Gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Diddy19

Su@mi
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Mund te kete shume arsye....me ca shpejtesie leviz ne te dyja rastet?

I kam hy thelle me duket...


Ka lidhje gje me murgeshat qe u permenden pak me pare??? :confused: /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

zakonisht eshte pergjigja me e thjeshte ajo qe nuk te bi ne men. zejeni se goca huj pedalo gjith kohes, pa ndalu e pa eksese te tilla.
 

beshbossi

Primus registratum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Fillimisht postuar nga hajduti hurmave:
[qb] ksaj i dul boja si pytje Uno, gjeni ket tjetren:

nji goc shko me biçiklete nga shpia ne shkolle per 15 minuta. kur kthehet e ben per 22 minuta. ndjek te njejeten rruge ama. si ka munsi? [/qb]
se kur vjen i kane vjedhe shalen e bicikletes!!
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

veja prap shalen biçikletes se nuk e ke gjet /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

moonlight

Primus registratum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

vet e shpike gjeagjezen mo? /pf/images/graemlins/laugh.gif
me ca shpejtesie i dha bicikletes ajo? E ndaloi gjo kush gjate kthimit? Shtypi nanji mace rruges?
Ho pra, shtjelloje icik me mire.

Sidoqofte, une them se po te mos kishte te bente asnje variable tjeter, shkaku do ket qen se ne mengjes trupi eshte icik me i lehte. Gjate dites rendohemi pak (shume pak po mjaftueshem). Prandaj ne saje te peshes icik me te rende e beri rrugen per ca min. me shume. /pf/images/graemlins/laugh.gif

p.s. kur do ma besh xhiron e dyte me bicikleten tate Perso?
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

desha me ta nis me llafin "yllo" po hiç men'ja qe ti je drit'hona /pf/images/graemlins/smile.gif

ajo goca e bo me avash rrugen e kthimit se e ka malore pranej /pf/images/graemlins/laugh.gif

ps: te dyten e kena bo lal, i bje e treta e ksaj rradhe do i jap mrapç biçikletes /pf/images/graemlins/smile.gif
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

nje gje e gjate rreth 17-19 cm, qe perdoret nga te dy sekset. rri ne pozicjon vertikal zakonisht i gatshem per tu perdorur sa here qe ka nevoje. ka nje tufe qimesh nga njera ane kurse nga tjetra eshte me siperfaqe te lemuar. vepron ne nje hapsire te mishte, te lagesht e te ngrohte. futet tek kjo hapsire me deshiren e perdorusve, here ngadale here shpejte sipas qejfit. ben levizje para-mbrapa shume e shume here dhe zhurma qe shkakton kjo levizje e njomesht njihet nga gjithkush. kur mbaron pune dhe terhiqet perfundimisht, mbrapa ka lene gjurme shkume, lengjesh te trashe e te bardhe te cilat kerkojne nje shpelarje te brendshme dhe te siperfaqes se ketij shkopi. mbasi gjithçka ka mbaruar, dhe lengjet kane kulluar ky shkop kthehet ne gjendjen e prehjes i gatshem per turnin e ardhshem. shpresa eshte qe te perdoret disa here ne dite, por per me se shumti perdoret vetem dy here gjate dites. ça eshte?
 

disku

UNI
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Fillimisht postuar nga hajduti hurmave:
[qb] /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
Un e di ne version proze te shkurter kte nazh:

shkova u shtriva tek karrikja e tij e lekures...ai erdhi ....
ma hapi gojen dhe me urdheroi ta mbaja hapur...Fillimisht e voziti derisa erdhi casti qe morri veglen e tij edhe ma futi ne goje...
Ai e leviste veglen ne gojen time majtas djathtas lart edhe poshte...Ne fillim ndjeva nje dhimbje te lehte ..pastaj u mesova edhe ndenja qete derisa vegla e tij leshoi lengun e vet....me pas ai e nxorri veglen edhe me tha beeshty...

Kjo ishte ekzperinca ime e pare tek DENTISTI. /pf/images/graemlins/laugh.gif

ps : Ajo e jotja eshte per te ndalu kto pasoja /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

po e gjetet ket:

pse kinezet i varrosin robt me sum perjashta? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

disku

UNI
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Fillimisht postuar nga hajduti hurmave:
[qb] po e gjetet ket:

pse kinezet i varrosin robt me sum perjashta? /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Qe ti morrin krymat kur tkalben e ti bojn sup? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

ka te beje me nji mjet te pazevendeueshem per kinezet...e kemi importuar dhe ne qamet. me kellqe te forta /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

intuita femerore /pf/images/graemlins/smile.gif ...jepi s'ja ke gjet folene leprit.

Uno o rob thrash /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

disku

UNI
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Ej bela ere :eek:

Po mire mer me rrota perpjete i parkojn ata e? /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

disku

UNI
Re: gjeagjezaaaaaaaa...!!!!!!!

Fillimisht postuar nga hajduti hurmave:
[qb] jau mban te shkoni ne kine? /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Jo me biciklete iher kjo osht e sigurte /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top