heavy metal still alive \m/

Passion- Al

Forumium maestatis

Te papershtatshem ne ritmin e rrjedhes virtuale. :D

Duhet qe edukates ti veshesh petk lepirsi,gje qe na mungon ky talent,e ti pajtohesh trajtes qe te lozesh rolin e ndjeksit e komplimentave ne virtual,qe te behesh njesh me to. :D

Ferra e mizerabel para syve s'i duroj. :D

Ofendohem kur me tregojne si duhet ata qe ne shpirt jan moral pertoke.

Pink Floyd!


Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

Airbourne

Papirus rex
Nuk ja qellova per Reds...jam i BINDUR ne REVANSH.
Me KURVA se forumi i mandit nuk kam hasur.
Airbourne i RRUAJNE KARIN...cool,myzeqeja dhe kelcyra..seBASHKU keta.
Me vjen KEQ per ADEM GASHIN...qe nuk ka ngelur cdo FYTYRE e QIRE qe i bejne moral.
E kam fjalen per KETA ...SUMQIMAT e alabanias.
Nga BENI...naten e mire.
 

Airbourne

Papirus rex
Nuk ja qellova per Reds...jam i BINDUR ne REVANSH.
Me KURVA se forumi i mandit nuk kam hasur.
Airbourne i RRUAJNE KARIN...cool,myzeqeja dhe kelcyra..seBASHKU keta.
Me vjen KEQ per ADEM GASHIN...qe nuk ka ngelur cdo FYTYRE e QIRE qe i bejne moral.
E kam fjalen per KETA ...SUMQIMAT e alabanias.
Nga BENI...naten e mire.

N.q-se e do zemljac mos...na LLAP...nga Londra.


Socio and companay.
 

Airbourne

Papirus rex
Enter Night people.This beer represents the cataclysmic collision of two uncompromising supernatural forces. It' s a crisp and refreshing Pilsner that, much like the band, transcends genres, shatters preconceptions and challenges convention(kjo ne anglo-saksonisht,m.q-se jemi pak dobet ne kete linguage,por do te tjera nuk i vdesim(se nuk e kena mamin,jermane apo spagheti italliane)por pak a shume i zoterojme).
Metallica bir eshte nje dry-hopped pils. Ajo duhet jo vetëm të jetë e shijshme por rrjesh poshtë jashtëzakonisht mirë. Edhe dashamirët e birrave klasike, mund të presin një eksperiencë te re, shumë të veçantë shijeje që kombinon klasicitetin e një Pilsner tradicional të Gjermanisë së Veriut, në mënyrë artistike me shënime moderne-agresive , thuhet në njoftimin për shtyp.


FAZIT.....Metal und Bier – eine Kombination, die zusammen ganz gut funktioniert. Das haben nun auch Metallica verstanden und brauen ihr eigenes Bier. Denn Merchandise wie Pullover, Poster, Taschen und Band-Shirts kann ja jeder.
Një birrë me shije që kurrë nuk do tju rendoje apo tju bere ne stomak ose ne krye,pra.... PERFECKT für alle Bierfans, ob Fifth Member oder nicht(po behem UNE ne kete rast..... si heronjte e Vigut).
Qmimi....paksa i shtrenjte per 50 cl ose 2.49 euro.S`perben HIQ problem,sepse kjo eshte me raste te VEQANTA.

Thone qe eshte ADEKUATE apo SHOQEROHET me....ose si pikenisje per produktin


Permbledhja....Sex,birre(drogen ta pine SUMshkepmat) dhe GREATE ROCK.

KAQ.
 

Airbourne

Papirus rex
Sipas hulumtimeve te shkruesit..

1-Kengetari=Shaqir Tolja.
2- Bass=Vangjel Kari-s.
3-Kitarre(apo qemane)=Gjergj Mali
4-Baterist apo i bi <xhazit>= Themi Tolja.


AVE MARIA.

GREATE.
 

Airbourne

Papirus rex

Për 24 vjet, Brutal Assault Open Air ka qenë destinacioni i fundit për të gjithë tifozët Death, Black, Thrash Metal dhe Grindcore , Hardcore nga e gjithë Evropa.

Midis te tjerash....çmimet e ushqimeve, për shembull................. 0.5 litra birrë kushton vetëm ............... 1.55 €.

Naten e mire.

AproLESH....ka nje skiponje me dy krye ne....te majte.

Merrni adean dhe ju ....sqaron.

AIRBOURNE.
 

Airbourne

Papirus rex
EPOKAL në ALBUMIN ..... Feed The Machine ..... është kristal i qartë, i përpiktë dhe i saktë.


Balancim i pastert i.... alternative ROCK dhe GREATE ROCK,brenda 10-te vjeqarit,para jubileut.
SKA....SHURRE ka rruga e elbasonit,qe na ca daret.

AWESOME.
 

Airbourne

Papirus rex
N.q-se TI e ke JETUAR..


INFO....Karlsruhe KA....INFRASTRUKTUREN me GJIGANDE ne BOTE.

Qe i BIE...cdo lagje,cdo <fshat>,cdo komune dhe CDO QYTET ka lidhje...hekurudhore,rrugore dhe ajrore.

Naten e mire.
 
Top