Fotot ne Milano....Komente mbi to

lissus

Primus registratum
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

Fillimisht postuar nga Yvonne:
[qb] lissus dil pak ne msn [/qb]
loool
ca do mi dreq /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif te ka shku menja per sex eee
 

naqja

Primus registratum
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

po mire un nuk po e marr vesh kush e ka bere shkjesen time te pakten tja di per nder ti bej ndonje dhurate...

p.s o tranofile o vdeksha un per ty dhe komshijen... :wub: :wub: :wub:
 

kasandra

Primus registratum
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

Fillimisht postuar nga lissus:
[qb]
Fillimisht postuar nga Yvonne:
[qb] lissus dil pak ne msn [/qb]
loool
ca do mi dreq /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif te ka shku menja per sex eee [/qb]
pse kush jam une ty eee /pf/images/graemlins/laugh.gif manjak /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

lissus

Primus registratum
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

Fillimisht postuar nga kasandra:
[qb]
Fillimisht postuar nga lissus:
[qb]
Fillimisht postuar nga Yvonne:
[qb] lissus dil pak ne msn [/qb]
loool
ca do mi dreq /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif te ka shku menja per sex eee [/qb]
pse kush jam une ty eee /pf/images/graemlins/laugh.gif manjak /pf/images/graemlins/laugh.gif [/qb]
Prap ndryshove nick ??? /pf/images/graemlins/smile.gif Apo te detyruan , ehh kush eshte ai apo ajo e pa shpirte qe te bjen ne qafe kot .U be disa kohe qe ste shoh ne msn hmmmm ku ke humb kshu ???
 

kasandra

Primus registratum
Re: Fotot ne Milano....Komente mbi to

kam ca lajme te reja per ty /pf/images/graemlins/laugh.gif kur te kesh kohe me dil ne linje
 
Top