjitha jemi njelloj lakuriq dhe te hasdisura kur bejme seks, por kjo nuk do te thote qe nje person mund t'ua tregoje kete te tjereve, pa te marre leje ty.
Quhet respekt per privatsine!

[/ QUOTE ]


Replike i bera KRAHASIMIT te bere nga ti.

Mu duk i ashper dhe pa vend nga ana jote.
Nderkohe qe s´jetoj ne Tirane, e di fare mire qe lajmet apo media shqiptare e ka temen
me te rrahur te diteve te fundit (ti e di me mire se une kete gje).
Mua s´me intereson aspak as lakuriqesia dhe as hunda e saj e perlyer.
Por ki parasysh dicka.
Mos fol kurre me siguri te plote!
Mbase i pelqen asaj (Inisit) t´ja njohin lakuriqesine.

Humbja e jetes private iu ndodh Vipave, kudo ne bote. Mbase i pelqen t´i imitoje.
Kushedi!
 

besim231071

Primus registratum
Re: Inis Gjoni...

Para se ta shikonit vidjon,nuk e shtruat pyetjen
se a ishte publikuar ne menyre te ligjshme,por e pate?
dhe tani hidheni ne mbrojtje te jetes private.
Ca si hipokrizi kjo,por humane.
Gjithesecili duhet te mbroje jeten e tij ptivate.
 

zog

Primus registratum
Re: Inis Gjoni...

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
PS : Cudia me e madhe, 3 dite zgjat. Ne Shqiperi vritet tjetri se shau dike nga motra, e ju rrini e diskutoni privatesine... e perseris, HIPOKRITE jeni!

[/ QUOTE ]

e forta eshte me te vra vellai i inisit se i shan motren kurve /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

zog

Primus registratum
Re: Inis Gjoni...

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Hartini, privatesine e thyen vetem 1 person, ai qe e nxjerr i pari nga bashkesia e nje raporti. Ata qe shohin videon, nuk jane bashkefajtore, jane spektatore, dhe kane opinionet e tyre!

[/ QUOTE ]

privacine e ka thy perpara vet ajo vajza, imazhet tregonin se ajo pozonte ose BINDEJ me vetedije.
kur filmohet diçka, sigurisht se per tu treguar diku. ndryshe pse te kemi nevoje per filmin.
 

zog

Primus registratum
Re: Inis Gjoni...

nuk ishin palla te vjetrit qe e benin me drit fik /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

zog

Primus registratum
Re: Inis Gjoni...

ne fakt te gjitha stilet kane ekzistuar e asigjo nuk eshte shpik sot. ka ca tempuj ne tailande ku shihen te gjitha stilet e kombinimet e mundshme, bile edhe ne plot vazo te greqise se lashte.

asigjo pra nuk eshte krijuar sot, e as degjeneruar sot.

per vete me shokoi vetem poshterimi i asaj femres. dhe mendoj pse te kene nevoje per kete, çfare qejfi prokuron (arrin te nxjerre) nga kjo metode, te pakten aq sa pame nga filmi.

meqenese edhe sonila po e mbeshtet si variant qejfi, ajo qe e shqeteson eshte vetem paraqitja publike e filmit, atehere do te kisha vertet interes sikur ajo ose nje tjeter te me shpjegonte se ku qendron qejfi seksual tek ato imazhet qe pame ne ate filmin.

personalisht e kam edhe pergjigjen time mbi rastin.
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: Inis Gjoni...

Ju lexoj dhe habitem.
E para qe te eksitoheni me nje video te tille si puna e disave ketu eshte turp se nuk kishte asgje per tu eksituar.
Inis Gjonit nese e ka lene veten ne dore te Halabakeve,mire ti behet dhe asaj,jam e sigurt qe ai mut burri ka perfituar sepse duket qe Inisi eshte komplet "dèfoncé" .

Inis Gjoni eshte nje femer e rendomte, e zakonshme dhe fare banale, eshte si gjithe te tjerat,flas nga ana profesionale,ishte e bukur dhe na u be prezantuese ne nje kohe ose pak me vone se Valbona Selimllari.
Dhe kur Inis Gjoni doli per here te pare ne TV gjithe Qemali talli bythen me te sepse te gjithe e dinim se sa kishte ne koke (perveç kaçurrelave).

Megjithate si ne çdo vend te botes edhe ne Shqiperi apo me mire ne Tirane, po te flesh me produktoret e festivaleve ose me presorat e shkolles,do arrish diçka ne jete.çfare arriti ne jete Inisi? Te flasin per te se drogohet nuk me duket ndonje arritje e madhe.
Kete duhet te shohin te rinjte qe terhiqen nga droga.
Shikimi asaj krejt i perhumbur eshte per te ardhe keq.Kaq bosh eshte jeta per Inisin qe perfundon te thithi drogen mbi seksin e shpifur te nje horri!!!!
Kjo eshte Inis GJoni. Ne kete drejtim nuk me vjen keq fare.

Ajo s'kishte akoma 20 vjeç kur ja vrane te dashurin e pare qe kishte. Eshte apo nuk eshte keshtu?

Sa per videon me duket shume e ulet qe te shfaqet ose qe te flitet per te. Te gjithe jemi madhore dhe besoj se te gjithe ne intimitetin tone bejme çfare na pelqen. Eshte normale.¨Por qe ky intimitet te dale ne rruge nuk me duket fare normale.

Shumica ka motra apo gra apo te fejuara.
Vetem nje moment mendoni sikur te ishte dikush e juaja.
Jam shume e sigurt qe nuk do flisnit me kete gjuhe.
Kjo me shqeteson mua te diskutimet e disave.
Sa per drogen dhe per brezin e ri qe me siguri e konsumon,me vjen vertete keq se nuk eshte kjo jeta.
 

zog

Primus registratum
Re: Inis Gjoni...

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Inis Gjonit nese e ka lene veten ne dore te Halabakeve,mire ti behet dhe asaj,jam e sigurt qe ai mut burri ka perfituar

[/ QUOTE ]

femra karieriste si inisi nuk e konsideron mashkullin BURRE por koleg ose partner. burre eshte diçka shume patriarkale, bazhibozuke, e vjeterruar, hierarqike per keto femra.
e eshte pikerisht tek ky vleresim qe keto cucat gabohen.

burri eshte mashkulli vetem qe nuk perfiton nga nje femer. pra ai tipi nuk ishte burre. prandaj s'ka pse te quhet comsa.
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: Inis Gjoni...

Po edhe ?

Inis Gjonin e njohin te gjithe ne Tirane. Te pakten brezi im e di se kush eshte Inisi. Kjo video ndoshta i ve shkelmin Inisit por qe ajo ishte gjithmone e shoqeruar me horra dhe drogaxhi kete te gjithe e dine.
Dua te them se jeta e saj ne boten e spektaklit eshte siperfaqesore. Prandaj habitem me ju. Ne shohim thjesht ne video ku ka droge.Shohim vetem Inisin,nuk e dime fare sa e vjeter eshte video por dime qe Inisi ka qene e ngaterruar edhe ne pune vrasjesh flas para shume vitesh.

E di çfare, as nuk ja vlen me fol per te.
Nuk me intereson jeta e saj.
Puna eshte se çfare servir gazetaria ne Shqiperi. Ketu shoh nje te keqe te madhe.
Njerezit vdesin per buken e gojes dhe Inisi dhe paria e Tiranes kushedi se sa e blejne kokainen per te ardhe ne te ashtuquajturen "ekstaze"
Le te merret me pune dhe shoqata humaniste Inisi dhe jeten do ta kete me te thjeshte dhe kohe per te bo shiritin e kokaines s'do kete.
 

Oltion Rrumbullaku

Primus registratum
Re: Inis Gjoni...

Sot ne cdo lokal qarkullonin celulare me Inisin ne ekran. Eshte bere si epidemi... Biles takova njeren qe e kish ndare mendjen qe do blinte nje nokia 7610 "Se dukej mire aty" - me tha...
 

abs

nuk e di...
Re: Inis Gjoni...

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
E keqja terheq me me force se sa e mira!

[/ QUOTE ]
Dhe jeton me pak se ajo! Pergjithsisht kerkush se do ne shtepi t vet. /pf/images/graemlins/smile.gif
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: Inis Gjoni...

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Inis Gjonit nese e ka lene veten ne dore te Halabakeve,mire ti behet dhe asaj,jam e sigurt qe ai mut burri ka perfituar

[/ QUOTE ]

femra karieriste si inisi nuk e konsideron mashkullin BURRE por koleg ose partner. burre eshte diçka shume patriarkale, bazhibozuke, e vjeterruar, hierarqike per keto femra.
e eshte pikerisht tek ky vleresim qe keto cucat gabohen.

burri eshte mashkulli vetem qe nuk perfiton nga nje femer. pra ai tipi nuk ishte burre. prandaj s'ka pse te quhet comsa.

[/ QUOTE ]

O Zog eshte shprehje "mut burri" une nuk do them mut kolegu a mut partneri se ka kuptim tjeter pastaj.

Amstel e di ti /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif Keshtu me pelqen. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

ados

Primus registratum
Re: Inis Gjoni...

Pak amatoreske, por ne pergjithesi ishte mire.
"Porno-sniff drog" shqiptare ecen mire, ne zhvillim do te thoja..
heren tjeter..dicka me profesionale..
Si ekspert qe jam i hap noten 7...
Femra e mire, ka te ardhme ndersa mashkulli pak i ngadalte..
 
Top