HeY DeeJaY .... RocK ThaT BeaT ....

gjekec

Primus registratum
Re: HeY DeeJaY .... RocK ThaT BeaT ....

Fillimisht postuar nga Glamdring:
[qb] Faleminderit te dyve! ;-)

Me shkrite me ate C Colon Backslash....

Ato qe ishin vene me siper i shkarkova, dhe kam reston e dites per t'i degjuar, sepse me duhet te shkruaj dhe programoj sot gjithe diten. Po u bene shume te merzitshme (gje qe nuk besoj), kam gjithmone albumet e preferuara ne metal. Ahh, se m'u kujtua, e terheq mbrapsht ate punen e emrave, sepse po te filoj te mendoj per gjithe emrat pa kuptim te grupeve ekstreme ne metal nuk eshte se jane me mire.

Ne darke po i jap nje prove live trance. Eshte nje fare DJ Orchidea qe do luaje dhe ketu mbahet si me i miri...

Pershendetje...

[/qb]
now that's a skin /pf/images/graemlins/laugh.gif

Audiophile tashti e morra vesh qe Perpetuous Dreamer ka qen Armin Van Bureen. hahhaha.. wow.. that's insane..
 

X-GoodBoy

Primus registratum
Re: HeY DeeJaY .... RocK ThaT BeaT ....

DJ f#cking with the beat! where my people at? Don't let the theme go down!
 

sham-rock79

Primus registratum
Re: HeY DeeJaY .... RocK ThaT BeaT ....

thank you...thank you...you are far too kind /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif
 

sham-rock79

Primus registratum
Re: HeY DeeJaY .... RocK ThaT BeaT ....

Fillimisht postuar nga X-DJ.E:
[qb]
Fillimisht postuar nga sPaced out:
[qb]
[/qb]
That's what a DJ is doing while mixin the records /pf/images/graemlins/laugh.gif . [/qb]
EWWWWWWWWWWWWWWWW...........Krijesa me te peshtira se ju meshkujt nuk ka ne kete bote ....
EWWWWWWWWWWWWWWWWWWW just disgusting
 

X-GoodBoy

Primus registratum
Re: HeY DeeJaY .... RocK ThaT BeaT ....

Hmmm, not really. You chicks do like it, otherwize you won't do it. So don't judge anything that you may like to do /pf/images/graemlins/wink.gif .

Cheers...
 

sham-rock79

Primus registratum
Re: HeY DeeJaY .... RocK ThaT BeaT ....

e ke shume gabim...gocat dont like to do it. se ne fund te fundit gocat nuk ndjenje ndonje kenaqesi te vecante ne ate act but if they do not do it then guys would go and find someone younger, dirtier that would do it. kapish ti mua? cunat i detyrojne femrat te bejne keto gjera te ndyra se cunat nga natyra jane te ndyre vete. ( nuk po them tregoj njeri me gisht po keshtu eshte). po nejse se ky debat nuk behet nen kete teme.

P.S cuna mblidhni ment e mos kerkoni gjera te tilla nga te dashurat tuaja se nuk eshte mire keshtu...........eshte shume gje e keqe
 

X-GoodBoy

Primus registratum
Re: HeY DeeJaY .... RocK ThaT BeaT ....

Fillimisht postuar nga punk-girl79:
[qb] e ke shume gabim...gocat dont like to do it. se ne fund te fundit gocat nuk ndjenje ndonje kenaqesi te vecante ne ate act but if they do not do it then guys would go and find someone younger, dirtier that would do it. kapish ti mua? cunat i detyrojne femrat te bejne keto gjera te ndyra se cunat nga natyra jane te ndyre vete. ( nuk po them tregoj njeri me gisht po keshtu eshte). po nejse se ky debat nuk behet nen kete teme.

P.S cuna mblidhni ment e mos kerkoni gjera te tilla nga te dashurat tuaja se nuk eshte mire keshtu...........eshte shume gje e keqe [/qb]
off-theme:
E dashura e ben ate,pse e di qe te dashurit i pelqen, edhe i dashuri e ben te njejten gje per te /pf/images/graemlins/wink.gif .
Nuk eshte gje e "ndyre" sic e mendoni (you), gje normale ne nje relationship. (per me shume read "kama sutra"). N.q s do me shume njohuri mbi seksin, send me a pm so I can send you something interesting to read/ leard about /pf/images/graemlins/laugh.gif .

cheers sweet lady!


back to the theme.

check this out:

http://dje.mine.nu/mp3/DJ_Scot_Project-FM_1_Feelin_Me.mp3
 

X-GoodBoy

Primus registratum
Re: HeY DeeJaY .... RocK ThaT BeaT ....

New mix:

Check it out:

-------------------------Playlist:--------------------

1. Three Drives on a vinyl - Greece 2000
2. Energy 52 - Cafe del mar (Marco V rmx)
3. Tangle Universe - I miss you
4. Climax 69 - Fly with me (NYC rmx)
5. Pulser - My Religion
6. Member of Mayday - 10 in 1 (Original mix)
7. Push - The legacy
8. Vandice vs. Tecay - Turn it up (A Tecay APO mix)
9. Will Holland Press Holla - Melodica alucards (Silent hill rmx)
10.Airhead - Vortex (A1 mix)


Playing time: 1:09:00
Quality: 128KBps
Made with sofware Sony Acid Pro.
Location: http://dje.mine.nu/mp3/DJ.E-Trance_Energy_18_06_2005.mp3

N'Joy!
 

gjekec

Primus registratum
Re: HeY DeeJaY .... RocK ThaT BeaT ....

the playlist looks promising bro.. i think im going to like this one /pf/images/graemlins/smile.gif
 
Top