Grusht shteti ne Turqi

Airbourne

Papirus rex
thone qe po bene ruset PUCE USHTARAKE perdorin taktika te tjera.....p.sh-ll=ta shuajne dhe fisin.
1-Ngushellime familjareve te ambasadorit rus ne sarajet JEVGE.
2-Ngushellimne familjareve te viktimave te pafajshme ne Berlin.
3-para vitit te ri,po ato plane per terrorizmin.
Kaq dhe naten e mire.
Sorry se harrova: PROSTITUTAT e <virgjera > maqidonase bejne teori per bolshevizmin.
 

joetisti_

Locus omnem
E pabesueshme...!! Nje vrasje qe t'i ngjall ne maksimum te gjitha ndjesite e mundshme nder te cilat: mospranim, shtangie dhe frike !
Nderim per ambasadorin dhe 'qetesi' per te shmangur humbje jetesh te tjera !
 
Top